338Canada: اوایل B. C. صندلی طرح می دهد یک لبه خفیف به NDP

فیلیپ J. فورنیر: این 338Canada مدل B. C. NDP ضرب و شتم لیبرال تعداد صندلی در 70 درصد از تمام شبیه سازی. اما آن را هنوز کسی را بازی.

در حالی که توجه رسانه ها به طور کامل متمرکز بر زمان COVID-19 همه گیر در سراسر جهان گسترش—و به درستی—بسیاری از مردم از جمله به طور منظم از این ستون ممکن است مایل به دور از این اضطراب آور جنون برای چند ساعت. بازی های ویدئویی و فیلم و سریال, کتاب ها و مجلات همه راه عالی برای سرگرم کردن ذهن و به طور موقت به مغز به یک مکان صلح آمیز.

هر چه کمک می کند. شما شما انجام دهد.

کالج من تعطیل شده و کلاس ها شده اند به حالت تعلیق برای دو هفته اما من گمان می کنم این شکستن گذشته تا حدودی طولانی تر است. نمایی منحنی هستند و گاهی اوقات گیج کننده برای عدم آغاز شده اما بسته شدن مدارس در اوایل یک بیماری همه گیر ممکن است به طرز چشمگیری کاهش گسترش ویروس (و متاسفانه تعداد بدن).

بنابراین با هیچ امتحانات به مارک و کلاس برای تدریس من تصمیم به شیرجه رفتن به عمق یک پروژه من در ابتدا برنامه ریزی شده برای تابستان آینده: 42 بریتیش کلمبیا انتخابات است که به طور آزمایشی برنامه ریزی برای سقوط 2021 در آخرین. با توجه به مخاطره آمیز دولت از B. C. مقننه صندلی-حکیم (هر دو B. C. NDP و B. C. لیبرال ها در حال حاضر در ایستاده 42 کرسی در 87-صندلی قوه مقننه), Premier جان هرگن به طور بالقوه می تواند راه اندازی و از دست دادن رای اعتماد قبل از آن (اگر چه بهار سال 2020 انتخابات در حال حاضر به نظر می رسد بسیار بعید است با توجه به بحران فعلی).

در اوایل این هفته, Angus Reid موسسه منتشر شده و در عین حال بخش دیگری از آن آخرین 5,000-جواب نظرسنجی که شامل رای گیری نیت از چند استان کانادا از جمله بریتیش کلمبیا.

در اینجا بودند B. C. اعداد از آنگوس رید:

جان هرگن را NDP منجر زمینه با 36 درصد, پشتیبانی, پنج امتیاز پیش از میلاد لیبرال ها در 31 درصد است. حزب سبز B. C. تا رسید به 21 درصد با توجه به این نظر سنجی چهار امتیاز بالاتر از آن سال 2017 نتیجه انتخابات از 17 درصد است.

در حالی که رای گیری نیت داده شده است کمیاب در سال گذشته (نگاه کنید به لیست B. C. نظر سنجی در این صفحه) ما امروز راه اندازی اولیه 338Canada طرح صفحه برای بریتیش کلمبیا امیدوار تر رای گیری انجام خواهد شد و در استان ما به عنوان نزدیک شدن به سال آینده حکایت دارد. ببینید روش در اینجا.

با استفاده از گذشته به نتایج انتخابات و نظر سنجی ها در اینجا رای مردمی بینی در مارس 15, 2020:

در نمودار بالا این اعداد نشان دهنده رای طرح وزنی متوسط و رنگی میله های زندان هستند و 95 درصد فاصله اطمينان. از آنجا که ما تا به حال اطلاعات کمی به کار با از اواخر سال عدم قطعیت در این شماره قابل توجهی باقی مانده است. NDP آگهی با متوسط فقط شمال 40 درصد است. B. C. لیبرال تحت رهبر اندرو ویلکینسون ایستادگی حق در ضخامت از آن با 37 درصد است. B. C. سبزی باقی می ماند و در جایگاه سوم با 20 درصد پشتیبانی می کند.

با استفاده از در حال حاضر اطلاعات موجود در اینجا استانی صندلی طرح به عنوان محاسبه شده توسط 338Canada مدل های انتخاباتی:

NDP صندلی طرح به طور متوسط در حال حاضر نشسته در 46 کرسی و لیبرال ها 38. توجه کنید در نمودار بالا چقدر این دو منجر به احزاب اعتماد به نفس فواصل با هم همپوشانی دارند. با بیشتر مراکز رای دهی اگر داده ها سازگار است این عدم قطعیت میله های زندان باید محدود کردن تا حدودی.

همچنین ما باید در ذهن داشته باشیم که اکثریت مردم آستانه در مجلس قانونگذاری بریتیش کلمبیا است که 44 نفر (در سال 2017 حاکم B. C. لیبرال برنده 43 صندلی یک صندلی کوتاه از یک اکثریت). طرح فوق به لبه کمی به NDP اما من هیچ اعتماد به نفس در آنچه در فرضی نتیجه انتخابات با چنین اعداد. به عبارت دیگر در سال 2017, هر سناریو ممکن است در این نقطه است.

در اینجا تصویر گسترده منطقه ای:

  • در مترو ونکوور NDP دارای دو رقمی سرب بیش از لیبرالها و در حال حاضر مورد علاقه در 19 کرسی به لیبرالها ” هفت. دیدن مترو ونکوور بینی در اینجا;
  • فقط در خارج از ونکوور و در Fraser Valley, لیبرالها هستند مورد علاقه در Langley چیللیوکک و Abbotsford. حزب دموکراتیک ملی باید نگه دارید بسیاری از آنها زمان سوار در ساری;
  • در جزیره ونکوور و در امتداد ساحل اقیانوس آرام NDP سرب در 12 منطقه 16 حوزه های انتخاباتی. اگر B. C. حزب سبز امید به گسترش در آخرین انتخابات موفقیت آن باید تمرکز بسیاری از منابع خود در منطقه است.
  • در اکنگن/رشته کوه های راکی منطقه لیبرال ها در حال حاضر پیش بینی شده مورد علاقه های شما در 11 منطقه 13 منطقه به خصوص در کلونا و کملوپس که اکثر ولسوالی ها با برچسب “امن” و یا “به احتمال زیاد” برای لیبرالها;
  • در نهایت لیبرال ها تسلط بر شمال B. C. با پیش بینی رهبری بیش از 20 امتیاز.

این 338Canada مدل زد 50,000 انتخابات شبیه سازی بود و NDP برنده بیشترین کرسی در 70 درصد از همه شبیه سازی (نگاه کنید به نمودار زیر). یکی در چهار شبیه سازی برنده شد توسط B. C. لیبرال.

باقی مانده 5 درصد بود NDP و لیبرال ها در صندلی خود را در مجموع به معنی سبز می تواند یک بار دیگر بازی king maker.

بعدی B. C. انتخابات استانی می تواند عمده ملی عواقب و ما را از نزدیک دنبال مسابقه در بریتیش کلمبیا برای دیدن اینکه آیا کانادا تنها زمان NDP دولت را کرایه در سال آینده.

بازدید از 338Canada بریتیش کلمبیا صفحه برای همه B. C. 87 منطقه انتخاباتی بینی. ایمن ماندن در خارج وجود دارد خوانندگان عزیز.

اطلاعات بیشتر در مورد 338CANADA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im