338Canada: اعتماد به نفس در لیبرال ها اجرا می شود. اما برای چه مدت ؟

فیلیپ فورنیر: لیبرالها باید رسید جلو در رای گیری توجه حتی به عنوان coronavirus موارد هر دو سه روز و امریکا مشکل بيشترین

چندین نظرسنجی منتشر شده بودند پیش از آن در هفته گذشته امید برای اندازه گیری پالس از کانادایی ها به عنوان بسیاری از کشورها در سراسر جهان رو به افزایش سختی با گسترش coronavirus. برخی از کشورها یعنی چین و کره جنوبی و ژاپن به نظر می رسد که مربوطه وضعیت تحت کنترل دیگران است که ایالات متحده در حال نیروبخش برای تاثیر.

همانطور که از نوشتن این تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده اعلام کرده بود پیشی گرفته 100,000 و منحنی به نظر می رسد به دنبال یک شیب رشد نمایی است که افزایش ده برابر در طول یک هفته.

EKOS تحقیقات همکاران منتشر شد آخرین دور از اعداد روز جمعه در برداشت از کانادایی ها در مورد دولت در پاسخ به زمان COVID-19 بیماری همه گیر. با توجه به EKOS’ داده 77 درصد از کانادایی ها در نظر بگیرید این بیماری همه گیر به طور جدی تر از شیوع سارس در سال 2003 و 71 درصد حتی موافق آن است که جدی تر از 9/11 حملات. (جالب اینکه به نظر نمی رسد به یک تاخر تعصب در مورد 9/11 حملات پس از نتایج تفاوت چندانی با گروه های سنی است.)

علاوه بر این دولت فدرال در واکنش به شیوع است به طور گسترده ای شده است به خوبی دریافت شده توسط Canadians—حداقل تا کنون. از EKOS’ نظرسنجی: گزارش “اعتماد به نفس در دولت فدرال است که در 75 درصد بالاترین نمره EKOS تا کنون ثبت شده است.” جاستین ترودو همچنین دریافت به طور کلی مثبت تصویب مدیریت بحران: 67 درصد از پاسخ دهندگان تایید نخست وزیر (مساوی کسری از پاسخ دهندگان تایید معاون PM Chrystia Freeland).

چند تا از کانادا premiers همچنین نمره بالاتر از سطح معمول خود را در میان مربوطه رای دهندگان با توجه به EKOS یعنی داگ فورد (67 درصد) جان هرگن (68 درصد) و جیسون کنی (65 درصد). اما هیچ برتر در کشور است که بسیار قدردانی توسط ترکیبات خود را به عنوان کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, با خیره کننده 95 درصد (نه تایپی) تصویب امتیاز.

به طور طبیعی با رشد تصویب اعداد از اواخر جاستین ترودو لیبرال ها باید رسید جلو در رای گیری نیت. EKOS’ آخرین شماره قرار داده و لیبرالها در 40 درصد در سراسر کشور به راحتی در اکثر خاک:

در کبک بلوک کبک تا رسید جلو در وهله اول با 37 درصد اگر چه لیبرالها هنوز هم نگه داشتن خود را در این استان با 32 درصد است. دیگر رای گیری شرکت یعنی لجر و آنگوس رید موسسه نیز به تازگی به اندازه بلوک در حال افزایش است در کبک. در مجموع آن را بی خطر است به نتیجه گیری کرد که اکثر اخیر BQ دستاوردهای آمده اند در هزینه محافظه کاران در کبک.

اما از آن است که در انتاریو که در آن لیبرال ها به دست آورده اند بیشترین حمایت با توجه به EKOS. با مناسب و معقول حجم نمونه از 799 در این استان (که ترجمه به یک حاشیه خطای زیر ±4 درصد) لیبرال فدرال دریافت پشتیبانی از 52 درصد از پاسخ دهندگان انتاریو. محافظه کاران سقوط به دور دوم در استان با 27 درصد است. پیش از آن در هفته, آخرین Mainstreet پژوهش/iPolitics نظرسنجی به حال لیبرالها با 51 درصد در انتاریو و محافظه کاران در 30 درصد در هر خط با EKOS’ آخرین شماره.

این تجمع-around-the-flag اثر مشاهده شده در کشورهای دیگر و در زمینه های دیگر اما این سوال باقی می ماند: چه مدت می تواند آن را بکشد ؟ همانطور که از شب گذشته تعداد تایید عفونت در کانادا رشد کرده بود به بیش از 5600. کانادا منحنی شده است به شرح زیر نمایی رشد روزانه در حدود 29 درصد:

که بدان معنی است که تعداد موارد باید دو برابر در هر سه روز در کوتاه مدت. این سلول اجتماعی اقدامات اجرا شده توسط دولت فدرال و دولت های استانی در سراسر کشور باید از لحاظ نظری میوه به زودی که در این صورت منحنی می توانید شروع به “مسطح”. اما کانادایی ها گوش ؟ دولت ها حمایت می کنند و سعی کنید برای به اجرا درآوردن سلول اقدامات تا آنجا که آنها می خواهند, اما آن خواهد شد که اثر کمی اگر شهروندان نیست آنها را دنبال کنید.

علاوه بر این موضوع مهم دیگری است که به زودی به صورت دولت فدرال را احاطه کرده دست زدن به آن از کانادا-آمریکا مرز. ایالات متحده در حال حاضر شدیدترین منحنی از هر کشور بر روی زمین:

به عنوان ذکر شده در بالا, ایالات متحده منحنی است که در مسیر رشد 10 برابر هر هفته به این معنی که شنبه آینده تعداد موارد تایید شده می تواند رویکرد یک میلیون مارک. هفته آینده? ده میلیون نفر است.

بنابراین در یک کاملا علمی صورت بازگشایی مرز آمریکا به گردشگران و بازدید کنندگان خواهد بود نامعقول برای بسیاری از ماه آمده برای دولت کانادا. با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مایل به “بازگشایی این کشور برای کسب و کار” توسط اواسط ماه آوریل چگونه خواهد دولت فدرال رسیدگی به این بالقوه مواد منفجره موضوع ؟

و چگونه خواهد کانادایی ها واکنش نشان می دهند باید این بحران گذشته فراتر از بهار و تابستان ؟

ما باید ببینید. در حال حاضر لطفا ایمن ماندن خوانندگان عزیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im