338Canada: Jason Kenney هنوز هم دارای یک فرمانده سرب در آلبرتا

یک سال پیش راشل Notley را NDP دولت بود و در آن هفته گذشته در قدرت در آلبرتا مجلس قانون گذاری. ادغام کامپیوتر و رز وحشی تا به حال با موفقیت coalesced به ایالات حزب محافظه کار تحت رهبری جیسون کنی و نظر سنجی در طول زمستان و بهار سال 2019 به اتفاق آرا شد: اگر چه Notley را هنوز هم نگه داشتن خود را در رای گیری اهداف UCP به نظر می رسد آماده برای اکثریت روشن.

در روز انتخابات در آوریل 338Canada مدل های انتخاباتی تا به حال UCP به عنوان یک 25-به-1 مورد علاقه را به نفع یک دولت اکثریت. آن شب Jason Kenney رهبری حزب خود به یک پیروزی قاطع با UCP برنده 63 استان را 87 کرسی است. اگر چه حزب دموکراتیک ملی دریافت کرده بود رای بیشتر در مطلق از در سال 2015 UCP موج جزر و مدی کاهش NDP به تنها 24 کرسی است. نه آلبرتا حزب و نه آلبرتا لیبرالها موفق به برنده شدن در یک صندلی.

امروز پس از نزدیک به یک سال در قدرت در آلبرتا, Premier کنی هنوز هم دارای یک فرمانده سرب بیش از آلبرتا NDP بر اساس یک نظرسنجی جدید از Mainstreet تحقیقات راه اندازی شده توسط 338Canada.

به این سوال: “اگر انتخابات استانی برگزار شد امروز که می خواهد به شما رای دادن؟” در اینجا نتایج کامل:

این UCP دارای یک معنی داری 8-نقطه منجر NDP 41 درصد به 33 درصد است. آلبرتا, پارتی, هنوز هم بدون یک رهبر دائم می ایستد به عنوان دور سوم با 5 درصد است.

در اینجا نتایج حاصل از تصمیم و تکیه پاسخ دهندگان:

نزدیک به نیمی از تصمیم و تکیه پاسخ دهندگان (47 درصد) حمایت کنی را UCP. بیایید به یاد بیاورید که در ماه آوریل 2019 در UCP تا به حال پیشی گرفتن از انتظارات توسط برنده 55 درصد از آرا را در چه بود بالاترین میزان مشارکت برای یک آلبرتا انتخابات در دهه (نهایی نظرسنجی متوسط بود UCP نزدیک به 50 درصد را علامت). بنابراین معقول و منطقی به نتیجه گیری کرد که جیسون کنی برگزار کرده است تا بیشترین حمایت خود را پس از 10 ماه اول سال در قدرت است.

همانطور که برای NDP آن باقی می ماند رقابتی در آلبرتا دو شهرهای بزرگ است اما عقب مانده از مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی به میزان 25 امتیاز در بقیه آلبرتا. با توجه به این نظر سنجی داده های حزب دموکراتیک ملی است که از نظر آماری گره خورده با UCP در کلگری و پیشرو با شش امتیاز در ادمونتون. به طور طبیعی ما باید احتیاط کنید با منطقه ای subsamples به دلیل بالاتر, عدم اطمینان از نتایج. این شماره ها در خط با گذشته نتایج انتخابات و روند. در آلبرتا فقط مثل کبک انتاریو و فدرال در سطح شهری-روستایی تقسیم غالب چشم انداز سیاسی.

همچنین با توجه به این نظرسنجی آلبرتا NDP است منجر پنج نقطه در میان زنان رای دهندگان اما UCP پیشرو با 22 امتیاز در میان مردان است. چنین تقسیم جنسیتی نیز اندازه گیری در سطح فدرال در ماه اکتبر گذشته البته نه توسط یک حاشیه گسترده ای.

بازدید از 338Canada آلبرتا صفحه برای رای دادن و صندلی پیش بینی برای تمام 87 آلبرتا حوزه های انتخاباتی.

روش

نظرسنجی انجام شده در Feb. 22, 2020 خودکار مصاحبه های تلفنی (تلفن گویا: Interactive Voice Response) و راه اندازی شد توسط 338Canada. این نظرسنجی در مجموع حجم نمونه 751 پاسخ دهندگان و حاشیه خطا به صورت احتمالی این نمونه فقط تحت ±4 درصد است. جزئیات و جداول از این نظرسنجی می توان در این صفحه.

اطلاعات بیشتر در مورد 338CANADA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>