338Canada: شانس در برابر تهمت, اما آنها به عنوان بد نیست به عنوان شما ممکن است فکر می کنم

من تا به حال ساخته شده جدول نهایی در برابر همه شانس بود اما کم پشته باقی مانده است. این croupier با آن برخورد کارت. من آنها را تضعیف و نزدیک و در زمان یک زیرچشمی نگاه کردن: 7-6 قلب. نه لزوما یک دست قوی, اما من با این وجود به نام کور بزرگ است. من سه مخالفان نامیده می شود. پس از آن آمد بدترین بازیکن میدان: ملکه, ده, سه, رنگین کمان. من بررسی می شود.

همه مخالفان نیز بررسی معنی یا هیچ کس تا به حال هر چیزی بالا پایین جفت و یا کسی در این گروه آهسته بازی (شاید دو جفت و یا حتی یک مجموعه؟). این croupier رتبه چهارم کارت در هیئت مدیره (به نام “روشن”): پنج که به من داد داخل راست قرعه کشی (3, _, 5, 6, 7). که یک طفل شیرخوار را شرط می بندم اگر تا کنون وجود داشت: احتمال طولانی برای تکمیل مستقیم با هیچ جای دیگری برای رفتن با یک زن و شوهر از کارت های کم و بی فایده suiters.

احساس مخالفان من احتمالا نه که قوی و که من تا به حال به این گیاهان برای زنده ماندن به من رفت و همه در.

آن را یک احمق اشتباه محاسبه شرط; من پشیمان دوم croupier شروع شمارش تراشه های من. این مسابقات در حال حاضر به طول انجامید بیش از پنج ساعت و آن را پوشیده بود پایین من است. هنوز هم این نوع بی پروا حرکت من تا به حال اجتناب شود تمام مسابقات طولانی بود که دقیقا آنچه که تا به حال بدست من که دور. اگر چه من تلاش من برای پنهان کردن آن صورت صفات و زبان بدن احتمالا جیغ با شرم و ناامیدی.

پس اولین حریف نامیده می شود. دوم به عنوان به خوبی. سوم خورده. این croupier مونتاژ سمت گلدان. آنها می رویم به آن را از نبرد. من آماده بود برای گرفتن من کت و ترک.

سپس نهایی کارت (به نام “رودخانه”): چهار.

من تا به حال ساخته شده مستقیم با ابتلا به دو در حال اجرا از کارت در یک ردیف (“دونده دونده”). من تا به حال هیچ کسب و کار و حتی هنوز هم در این دست اما من اینجا بود.

من برنده دست. دو مخالف بودند نابود و حذف در مدت کوتاهی پس از. من در نهایت از دست داده سر به سر مسابقه. که آخرین روز تعطیلات در لاس وگاس شده بود من بیشترین سود را, و من می توانم با تشکر از بانوی شانس برای بودن در کنار من است که برای دست و دقیق.

ادامه مطلب: اوه عاقلانه و فوق العاده مغلوب ساختن پیشی جستن به ما کمک کنید جلوگیری از coronavirus

چه هستند شانس هدف قرار دادن یک “دونده دونده” در داخل راست ؟ پاسخ ممکن است تعجب آور به برخی از: در نوبه خود, شما نیاز به آمار یکی از هشت کارت ممکن است: حدود 17 درصد است. سپس بر روی رودخانه, شما نیاز به یکی از چهار کارت: کمتر از 9 درصد است. بنابراین برای هر دو وقایع اتفاق می افتد شانس در حدود 1.5 درصد است. رو این شانس ترین بازیکنان را خورده قبل از این رودخانه پرداخته است بنابراین در واقع برنده شدن در یک دست است که راه تنها رخ می دهد بخشی از آن 1.5 درصد است.

بدیهی است که در زمینه پوکر هر دو حوادث—به نوبه خود و رودخانه—آیا ارتباطمعنی هر کارت می آید تا در نوبه خود تاثیر نمی گذارد آنچه رودخانه کارت خواهد بود (به جز برای این واقعیت آشکار است که هر دو کارت را نمی توان همان).

در سال 2016 زمانی که برخی از تحلیلگران سیاسی اعلام کرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بیش از 95 درصد شانس برای از دست دادن انتخابات به هیلاری کلینتون آنها به دنبال این منطق ناقص: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به پیروزی در فلوریدا و کارولینای شمالی و پنسیلوانیا و بسیاری از Midwest states. اگر ما به این حوادث به صورت مستقل و غیر همبسته رویدادهای بله کسانی که احتمال طولانی در برابر تهمت برنده کالج انتخاباتی را ساخته شده حس. اما ملی انتخابات نیست یک سری از uncorrelated حوادث.

این است که ارزش داده های جمعیتی را به بازی می آید: می گویند در مورد یک درصد از رای دهندگان با پروفیل های مشابه در, مثلا, کارولینای شمالی و میشیگان نوسان یکی از راه های تغییر در آرای خود باقی خواهد ماند و در اکثر نظر سنجی ها’ حاشیه خطای اما کالج انتخاباتی را به همه جست و خیز کردن در همان سمت.

در سال 2016 رای گیری دمای تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن و کلینتون آماری در فلوریدا; تهمت برنده دولت آفتاب توسط یک نقطه است. در کارولینای شمالی سنجی تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو به طور متوسط از یک نقطه بیش کلینتون و تهمت برنده 3.6 امتیاز. در پنسیلوانیا کلینتون برگزار نازک دو نقطه سرب در دانه ها و برگ برنده برنده با 0.7 امتیاز. این سه متحده شدند واقعی بازی شیر یا خط یو پی اسو به دنبال بازگشت ما نمی توانیم در نظر گرفتن این موارد به عنوان عمده رای گیری شکست.

اما در این میانه یکی دیگر از داستان بود. در حالی که کلینتون رهبری پای صندوق های رای در میشیگان به طور متوسط از چهار نقطه روز قبل از روز انتخابات تهمت کشیده کردن پیروزی با صرف 0.3 نقطه. در ویسکانسین رای گیری دست آمده بسیار بیشتر از متوسط سرب از 6 امتیاز نسبت به کلینتون به 0.7 نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن ،

همه این کشورها باز همان راه توضیح می دهد که چرا تهمت شانس پیروزی بودند دست کم گرفت توسط چندین ناظران سیاسی. و در پنج متحده در بالا ذکر شد تنها ویسکانسین (و به میزان کمتر میشیگان) نظر سنجی واقعا کردن علامت.

نکته در اینجا این است که آیا 2016 سنجی دقیق بودند یا نه اما نه به یاد خوانندگان که آن را اولین و مهمترین تفسیر از انتخابات بود که راه را علامت. Nate نقره را megyn kelly به مراتب واقع بینانه تر با کلینتون به عنوان یک 70/30 مورد علاقه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. هنوز هم این است که یک چیز مطمئن? مطلقا نه. پرتاب یک تاس: اعداد یک تا چهار کلینتون برنده; پنج یا شش برگ برنده برنده است.

آن را از یک صرفا آماری نقطه نظر نیست که خیره کننده است که تهمت می تواند آن را بکشد. مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده شد نه “دونده دونده” در داخل راست بسیاری هنوز بر این باورند که بود امروز اما متوسط ناراحت برابر حریف که تبدیل به ضعیف تر از حد انتظار است. بسیار شبیه به یک زیر تیم های متوسط مانند Montreal Canadiens ضرب و شتم واشنگتن پایتخت دو بار در سی فصل گذشته. بعید است, اما آن اتفاق می افتد.

که ما منجر به 2020. ما شش ماه دور از روز رای گیری در ایالات متحده و تقریبا در تمام نظر سنجی های ملی نشان می دهد جو بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در رای مردم. پایین را نگاه کنید نظر سنجی های ملی از اوایل آوریل:

اما در یک دولت توسط دولت صورت تصویر است که به عنوان خوشبو برای جو بایدن. او در حال حاضر پیشرو که در آن او نیاز به منجر به پیروزی, اما حاشیه در چند نوسان متحده به سختی بهتر از آن است که تا به حال کلینتون در شود:

در اینجا این است که شکست متحده در نظر گرفته امن احتمال تکیه و بازی شیر یا خط یو پی اس برای هر دو طرف:

در بازی شیر یا خط تا ردیف ما پیدا کردن مظنونین از 2016: Michigan, ویسکانسین, پنسیلوانیا, فلوریدا و کارولینای شمالی است. مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن تقسیم این کشورها است نه یک سناریو محتمل (که در این صورت بایدن برنده خواهد بود) اما دوباره که چگونه این کشورها در نهایت نوسان خواهد بود به احتمال زیاد در ارتباط. بنابراین تا آنجا که داده ها در دسترس می رود در حال حاضرهر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

به ریاست جمهوری ایالات متحده 338Canada مدل در حال حاضر بایدن به عنوان یک بازی 2 به 1 مورد علاقه شبیه به شانس کلینتون برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 با توجه به megyn kelly:

ما را دنبال کنید نظر سنجی و تجزیه و تحلیل روند در طول سال 2020 و تمام راه را به نوامبر 3rd, انتخابات ریاست جمهوری. شما ممکن است دسترسی به تمام اعداد ایالات متحده در 338Canada صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net