38 امتیاز مثبت برای coronavirus در شهر نیویورک زندان از جمله Rikers

حدود یک دقیقه پیش

شهر نیویورک زده شد توسط این کشور بزرگترین coronavirus زندان شیوع به تاریخ این هفته با حداقل 38 نفر تست مثبت در بدنام Rikers Island پیچیده و در نزدیکی امکانات — بیش از نیمی از آنها زندانی مردان هیئت مدیره است که نظارت این شهرستان در زندان سیستم میگویند.

یکی دیگر از زندانی در ضمن شد برای اولین بار در کشور به تست مثبت در یک زندان فدرال.

در نامه ای به نیویورک عدالت کیفری رهبران مدیره از اصلاح موقت رئیس ژاکلین شرمن توصیف یک سیستم زندان در بحران است.

او گفت: در هفته گذشته اعضای هیئت مدیره آموخته است که 12 گروه از اصلاح کارکنان پنج تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی کارکنان و 21 نفر در بازداشت در Rikers و شهر زندان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

و حداقل یکی دیگر از 58 تحت نظر قرار گرفتند و در زندان به بیماری مسری و قرنطینه واحد, او گفت:.

“آن است که به احتمال زیاد این افراد شده اند در صدها نفر از مناطق مسکونی و مناطق مشترک طی هفته های اخیر شده اند و در تماس نزدیک با بسیاری از مردم دیگر در بازداشت و کارکنان گفت:” شرمن هشدار داد که موارد می تواند موشک وار رفتن. “بهترین راه رو به جلو برای حفاظت از جامعه و از مردم قرار دارد و کار در زندان است به سرعت در حال کاهش و تعداد زیادی از مردم قرار دارد و کار کردن در آن.”

نیویورک مقامات همواره به عنوان تعدادی از عفونت در آن زندان ها و زندان های آسوشیتد پرس پیدا کرده است در گفتگو با زمان سابق و زندانیان.

شهر زندان سازمان و آن شهر اجرا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال اظهار نظر در مورد این نامه است. در جمعه این شهر وزارت اصلاحات گفت: فقط یک زندانی مبتلا به بیماری کروناویروس, همراه با هفت زندان کارکنان است. اواخر روز شنبه گروه اذعان 19 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت — دو کمتر از در هیئت مدیره نامه — و 12 عضو هیات.

در اوایل این هفته, خوان گیرن منتقل شد به Rikers Island از یک ایالت تسهیلات پس از حکم او خالی بود چون قاضی شکست خورده بود به در نظر گرفتن او به صورت جوانی مجرم درمان است. پس از رفتن را از طریق مصرف که در آن او تحت غربالگری سلامت او گرفته شد به یک خوابگاه قرار دارد که بیش از دو دوجین مردان, تخت خود را به انتظارنشسته بودند تا در کنار یکدیگر با فاصله چند فوت از هم جدا.

“این مثل این است که یک پناهگاه. بنابراین همه است و در مورد. شما در حال صحبت کردن به مردم mingling” گیرن گفت. “شب گذشته یک پسر آورده است در حدود 6 بعد از ظهر و چند ساعت بعد دو افسر پلیس در آمده با ماسک و دستکش و سعی کنید به یک ماسک. آنها نگاه می ترسم حتی نمی خواهید به لمس او. آنها به او گفت به بسته تا او بسته بندی شده و آنها او را گرفت ، این دیوانه بود.”

“ما به خواست یکی از افسران و گفتند:” روند این است که ما در حال انجام در حال حاضر برای بچه ها که از ویروس,'” گیرن افزود که دیگران بود که تا به حال در تماس با مرد نشده اند مورد سوال و یا اطلاع در مورد وضعیت خود را.

بیش از 2.2 میلیون نفر زندانی در آمریکا — بیشتر از هر نقطه در جهان — و در حال رشد وجود دارد ترس است که شیوع می تواند به سرعت از طریق شبکه گسترده فدرال و ایالتی زندان شهرستان زندان و بازداشتگاه.

آن را محکم بسته بندی مایع جمعیت است که در حال حاضر دست و پنجه نرم با نرخ بالا از مشکلات بهداشتی و وقتی که می آید به افراد مسن و کارآموز بالا, خطرات ناشی از عوارض جدی است. با ظرفیت محدود در سراسر کشور به آزمون برای covid-19 مردان و زنان در داخل نگران است که آنها در گذشته در خط زمانی نشان آنفولانزا مانند علائم به این معنی که برخی ممکن است آلوده و بدون دانستن آن.

برای اولین بار آزمون مثبت از داخل زندان ها و زندان شروع به trickling فقط بیش از یک هفته پیش با کمتر از دو دوجین از افسران و کارکنان آلوده در امکانات دیگر از کالیفرنیا و میشیگان به پنسیلوانیا است.

شرمن در نامه ای به کمیسر شهر نیویورک گروه اصلاح قاضی دادگاه تجدید نظر نیویورک اقدام کمیسر و دادستان منطقه تصریح می کند که کسانی که در معرض خطر بالاتری از عفونت از جمله مردم بیش از 50 یا با شرایط بهداشتی اساسی باید در نظر گرفته برای آزادی های اولیه. بنابراین باید افراد بازداشت اداری دلایل مانند نقض آزادی مشروط او نوشت.

شهردار بیل د Blasio در اوایل این هفته گفت: دادستان مشغول به کار بودند برای شناسایی نامزدها و شب جمعه دادستان در شهر نیویورک توافق برای آزادی 56 Rikers زندانیان در تعهد خود را دارند.

بیانکا Tylek مدیر اجرایی ملی و عدالت کیفری سازمان حمایت از ارزش افزایش می یابد, گفت که آن را قطع نمی کند.

“وجود دارد نزدیک به 1500 نفر زندانی در Rikers Island برای سطح پایین جرم و یا ویژگی های نقض آزادی مشروط که می تواند فورا” او گفت:. “انتشار آنها را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت را کاهش می دهد خطر برای تمام کسانی که باقی می ماند زندانی و کاهش گسترش ویروس به مردم است.”

یک مرد زندانی در شهر نیویورک, در ضمن, شد, اولین مورد تایید شده در زندان فدرال سیستم.

مردی که قرار دارد در شهری بازداشتگاه در بروکلین شکایت از درد قفسه سینه در پنجشنبه چند روز پس از او وارد شده در مرکز اداره فدرال زندانها گفت: AP. او گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی و مورد آزمایش قرار گرفت برای covid-19, مقامات گفت.

او از بیمارستان مرخص شده بود در روز جمعه و بازگشت به زندان جایی که او بلافاصله قرار داده شده در انزوا آژانس اضافه کرد: پزشکی و روانی کارکنان بازدید شد او به طور معمول.

دیگران قرار دارد با این مرد نیز در حال قرنطینه همراه با کارکنان که ممکن است تا به حال در تماس با او.

شده اند وجود دارد موارد مثبت در میان BOP کارکنان: یک کارمند که با این نسخهها کار در یک دفتر اداری در گرند پریری تگزاس و کارمند دیگری که با این نسخهها کار در Leavenworth, Kansas, اما چه کسی گفته نمی تماس با زندانیان پس از تبدیل شدن علامتی.

اداره زندانها به طور موقت متوقف ملاقات در همه 122 فدرال تادیبی امکانات در سراسر ایالات متحده از جمله هر دو اجتماعی و حقوقی ملاقات هر چند مقامات گفته اند که برخی از موارد استثنا می تواند ساخته شده به صورت قانونی بازدیدکننده داشته است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و حتی مرگ شود.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با موارد شدید ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de