4/20 جشن لغو شد اما ماری جوانا فروش قوی در طول همه گیر

4 دقیقه پیش

Coronavirus ممکن است مانع از هر گونه احزاب جشن 4/20 — غیر رسمی تعطیلات از ماری جوانا — اما حقوقی گلدان فروش در پنسیلوانیا قوی باقی می ماند در طول بیماری همه گیر.

“در حال حاضر شما باید چیزهایی مانند محرک چک ضربه” گفت: Chris کهن از بنیانگذاران این مرکز شفا است که درمانگاه ها در مونروویل واشنگتن و قره قاط. “ما این هفته یک افزایش بزرگ, دوباره, بنابراین برای ما ما همچنان به رشد در بیماران و همچنین حجم و ما تا به حال به یاد بگیرند که برای انجام آن در یک مقدار کوچکتر از ساعت.”

شفا مرکز و سایر درمانگاه ها کاهش می یابد ساعت و معرفی جدید اقدامات ایمنی. آنها تلقی شده است ضروری توسط دولت که بدان معنی است که آنها می توانند باز باقی می ماند با وجود خاموش شدن بسیاری از کسب و کارهای دیگر.

“این بدان معنی است بسیاری از تمیز کردن بسیاری از نظارت اجتماعی فاصله زیادی از کار اضافی” گفت: تیم Hawkins, پنسیلوانیا, بازار رئیس جمهور برای انگشت شست سبز صنایع. این شرکت دارای هفت افزایش درمانگاه ها در پنسیلوانیا — از جمله یکی در لتروب — و در عمل سه نفر دیگر به نمایندگی از شرکت های دیگر.

برای بسیاری از درمانگاه ها 4/20 یک معامله بزرگ نیست حتی در حالت عادی سال است.

“پنسیلوانیا پزشکی است و ما همیشه دستور داده شده توسط وزارت بهداشت به آن جشن می گیرند در هر راه” گفت: Hawkins.

همه درمانگاه ها به اشتراک گذاری است که دیدگاه.

“هر کس دارای یک مقدار زیادی از سرگرم کننده در طول تعطیلات” گفت: Bookwalter مدیر کل دلتا 9 در لاورنسویل.

دلتا 9 متعلق به کیستون یکپارچه مراقبت و همچنین دارای یک درمانگاه در گرینزبورگ. این درمانگاه محصولات در فروش از طریق آوریل به جشن 4/20 هر چند آن محل هستند و در روزهای دوشنبه بسته و باز خواهد بود در این روز بزرگ است.

2020 پنسیلوانیا شاهدانه جشنواره برنامه ریزی شده بود برای مارس 18-19 در Kutztown Berks County است. از آن شده است تا مهرماه به تعویق افتاد به دلیل coronavirus.

فروش ثابت بوده است و در طول همه گیر Bookwalter گفت. بزرگترین تغییر نیست چقدر ماری جوانا مردم در حال خرید — چگونه آنها در حال خرید آن است.

دلتا 9 معرفی سفارش آنلاین غذا در ماه گذشته و پس از آن تبدیل شدن به محبوب ترین گزینه برای بیماران, او گفت:. در صبح روز جمعه تقریبا 80 درصد از روز را در دستور قرار داده شد آنلاین.

“این فقط منفجر,” Bookwalter گفت. “ما تا به حال نزدیک به 20 سفارشات قبل از ما حتی افتتاح شد امروز صبح.”

دلتا 9 معرفی منظقه وانت که بدان معنی است که بیماران نیازی به ترک اتومبیل های خود را.

دولت خود را تغییر ماری جوانا مقررات در ماه گذشته اجازه می دهد تا منظقه وانت, اما آن را کار نکرده برای هر داروخانه کهن گفت. شفا مرکز سعی منظقه وانت در آن مکان اما خطوط ماشین ایجاد ترافیک است.

همه افزایش درمانگاه به روشن فقط آنلاین سفارش هاوکینز گفت. در برخی از نقاط مانند لتروب مشتریان مجاز نیست در ساختمان — همه محصول تحویل داده شده است به اتومبیل های خود را. مکان های دیگر ندارد و یک راه برای ارائه امن منظقه وانت به طوری که آنها اجازه می دهد مشتریان در داخل اما محدود کردن تعداد سفارشات برای جلوگیری از ازدحام.

با وجود کاهش ساعت ها و ساعت محدود فروش ثابت باقی مانده از قبل از همه گیر سطح با توجه به Hawkins.

شفا مرکز ارائه سفارش آنلاین قبل از coronavirus رسید اما گزینه ای محبوب تر تبدیل شده است بیش از ماه گذشته کهن گفت.

منظقه وانت ممکن است در گذشته بسیار طولانی تر از همه گیر Bookwalter گفت. دولت توصیف مقررات تغییر به عنوان موقت و می تواند بازگشت به قبل قوانین سختگیرانه تر در آینده است.

برخی از تغییراتی که در درمانگاه ها ساخته شده اند به احتمال زیاد در اینجا به ماندن بگیرید حتی زمانی که coronavirus می رسد با توجه به کهن. شفا مرکز نصب شده پلکسی گلاس محافظ در آن ثبت پول نقد که نمی خواهید در هر نقطه, او گفت:. گسترده تمیز کردن اقدامات احتمالا در محل اقامت و همه گیر خواهد شد و اطلاع رسانی در درمانگاه’, آمادگی, برنامه ریزی برای آینده است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که خواهد ماند و ما از این یاد بگیرند” کهن گفت.

والترز به توافق رسیدند اما مشتاق برای به روز هنگامی که همه چیز شروع به نگاه کمی عادی تر.

“ما واقعا به دنبال به جلو به بازگشت به چهره به چهره و تماس با مشتری و قادر به صحبت کردن با مردم,” او گفت:.

Jacob Tierney یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با یعقوب در 724-836-6646, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | Westmoreland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im