20 دقیقه پیش

میامی — Jimmie بخش و Arik آرمستد بود شاید بهترین نماد San Francisco 49ers’ سقوط از مدعی به also-ran در پست-جیم Harbaugh عصر.

اولین سابق دور میدارد و تلاش از طریق شروع می شود از حرفه خود را به عنوان آنها مبارزه از طریق صدمات و اطراف موقعیت خود را در جستجوی بهترین نقش.

همه چیز کاهش یافته است به محل وارد و آرمستد بود در این فصل آنها به عنوان لنگر دفاع است که در سان فرانسیسکو یک پیروزی دور از آن رکورد بستن ششم سوپر باول عنوان.

اما برای این دو بازیکن که رفته اند از درک رکود به ستاره این فصل هیچ کدام از آن خواهد شد توجه اگر آنها نمی تواند درپوش آن را با یک پیروزی بیش از کانزاس سیتی در روز یکشنبه.

“ما هیچ کس تا زمانی که ما کسب آن” بخش گفت. “صادقانه بگویم اگر ما از دست دادن این بازی ما هیچ کس. هیچ کس هرگز نمی خواهد می دانم که ما در تاریخ است.”

دو دفاعی standouts به نظر می رسد در راه خود را به فراموش شدنی مشاغل با بخش گم شده 29 به دلیل انواع مختلفی از صدمات خود را در پنج فصل و آرمستد بود پایان سال 2016 و ’17 فصل در مجروح رزرو و تاثیر کمی در زمانی که سالم است.

اجراهای خود بودند به طوری عابر پیاده که بسیاری از سوال تصمیم گیری زمانی که آرمستد بود بازگشت و در این فصل در سال پنجم گزینه به ارزش بیش از 9 میلیون دلار و بخش امضا یک سال $4.5 میلیون معامله به باقی می ماند در سان فرانسیسکو به عنوان یک عامل آزاد است.

“من همیشه اعتقاد خودم” آرمستد بود گفت. “اما از اینکه بخشی از این تیم و در اطراف این بچه ها شده است به طوری خاص برای من این سال است. ما لذت بردن از بودن در اطراف هر یک از دیگر بسیار و بازی با هم. ما یک مقدار زیادی از سرگرم کننده وجود دارد خارج وجود دارد و شما می توانید آن را برای اعطا شده است.”

وارد شده است و بخش بزرگی از NFL را stingiest عبور دفاع در 10 سال گذشته است. پس از حرکت در اطراف خود چند سال از خارج cornerback به اسلات برای ایمنی بخش پیدا کرده است یک خانه به عنوان عمیق ایمنی در سان فرانسیسکو دفاع.

او به سرعت به پوشش مقدار زیادی از خاک و ارائه بازدید های بزرگ به عنوان به خوبی. او یک دلیل عمده سان فرانسیسکو مجاز تنها هشت تکمیل در عبور می کند که سفر حداقل 20 متری downfield در فصل به طور منظم بدترین در NFL بیش از گذشته 14 فصل با توجه به SportRadar.

“Jimmie بخش یکی از underrated ترین بچه ها در تیم ما” cornerback ریچارد شرمن گفت. “برای مدت زمان طولانی او شده است نوع فرزند خوانده در اینجا چون او را مجبور به بازی بسیاری از مواضع و بازی از موقعیت بسیاری از بار. او ساخته شده هیچ بهانه ای. او جنگیدند تا زمانی که او می تواند به عنوان سخت به عنوان او می تواند برای یک مرد قرار می دهد که بدن خود را در خط و انجام همه چیز را برای این سازمان او سزاوار یک تن بیشتر اعتبار نیز از طرفداران. شما نمی مانند که چگونه طرفداران در مورد آن صحبت کنید. … او قرار داده و در تلاش در او مبارزه را از آسیب. آنها مانند: “او همیشه صدمه دیده است.’ یک پسر که همیشه صدمه دیده است — به این دلیل است که او قرار می دهد بدن خود را بر روی خط.”

دوام همواره بزرگترین ضربه بر روی بخش که زمان از دست رفته در کار خود را برای آسیب به پا چهار سر ران چنبر همسترینگ و ساعد.

که به نظر می رسد آنچه که در فروشگاه در این فصل زمانی که او را شکست خود ترقوه دوباره در offseason برنامه اما او آماده بود به بازی چهارم بازی است و دوم در تیم دفاعی جرقه بزند از آن به بعد.

“این فوق العاده است برای دیدن که گفت:” همکار ایمنی Jaquiski Tartt یک تیمی از بخش را در دبیرستانی در آلاباما. “بسیاری از مردم شک او پس از رسیدن به NFL. او را به خوبی. نبود غیر منتظره. البته آن را به او کردم. او بسته است و او در این سال و مچاله.”

آرمستد بود انجام داده است و همان تبدیل خود را از یک بازیکن است که تا به حال تاثیر کمی خود را برای اولین بار چند سال به یکی که بارها و بارها ساخته شده چلپ چلوپ پخش این سال است.

بخشی از لیگ برتر خط دفاعی در کنار همکار سابق میدارد دور اول نیک Bosa, دی فورد و DeForest Buckner, آرمستد بود شد و سازگار ترین این دسته است.

او رهبری تیم را با 10 کیسه و رتبه دوم با 35 فشارها با وجود بازی قابل توجهی هم در داخل و هم یک نیروی برابر اجرا شود.

“او بازی در یک سطح کاملا متفاوت در این سال” گفت: Buckner, تیمی سابق خود در کالج در اورگان. “او قطعا تا به حال برخی از ناملایمات در طول زندگی حرفه ای او. فقط برای دیدن او در این فصل او را داشتن در حال حاضر آن را در نهایت در آینده همه با هم برای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im