تلویزیون NU7100 سامسونگ با فناوری واقعی Subpixel RGB خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه برای خرید از لینک منبع استفاده کنید (قرمز ، سبز و آبی) واقعی 4K UHD را ارائه می دهد RGB Subpixel RGB استفاده شده در تلویزیون سامسونگ تنها استاندارد صنعتی پذیرفته شده برای تجربه واقعی تلویزیون 4K UHD است. تلویزیون UHD سامسونگ با رزولوشن 2160 60 3860 (8.3 میلیون پیکسل) RGB برای مشاهده استاندارد فیلم UHD 4K مورد نیاز است. تلویزیون UHD TV سامسونگ خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه یک تجربه واقعی 4K UHD متناسب با استانداردهای دیجیتالی اروپایی ، انجمن الکترونیک مصرفی ایالات متحده و UHD دارای مجوز از سامسونگ است. 4K UHD واقعی را در زیر پیکسل های RGB (قرمز ، سبز و آبی) ارائه می دهد. خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه با زیرمجموعه های RGB ، آنچه بدست می آورید با کیفیت جهانی و کامل است. طیف رنگ RP Subpixels مورد استفاده در تلویزیونهای UHD سامسونگ 4K تنها استاندارد صنعتی است که برای 4K UHD واقعی پذیرفته شده است.
RGB در مقابل RGBW
یک پنل تلویزیون از زیر پیکسل های RGB خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه ساخته شده است تا رنگ های مختلفی ایجاد کند. تلویزیون های RGBW دارای یک زیر پیکسل چهارم هستند که به رنگ سفید است. خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه برای کاهش هزینه های انرژی استفاده می شود ، اما در واقع کیفیت تصویر و کنتراست را کاهش می دهد. اگر بین صفحه های تلویزیون سفید وجود داشته باشد ، می تواند تعداد پیکسل های رنگی را تا 25٪ کاهش دهد. خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه این باعث کاهش کیفیت و تصویر دقیق تر روی صفحه می شود.

49 اینچی تلویزیون سامسونگ 4k مدل NU7100

HDR10 چیست؟

با کمک فناوری HDR ، تلویزیون سامسونگ Nu7100 توانسته است کنتراست و وضوح تصاویر را به بالاترین سطح کیفیت افزایش دهد. حتی اگر از فیلم ها و فیلم های hd کامل برای پخش استفاده می کنید ، تلویزیون شما به طور خودکار آن را با کیفیت UHD به ارمغان می آورد. به لطف فناوری HDR ، HDR امکان پذیر است. خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه چیست؟ دامنه دینامیکی بالا. در حقیقت ، به معنای کنتراست بهتر ، روشنایی بیشتر و یک پالت رنگی گسترده تر است. ایده این است که چشمان شما می تواند سفیدهای روشن تر و سیاه سیاه تیره تر را ببیند ، و شما می توانید پویایی بیشتری را درک کنید.
محتوای HDR جزئیات را در تاریک ترین و روشن ترین قسمت های خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه تصویر حفظ می کند ، که با استفاده از استانداردهای قدیمی مانند Rec.709 از بین می رود. این فناوری همچنین به شما امکان می دهد رنگهای طبیعی تر و واقعی تری را به زندگی تجربه کرده و ببینید.
HDR10 نوعی استاندارد HDR و Dolby است که یکی از پیشرفته ترین فناوری ها است. اما اکنون سامسونگ استاندارد خاص خود را دارد که با نام HDR10 + شناخته می شود ، که آمازون خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه اعلام کرده است که از آن پشتیبانی خواهد کرد.
حالا که می دانید اصول ، کنتراست و رنگ دو چیز اصلی در تلویزیون است که وقتی در مورد HDR فکر می کنید متوجه خواهید شد.

49 اینچی تلویزیون 4k سامسونگ مدل NU7100

فناوری PurColor
تلویزیون سامسونگ nu7100 با ویژگی PurColor در تلویزیون سامسونگ به تلویزیون این امکان را می دهد تا حداکثر میزان رنگ را به عنوان ماهیت مورد نظر برای عملکرد بهینه تصویر بیان کند. خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه بیشتر تلویزیون ها روی نقاط اصلی تنظیم رنگ قرمز ، سبز و آبی تمرکز دارند. PurColor روی رنگهای اصلی و ثانویه Magenta ، Cyan و Yellow تمرکز دارد.
ویژگی PurColor در تلویزیون سامسونگ به تلویزیون اجازه می دهد عملکرد تصویر را بیان کند. این به تلویزیون اجازه می دهد به جای سایه ها از رنگ های بسیار جذاب و متنوع استفاده کند تا کیفیت تصویر تلویزیون را ارتقا بخشد. از چهار رنگ اصلی تشکیل شده است: قرمز ، سبز ، آبی و زرد
با استفاده از این فناوری ، تجربه ی نگاه و شناور در رنگ های بسیار خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه جذاب و دیدنی را پیدا خواهید کرد تا جزئیات به خوبی تعریف شوند.

فناوری UHD Dimming

این سیستم مختص تلویزیون های سامسونگ است که برای اولین بار در تلویزیون های 9 سری با صفحه های SUHD در نقاط کوانتومی به کار گرفته شدند و در سال 2018 نیز این فناوری در سری 87 نیز به کار گرفته شد. هنگامی که نور پس زمینه صفحه نمایش خاموش است ، پس زمینه رنگ عملکرد نور پس زمینه خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه را کاهش می دهد ، که در صفحه تلویزیون مشکی فراهم می کند. اصل نورپردازی در مناطق بزرگ در مناطق کوچک پوشانده شده است. Superior UHD Dimming و UHD Dimming پیشرفت دیگری در فناوری کم نور هستند خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه و این فناوری فقط در تلویزیون های سامسونگ با صفحه های UHD استفاده می شود.

49 اینچی تلویزیون 4k سامسونگ مدل NU7100

سامسونگ Forca TV مدل nu7100 خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه با صفحه نمایش بزرگ و بدون قاب های دور یا حداقل داشتن یک لبه باریک از قاب ، لذت تماشای و بازی را دو چندان می کند. این تلویزیون دارای ضخامت بسیار نازکی است که از سبک و طراحی خاصی برخوردار می شود و به این مدل بخشیده است. با یک صفحه نمایش با کیفیت 4K از سرگرمی فیلم و فیلم خود لذت ببرید و با این تلویزیون شیک اتاق خرید تلویزیون سامسونگ از گناوه نشیمن خود را مدرن تر کنید.