5 takeaways به عنوان MLB پتانسیل بازگشت طول می کشد شکل

لیگ اصلی بیس بال است که در آستانه تنظیم یک تاریخ دوم بهار آموزش و پارامترهای اطراف بازی امکان بازگشت شروع به شکل گرفتن است.

گزارش دقیق از ESPN, ورزشی و ایالات متحده آمریکا امروز به همراه فردی گزارش در هرالد نشان می دهد امید است برای یک MLB فصل آمده است.

کلید واژه ها: انعطاف پذیری.

ایمنی برترین خواهد بود اما به منظور امن نگه داشتن همه بازیکنان و صاحبان باید اقامت انعطاف پذیر اجازه می دهد برای بازی به تعویق افتاد و یا لغو شود اگر وجود دارد موضعی coronavirus شیوع استادیوم به طور موقت و بازی به نقل مکان به مکان دیگر.

چیزی است که در سنگ تنظیم نشده است و این احتمال وجود دارد, آن را نمی خواهد تا کنون بود. تمام برنامه ها به مداد کشیده شده است. در اینجا آنچه در آن شروع به نگاه مانند:

1. هنگامی که بیس بال بازگشت ؟

ژوئیه 1 به نظر می رسد مانند تاریخ مورد نظر برای شروع معنادار بازی دوباره آن را در سه هفته بهار, آموزش های اطراف شروع ژوئن 10. که برگ حدود یک ماه برای موقعیت بازیکنان را به ramping تا فعالیت های خود را نوسانی یک بت و گرفتن بدن خود را در شکل. و کوزه که به طور معمول خواسته به پرتاب چهار یا پنج بار در هفته (گرفتن یک تپه دو بار در هفته) نیاز به شروع به پرتاب با شدت بیشتر. استارت ممکن است نیاز به دریافت پنج روز ساخت طرح است.

برخی از بهار امکانات آموزشی از جمله JetBlue پارک در فورت مایرز در حال حاضر بازگشایی شد و بازیکنان محلی هستند که مجاز به دریافت درمان های پزشکی و کار کردن.

2. چگونه است MLB رفتن به جلو و این ،

آن را به دنبال بیشتر احتمال دارد که تیم ها را با استفاده از خانه خود ورزشگاه برای هر دو فصل به طور منظم و بهار آموزش. و در حالی که طرفداران در حال بازگشت به بیس بال بازی در تایوان, بازی, در, کره جنوبی, که در آن coronavirus شده است بسیار بهتر موجود از اینجا در ایالات متحده هنوز در حال بازی بدون طرفداران است که انتظار در اینجا بیش از حد.

نگرانی های مطرح شده بیش از برخی از بازیکنان به دلیل خودداری از بازگشت در یک سناریو است که می تواند نیاز آنها را به دور ماندن از خانواده خود است که به دنبال مانند یک غیر استارت رو چرا “آریزونا طرح حباب” است که فقط در مورد مرده و استادیوم ها می تواند بسیار جذاب تر.

3. چه اتفاقی می افتد اگر کسی تست مثبت ؟

اگر وجود دارد موضعی شیوع بیماری در فرد شهرستانها که در ادامه به اتفاق می افتد در سراسر کشور, تیم می تواند مجبور به تعویق انداختن بازی ها و یا مسافرت ضروری خدمه به یکی دیگر از ورزشگاه به بازی بازی تا زمانی که آن را ایمن می گرداند.

اما به نظر می رسد تقریبا اجتناب ناپذیر است که یک بازیکن یا اعضای ستاد را تست مثبت در برخی از نقطه. در کره KBO دارای یک قانون است که می خواهید به توقف بازی برای سه هفته اگر یک بازیکن تست مثبت است. بازیکنان وجود دارد که به طور منظم تست شده و حرارت گرفته و دو بار قبل از بازی شروع می شود.

MLB مطمئنا نیاز به تدبیر و برنامه ریزی دقیق برای اگر/وقتی یک بازیکن مثبت تست و آزمایش را باید بیشتر به راحتی در دسترس عموم قبل از MLB خواهد راحت احساس می کنید احتکار هزاران نفر از آزمون به نگه داشتن بازیکنان خود را امن است.

4. چه خواهد شد فهرست اسامی نگاه مانند?

این فصل به نظر می رسد مانند آن خواهید بود کوتاه. وجود دارد تقریبا هیچ راهی برای شروع در ماه جولای و بازی 162 بازی حتی مکرر با هفت زمین باز یافته دو هدر. و با کارشناسان پیش بینی موج دوم شیوع ویروس در زمستان وجود دارد انگیزه برای یک فصل کامل قبل از آن.

1 جولای می دهد مقدار زیادی از زمان را به بازی یک 81-بازی برنامه و در پایان ماه نوامبر. البته ممکن است تنظیمات مورد نیاز در پرواز است.

برخی از تیم های بازی سخت تر نامتعادل برنامه? احتمالا. اما بهتر از هیچ بیس بال.

فهرست اسامی انتظار می رود که حدود 30 بازیکن و با هر پیروزی در اصل شمارش به عنوان دو در جدول رده بندی مدیران می تواند عمل بیشتر به شدت به پیروزی امروز بدون هیچ گونه نگرانی در مورد فردا.

کوزه هستند به احتمال زیاد به پرتاب کمتری نوبت که به معنی عمق بیشتری مورد نیاز خواهد بود. و با توجه به طولانی اخراج موقعیت بازیکنان ممکن است نیاز به استراحت بیشتر. بدون هیچ جزئی بازی های لیگ 50 – یا 60-تیم ملی باید به صورت محلی در دسترس و در ادامه به آموزش در خانه یا پارک های نزدیک.

5. چه کسانی پرداخت می شود ؟

در حالی که ایمنی شماره 1 نگرانی پول است که همیشه نزدیک است.

بازیکنان و صاحبان در حال حاضر به یک سرشکن حقوق و دستمزد در این فصل اما به نظر نمی مانند آن را به کار برای صاحبان که از دست دادن تقریبا نیمی از درآمد خود را از دروازه رسید و شماری دیگر جریانهای درآمد از طریق از دست تبلیغات, یادگاری, فروش, و غیره.

وجود دارد صحبت از درآمد های سیستم اما بازیکنان خواهد بود و می ترسم که آن را ادامه خواهد داد پس از همه گیر و منجر به طور مستقیم به حقوق و دستمزد کلاه که آنها مبارزه شده است برای چندین دهه است.

که انگیزه بیشتری به بازی می گذرد ؟ احتمالا این بازیکنان با توجه به تنها $170 میلیون از مجموع حقوق شده اند متعهد به پرداخت در این نقطه و صاحبان می تواند ایستاده به از دست دادن پول باید به بازی بازگشت و بازیکنان همچنان به سرشکن بخش قبلی خود حقوق.

داوران باید در حال حاضر به 30% کاهش پرداخت.

با پول زیادی در خطر است برای همه طرف ها وجود دارد امیدوارم که از این بازی در حال بازی دوباره در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im