5 چیزهایی که امروز می دانیم – که نیست در مورد ویروس

توسط آسوشیتد پرس

نگاه روزانه خود را در nonvirus داستان در اخبار:

1. پنج کشته در میلواکی, صفحه اصلی, پلیس, پیدا کردن پنج نفر به ضرب گلوله به مرگ داخل یک میلواکی خانه و دستگیری مردی که تماس گرفته شده 911 به گزارش slayings شهر رئیس پلیس می گوید.

2. که در آن FELONS امید به پیروزی در رای گیری درست یک دادگاه فدرال در جریان است در فلوریدا است که می تواند کمک به حل و فصل که آیا فقیر felons می تواند حق رای محروم برای پرداخت تمام تعهدات مالی.

3. ما را فراری داده شده در پست رییس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو به نام یک متحد قدرتمند تحریم توسط آمریکا به عنوان یک شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر برای کمک به وصله پینه کردن ونزوئلا صنعت نفت را در میان عظیم بنزین کمبود.

4. تسلا می گوید اتومبیل می تواند به طور خودکار توجه به چراغ راهنمایی و رانندگی خودروساز است نورد از ویژگی های جدید آن نیمه خودکار رانندگی سیستم طراحی شده برای نقطه توقف علائم و سیگنال های ترافیک. به روز رسانی اجرا می شود بر خلاف توصیه های از ایالات متحده ملی ایمنی حمل و نقل.

5. STEPHEN SONDHEIM افتخار برادوی آهنگساز و ترانه سرا جشن گرفته شد با درخشان آنلاین 90 تولد کنسرت پر شده با آهنگ های خود را, اما مشکلات فنی به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im