7 WPIAL کشتی گیران پیشبرد به PIAA کلاس AA نیمه نهایی

توسط:
دوشنبه, آوریل 6 2020 | 2:03 PM
هرشی — جمعه رفته خیلی بهتر برای WPIAL کلاس AA کشتی گیران در PIAA فردی قهرمانی در مرکز غول.

اما می توانید شب در جلسه آن را به یک روز بزرگ برای WPIAL.

هفت کشتی گیران پیشرفته به نیمه نهایی آن آغاز خواهد شد در 7:15 بعد از ظهر

این گروه شامل بارل juniors ایان Oswalt (132 پوند) و امیرحسین Corrado (152). هر دو از جیبش یک نقطه پیروزی در مرحله یک چهارم صبح روز جمعه. Oswalt شکست شرق Pennsboro ارشد آدم یعقوب 2-1 و Corrado غلبه پیچیده زانو به پهلو پالیسیدز junior بن Haubert, 3-2.

Oswalt (44-6) به صورت دانه دوم را در 132 Brockway ارشد آنتونی Glasi (37-1) در مرحله نیمه نهایی در حالی که Corrado (44-7) جنگ Penns دره junior ملاکی دووال (36-5). Corrado لبه دووال 3-2 در PIAA غرب, منطقه ای در فوریه. 22. Corrado از استفاده اول دوره takedown برای تضمین پیروزی است.

“من نا امید شده بود که من کردم به نام برای تاخیر انداختن” Oswalt گفت. “بچه گذاشته وجود دارد و من این کار را انجام تمام کار. اما یک پیروزی یک پیروزی است.”

همچنین پیشبرد به مرحله نیمه نهایی شد South Park تاریخ و جوی فیشر (113), الیزابت رو به جلو ارشد Ryan مایکلز (120), فریزر ارشد Thayne لارنس (160) آزادی junior ترنت Schultheis (170) و اللوود سیتی ارشد Austin Walley (182).

فیشر (43-2) نورد به یک 14-3 پیروزی در برابر Litchfield junior کانر قهوه ای است. او به صورت Brookville دوم اوون Reinsel (36-5).

مایکلز (33-3) دوخته رینولدز ارشد کول Bayless برای دومین سال متوالی در حالت مسابقات. پس از آنکه اوایل takedown Michaels بسیج و در زمان فرماندهی این مسابقه است.

“من یک کمی آهسته دادن اولین takedown” مایکل گفت. “سپس من در زمان کنترل و در زمان او را در یک بار. من قادر به پایان برساند او را با یک pin.”

لارنس که به دنبال تبدیل شدن به یک سه بار قهرمان داد تا اولین حذف اما بسیج به شکست جنوب کلمبیا دوم گاوین گارسیا. حذف و nearfall نقاط دور گرفته شد از لارنس در اوایل دوره اول.

این اولین بار بود حذف لارنس (23-0) اجازه داده در بیش از یک ماه است.

او را چهره ناخدا پری junior گیج chelsea marrs (35-2).

Schultheis (38-4) فشرده گذشته کین ارشد عروسکی نژاد 4-2. او به صورت بالا دانه Saucon دره ارشد مت Arciuolo (43-1).

Walley (43-1) شکست خط کوهستان ارشد یعقوب Feese, 5-2. او به صورت Penns دره ارشد اندرو Sharer (22-3).

پل Schofield یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس پل با ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: Burrell, الیزابت به جلو Ellwood City, فریزر, آزادی, پارک جنوبی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>