A $343 میلیارد تابستان اخبار ثروت باد اورده بازدید اتاوا. اما بیشتر وجود دارد.

سیاست خودی برای جولای 9: لایحه Morneau مالی ‘عکس’ مجموعه ‘بی سابقه’ رکورد حسابرس کل قطره برخی از موشکافی و Jagmeet سینگ تماس از داخلی با تروریسم

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

ما به تریلیون دلار اخبار در نهایت اما اجازه درخشش نور را در آنچه که شما ممکن است به عنوان خوانده شده در هر نقطه دیگری است. دیروز حسابرس اداره خود منتشر نیمه سالانه ممیزی. آژانس خدمات مرزی کانادا, وزارت دفاع ملی و وام دانشجویی در کانادا برنامه تمام شد در زیر میکروسکوپ. این حسابرسان یافته به طور معمول در تنظیم دستور کار برای مجلس عوام.

در اینجا فقط یکی از AG بی شمار يافته به عنوان گزارش شده توسط ماری-دانیل اسمیت در maclean’s: “50,000 اتباع خارجی هنوز هم در خاک کانادا با وجود اینکه دستور به ترک و آژانس خدمات مرزی کانادا دارای نامناسب حذف خود را در راه های مختلفی است.” ما به عنوان خوانده شده برجسته از هر ممیزی.

دو خبر بد از نیمی از مطبوعات بد: البته AG ممیزی ندارد و تنها اخبار روز. به عنوان خبرنامه خود را خبرنگار می نویسد: در maclean’s, کارن هوگان—که نام جدید auditor general—به سادگی نمی تواند در رقابت با دولت او را نگه می دارد به حساب آورد.

اگر این نیست رسوایی آنها حداقل مشکلات بزرگ برای دولت فدرال هنوز هم مبارزه با یک بیماری همه گیر و شایسته بررسی دقیق. اما از آنجا که همه آنها به همراه یک گزارش که فرود آمد همان روز به عنوان وزیر دارایی لایحه Morneau مدتها در انتظار اقتصادی و مالی عکس این خواهد بود غرق واکنش به متناوب $343.2 میلیارد دلار کسری بودجه—تعدادی مطمئن شوید که به کشور بیشتر افزایش تدابیر اقتصاددانان و صاحب نظران و سیاستمداران مخالف.

آه بله $343.2 میلیارد دلار کسری بودجه است که به شما قدرت فدرال بدهی گذشته یک تریلیون دلار است. خبر خوب اگر این فقره این است که کانادا برای حمایت از کارگران و کارفرمایان بود که در یا در نزدیکی بالای G7. و تمام است که بدهی های جدید خواهد بود ارزان به خدمات. اما وجود دارد مقدار زیادی از اخبار بد عدم قطعیت و بی جوهر قرمز.

یک بیماری همه گیر دوران اقتصادی و مالی snapshot یا نوازش خود را پشت? لیبرال ها نمی تواند کمک کند اما اشاره ای به ارزش آنها تا عموم معتقدان از تصدیق سیستماتیک تبعیض به فریم عظیم کسری با عنوان خوش بینی به عنوان آنها می تواند جمع اوری. به عنوان ماری-دانیل می نویسد: اصطلاح لحظهای نیز در خدمت یک تاریخی هدف. که توسط آن خواهید بود خواندن مورد نیاز برای COVID-19 101 جایی در جاده ها است.

ما یک “عکس فوری” از چیز دیگری است. در اینجا برای آیندگان است نگاهی به چگونگی کانادایی گزارش خود را به مقابله و چگونه به طور گسترده آنها را availed خود بی سابقه ای از اقدامات دولت در طول یک بحران بی سابقه (و بی سابقه ای چشم انداز مثبت در استفاده از “بی سابقه ای” به عنوان یک صفت—به نظر می رسد 26 بار در عکس). یک عبارت وجود دارد در لحظهای است که بیش از حد ترسناک قطعی. این COVID-19 همه گیر آن خوانده شده است “چالش نسل ما.” که صدا مانند مبالغه در حال حاضر. امیدوارم آن را نمی خواهد صدا که راه را برای کودکان و نوجوانان از سال 2050 ،

چه مخالفان فکر می کنم “عکس فوری” شما بپرسم ؟ محافظه کاران بودند عمیقا بی حرکت و ناودان دولت برای دادن حسابرس کل دفتر کمک های مالی بیشتر به بررسی همه گیر هزینه های. NDP اصرار لیبرالها باید کرک را در خارج از کشور پناهگاه های مالیاتی.

مرحله بعدی در ما امور خیریه طراحی شده است به حکومت فدرال wonks. فقط چگونه است که موسسه خیریه خاص پیدا کردن خود را در پایان دریافت $912 میلیون قرارداد به اداره دانشجویی در کانادا خدمات اعطای? پاسخ به این سوال ممکن است تیره اما این روند که هدایت سیاست فدرال توسعه—اگر به دنبال آن در اینجا—clearcut. جزئیات بیشتر در مورد چگونه سوسیس ساخته شده است در اینجا. Ishat رضایک وکیل که صرف سه سال در وزارت خزانه داری هیئت مدیره که نشسته در قلب این ماشین آلات از دولت صحبت از طریق این فرآیند از آغاز تا پایان.

رضا همچنین ادعا کرد که دولت منابع به او گفتم CSSG پیشنهاد را در واقع دنبال این مسیر است. این اخلاق کمیساریای بررسی, نه به ذکر است برخی از دقیقا بیان و دسترسی به اطلاعات درخواست باید برای ریختن به نور در این.

دیروز Jagmeet سینگ نیست گوشت چرخ کرده و کلمات را به عنوان او صحبت کرد در مورد مردی که به اتهام منفجر طریق دروازه Rideau سالن در هفته گذشته. سینگ به نام حادثه یک “اقدام به حمله توسط یک رادیکال داخلی تروریستی.” او همچنین گفت: Mounties’ پاسخ به شدت در تضاد با رفتار پلیس از مردم از رنگ. “سیستمیک نژادپرستی در پلیس که در کشتار مردم,” او گفت:. “د-تشدید باید هنجار و نه استثنا.”

همه گیر پیش بینی: در صورتی که شما از دست رفته آن آژانس بهداشت عمومی کانادا نیز منتشر شده آخرین COVID-19 پیش بینی دیروز (این نمودار). اخبار عمدتا خوب هر چند موضعی شیوع بیماری را تحت فشار قرار دادند coronavirus را باروری شماره—یک شکل است که اقدامات چگونه بسیاری از مردم با آلوده با فرد آلوده—گذشته 1.0. (به طور کلی یک شماره بالاتر از 1 به معنی این بیماری همه گیر در حال گسترش است و نه پیمانکاری—اما PHAC می گوید جامعه انتقال “باقی می ماند پایین در بسیاری از کشور.) شیوع بیماری در حال بدترین در شمال آلبرتا و انتاریو پوست و ویندزور-اسکس مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im