‘یک مورد ظهور: بزرگترین جهانی ویروس سنبله در یک روز

سازمان جهانی بهداشت ابراز نگرانی در مورد افزایش تعداد coronavirus موارد در کشورهای فقیر حتی به عنوان بسیاری از کشورهای ثروتمند را آغاز کرده اند در حال ظهور از مستند.

جهانی سلامت بدن گفت: 106,000 موارد جدید عفونت کروناویروس و ثبت شده است در 24 ساعت گذشته بیشتر در یک روز پس از وقوع آغاز شد.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن در این بیماری همه گیر” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus یک کنفرانس خبری گفت.

“ما بسیار نگران افزایش موارد در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.” مایک رایان سر که در شرایط اضطراری برنامه گفت: “ما به زودی رسیدن به غم انگیز نقطه عطف از 5 میلیون نفر”.

بسیاری از کشورها در سراسر جهان در حال شل شدن خود را coronavirus محدودیت اما مردم در حال کشف است که چه بازگشت به حالت عادی به نظر می رسد به طور گسترده ای متفاوت است. در اسپانیا آن را یک دولت جدید سفارش به پوشیدن ماسک در خارج حتی به عنوان برخی از کسب و کار بازگشایی شده است.

در ایتالیا که در آن مواد غذایی خوب است که یک بخش ضروری از زندگی یک بار بسته بندی شده در رستوران ها و کافه ها در حال مواجهه با یک ضربه مالی به عنوان آنها بازگشایی با سخت اجتماعی فاصله قوانین پس از 10 هفته shutdown. کارشناسان هشدار می دهند که به عنوان بسیاری از یک سوم از این کشور در رستوران ها و کافه ها می تواند بیرون رفتن از کسب و کار تا 300,000 شغل در این بخش می تواند ناپدید می شوند و ضرر و زیان می تواند رسیدن به 30 میلیارد یورو ($A49 میلیارد دلار) در این سال است.

رئیس هلندی صنعت مهمان نوازی استقبال تصمیم گیری اجازه می دهد تا کافه ها و رستوران ها به بازگشایی در ژوئن 1, اما هشدار داد در مورد تاثیر اجباری اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“محدودیت هستند متاسفانه بیاستفاده” برای بسیاری از کسب و کار گفت: Rober Willemsen سلطنتی مهمان نوازی هلند و اضافه کرد که بیشتر به حمایت دولت نیاز است برای اطمینان از بقای بسیاری از کافه ها و رستوران ها. آموزش و پرورش در بسیاری از نقاط مواجه است تغییرات رادیکال.

کمبریج شد و اولین دانشگاه در بریتانیا به لغو تمام چهره به چهره و سخنرانی ها برای سال تحصیلی آینده گفت: آنها برگزار خواهد شد و عملا جریان آنلاین تا تابستان 2021.

در ایالات متحده دانشگاه نوتردام در ایندیانا را دانش آموزان به دانشگاه اما دوباره طراحی تقویم خود را شروع ترم در اوایل ماه اوت و در نهایت قبل از روز شکرگزاری همراه با سفارش ماسک و تست تماس با ردیابی.

در کره جنوبی صدها نفر از هزاران نفر از سالمندان دبیرستان تا به حال خود را در دماهای بررسی و مورد استفاده دست sanitisers به آنها بازگشت و در روز شنبه بسیاری از آنها برای اولین بار از اواخر سال گذشته است. دانش آموزان و معلمان نیاز به پوشیدن ماسک و برخی از مدارس نصب پارتیشن پلاستیکی در اطراف میز.

فرانسه و محدود کردن فضاها در مدارس ابتدایی, اولویت دادن به فرزندان ضروری کارگران و کسانی که نیاز دارند. برخی از دانش آموزان جوان حتی در روز متناوب در حالی که مدارس بسته باقی می ماند.

در حالی که نرخ ابتلا به عفونت شده اند و در حال سقوط در آسیا و اروپا و همه گیر است که هنوز خونتان در آمریکای لاتین است.

برزیل در این هفته شد جهان سوم بدترین آمار کشور با بیش از 250 ، 000 تایید موارد با وجود محدود تست.

در لیما پایتخت پرو coronavirus بیماران در حال پر کردن این شهر تخت های مراقبت ويژه.

بیش از 4.9 میلیون نفر در سراسر جهان تایید شده اند آلوده به ویروس و بیش از 320,000 مرگ و میر ثبت شده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

روسیه و برزیل در حال حاضر پس از ایالات متحده امریکا در تعداد گزارش شده عفونت و موارد نیز خونتان در هند و آفریقای جنوبی و مکزیک است.

این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به علت کاهش در توسعه انسانی برای اولین بار پس از آن آغاز شده اندازه گیری شود و در برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) گفت.

سازمان ملل متحد ایجاد جهانی شاخص توسعه انسانی در سال 1990 برای سنجش جهان, آموزش و پرورش, بهداشت و استانداردهای زندگی.

این افزایش در سطح جهان هر سال بیش از 30 سال گذشته با وجود بحران مانند بحران مالی جهانی از 2007-09.

“COVID-19 با آن سه ضربه به سلامت آموزش و پرورش و درآمد ممکن است تغییر این روند” UNDP سر آخیم اشتاینر گفت: به عنوان بدن منتشر شده یک مطالعه پنج شنبه.

برنامه عمران ملل متحد تخمین می زند در این سند که جهانی درآمد سرانه است که انتظار می رود به سقوط چهار درصد در سال 2020 به دلیل coronavirus.

این یادداشت ها که مدرسه تعطیل و نابرابری در آموزش از راه دور آموزش و پرورش را گسترش شکاف بین فقیر و غنی کشور است.

این سازمان گفت: تخمین می زند که 86 درصد از ابتدایی کودکان در سن مدرسه در کشورهای فقیر در حال دریافت آموزش و پرورش در حال حاضر در مقایسه با فقط 20 درصد در غنی تر هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im