بحرانی فاز: چرا ویکتوریا نمی خواهد به مرحله 4 مستند

آن را نیز اعلام کرد سه مرگ و میر – یک زن در 100s یک زن در 90s و یک زن در 80s.

این می آید به عنوان نخست وزیر اعلام کرد که دو میلیون استرالیایی مجبور به تکیه بر کارجویان بیکاری پرداخت خواهد شد که پرداخت های خود را کاهش به $815 دو هفته.

بیشتر: دنبال ما کامل coronavirus پوشش

استرالیا ثبت کرده است 12,267 موارد COVID-19 با 6289 در ویکتوریا 3410 در, New South Wales, 1072 در کوئینزلند 444 در جنوب استرالیا 651 در غرب استرالیا 227 در تاسمانی 113 در استرالیا australian Capital Territory و 32 در قلمرو شمالی.

ما را دنبال کنید پوشش زنده زیر.

به روز رسانی زنده

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت که “خیلی زود” به حدس و گمان بیش از زمانی که دولت ممکن است حرکت به یک مرحله 4 مستند.

پرسید که چگونه هفته سوم و چهارم از ویکتوریا مستند ممکن است نگاه او گفت: “ما همچنان هدایت داده ما همچنان به هدایت توسط بهترین متخصص پزشکی مشاوره.”

“ما در یک موقعیت که در آن ما شاهد این هستیم که کاملا نمایی رشد دو برابر و سپس دو برابر شدن دوباره هر روز,” او اضافه شده است.

رئیس بهداشت افسر پروفسور برت Sutton گفت که با وجود برخی از غیر قابل پیش بینی در اطراف اعداد می تواند وضعیت را بدتر شده است.

“قطعا ما شاهد rollercoaster از اعداد و من فکر می کنم به یک درجه اضطراب ما را ظهور و سقوط به عنوان اعداد انجام, اما شده است وجود دارد برخی از درست در آخرین چهار یا پنج روز,” او گفت:.

“من می دانم که روز به روز تغییر می تواند قابل توجه اما مدلسازی یک زن و شوهر از سال پیش, اگر ما تا به حال شده است در یک منحنی نمایی است که آنچه اتفاق می افتد با coronavirus ما شده اند که در هزاران مورد در این نقطه در زمان.

“ما نمی ما در 374. من راضی نیست که اما آن را بسیار بهتر از 3000.”

نخست وزیر گفت: در حال حاضر کارجویان طرح “سوزاندن پول نقد” و استرالیایی آن را می دانم “نمی تواند برای همیشه”.

اسکات موریسون اعلام کرد یک قایق از تغییرات به JobKeeper و کارجویان امروز پرداخت.

“ما همیشه می گفت که JobKeeper و کارجویان COVID مکمل بودند موقت اقدامات است. و من فکر می کنم استرالیا درک کنند که” آقای موریسون گفت.

“آنها می دانند که یک طرح در حال حاضر که در حال سوختن است, نقدی, نقدی خود را… به لحن برخی از 11 میلیارد دلار در ماه نمی تواند برای همیشه لطفا برای. استرالیایی ها درک کنند که.

“معرفی شد در آن بسیار بسیار سطح بالا به دلیل شدید شرایط اقتصادی است که در جای خود و این واقعیت است که وجود دارد هیچ دیگر مشاغل در همه وجود دارد برای مردم در آن زمان و ما می خواستیم به افزایش است که سطح درآمد پشتیبانی از هر دو برای اقتصاد بلکه بدیهی است که برای کاهش مشکلات برای افراد خود است. و پس از آن ما بوده است که آن را به مخروطی است.”

کارجویان پرداخت خواهد شد کاهش می یابد از 1100 دلار در ماه سپتامبر به میزان کاهش می یابد برای یک دوره شش ماه است.

نخست وزیر گفت که دولت را بیشتر اطلاعیه در مورد آنچه اتفاق می افتد به پرداخت پس از ماه دسامبر در ماه های آینده.

“ما نیاز به تصمیم گیری در آن نزدیک به زمان برای درک بهتر از که در آن اقتصاد است در به خاطر سپردن کارجویان ترتیبات و … تاثیر مشوق در بازار کار.

“JobKeeper ندارد همان کسانی که بازدارنده و به خصوص با توجه به طراحی مجدد شده است که در جای خود قرار داده به دلیل آن جدید می تواند انجام شود.

“ما می خواهیم در یک موقعیت برای ارزیابی بهتر که در آن وضعیت است و نزدیک به پایان سال است.”

خواسته در مورد گزارش تاخیر در تماس با ردیابی و طول دوره انتظار برای coronavirus نتایج آزمون برتر Daniel Andrews گفت: مردم باید منزوی تا زمانی که نتایج خود را تایید شده است.

“نکته کلیدی در اینجا این است که اگر شما در حال انتظار برای یک نتیجه از یک آزمایش بدون وجود یک ارسال از اجبار شما باید مناسب ترین چیزی است که در خانه بماند تا زمانی که شما نتیجه را دریافت کنید,” او گفت:.

پروفسور برت Sutton گفت: مقامات “از طریق گرفتن 200-300 مصاحبه در هر روز”.

“این فرایند را می توان به پیچیده – وجود افرادی که شماره تلفن را رونویسی به اشتباه یا به نام نه در همه.”

او تصریح کرد: اگر تست شما مثبت آن را “کاملا ارزشمند” لیست همه مردم شما فکر می کنم شما ممکن است مجبور به تماس با.

تصویر: NCA مستند در یک dvd / ایان کوری

نزدیک به دو میلیون استرالیایی مجبور به تکیه بر کارجویان بیکاری پرداخت و به عنوان یک نتیجه از دولت دستور خاموش شدن ناگهانی خواهد شد که پرداخت های خود را کاهش به $815 دو هفته تحت تغییرات به امروز اعلام کرد.

اما افزایش دوله باقی خواهد ماند و در این زمان نرخ دلار 1100 دو هفته تا پایان ماه سپتامبر و coronavirus مکمل خواهد بود برای شش ماه دیگر تمدید در یک نرخ پایین تر است.

تغییرات را بریده بریده موقت دو برابر شدن دل است. به جای استفاده از یک مکمل 550 دلار دو هفته که بیکار امن خواهد شد تنها $250 دو هفته در بالای یک پایه نرخ دلار 565.

اما حتی این موقت است و می تواند برداشته شود تا پایان سال است.

واجد شرایط بودن آزمون برای واجد شرایط برای بیکاری پرداخت خواهد شد نیز تنگ تر می شود و پس از گزارش وزارت خزانه داری یافت که سخاوت از زمان افزایش دوله پرداخت می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده برای بیکاری به کار اضافی.

این ساعت همچنین اعلام کرد تغییرات به JobKeeper – وجود دارد است که بیشتر در اینجا.

– سامانتا قبل از ازدواج

برتر Daniel Andrews خواهد کشیده نمی شود در زمانی که دولت ممکن است حرکت به یک مرحله 4 مستند گفت این خیلی زود به صحبت کردن در مورد گام های بعدی”.

پرسید که چگونه هفته سوم و چهارم از ویکتوریا مستند ممکن است نگاه او گفت: “ما همچنان هدایت داده ما همچنان به هدایت توسط بهترین متخصص پزشکی مشاوره.”

“ما در یک موقعیت که در آن ما شاهد این هستیم که کاملا نمایی رشد دو برابر و سپس دو برابر شدن دوباره هر روز,” او اضافه شده است.

نخست وزیر اسکات موریسون تایید کرده است که JobKeeper تمدید خواهد شد تا ماه مارس و نرخ جدید 1200 $در هر دو هفته.

https://platform.twitter.com/widgets.js

اینجا را کلیک کنید برای خواندن بیشتر در مورد JobKeeper و در اینجا برای اطلاعات بیشتر در مورد کارجویان.

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos اطمینان که دولت “پیشرفت”.

“من می دانم که همه ویکتوریایی در یک عاطفی rollercoaster و من فقط می خواهم مردم را به مطمئن باشید که در حالی که این اعداد ممکن است بالا و پایین رفتن در روز های اخیر ما در حال پیشرفت است,” او گفت:.

“در برخی از LGAs (دولت های محلی مناطق) اعداد در حال پایین آمدن… اما ما هنوز به سطح بالایی از موارد و جامعه انتقال در برخی از نقاط ملبورن است.”

او تصریح کرد: هنوز هم وجود دارد هیچ دلیلی برای Melburnians به سفر به منطقه ای در جوامع به هر دلیل دیگر از کار.

رئیس بهداشت افسر پروفسور برت Sutton گفت: ماسک ها بخش مهمی از نبرد علیه COVID-19.

“کوچک وجود دارد مالیات, البته, اما ماسک ها به کروناویروس به عنوان کمربند ایمنی هستند که به ما تلفات جاده ای” استاد Sutton گفت.

“این یک قربانی کوچک است که ما را. این یک محدودیت در آزادیهای ما اگر دوست دارید اما هیچ از دست دادن بیشتر از آزادی از دست دادن زندگی خود را.”

صحبت از نیاز های جدید به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, برتر, Daniel Andrews گفت: “واقعا امیدوار است مردم در آغوش این”.

“من واقعا امیدوارم که مردم این را به عنوان پایه در بهترین توصیه های پزشکی,” او گفت:. “نتیجه این است که همه ما می خواهیم این است که ثبات و کاهش در تعداد… و به نوعی از محدودیت در جایی که لازم است به دلیل مقدار از جامعه انتقال است.”

برتر Daniel Andrews تصریح کرد که پلیس ویکتوریا “در خارج وجود دارد و آنها نمی mucking مورد”.

“آنها خوب شما و نه تنها آن است که به خصوص هوشمند به شکستن قوانین… آن هم نه فقط کار درست را انجام دهید.

“هر یک از ما سهمی در این, و هر یک از ما را بهره مند از این استراتژی کار می کند.”

ویکتوریا اعلام کرده است سه مرگ و میر – یک زن در 100s یک زن در 90s و یک زن در 80s.

این به ارمغان می آورد دولت تلفات به 42.

وجود دارد 174 ویکتوریایی در بیمارستان 36 از آنها دریافت مراقبت های ویژه.

دیروز دولت به اتمام 29,464 آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de