یک نوع متفاوت از بحران نیازمند یک نوع داده های مختلف

نظر: ما نیاز به سرعت شروع نظارت نه فقط جنبه های بهداشت عمومی از این بیماری همه گیر بلکه اقتصادی و اجتماعی خرید اینترنتی

Armine Yalnizyan است یک اقتصاددان و اتکینسون همکار در آینده از کارگران است. دانیل Sylvester است سر از تحقیقات جهانی در RIWI.

COVID-19 یک بحران بهداشتی است که باعث یک بحران اقتصادی است که تهدید ورشکستگی بحران است. سرعت و هدف از بهداشت عمومی اقدامات و اورژانس در پاسخ به سیاست های اقتصادی و همچنین تاثیر دوباره شروع فعالیت طبیعی را تعیین خواهد کرد که آیا این سقوط را احساس می کند مانند یک کوتاه-زندگی فاجعه طبیعی و یا یک آبشار از فجایع با اثرات طولانی مدت.

در این صورت خیلی قطعیت کانادا سیاست گذاران در حال دست و پنجه نرم کردن با ظریف اما حیاتی معضل: آنها نمی مسلح با زرادخانه از اطلاعات برای کمک به حرکت فاجعه و جلوگیری از سقوط. اما از آن است که ممکن است برای جمع آوری بهتر اطلاعات و انجام این کار بلافاصله.

سیاست گیری از چند هفته گذشته تا حد زیادی رخ داده است در صورت عدم به موقع رسمی آماری اقدامات است. اطلاعات ما فراموش کرده اند که در زمان تصمیم گیران آن را ببینید. چگونه ما می دانیم که اگر ما اطلاعات صحیح برای مقابله با آنچه تغییرات چنان سریع? و خواهد بیات-مورخ اطلاعات به خطر اندازد مطلوب زمان بحرانی سیاست دوره اصلاحات?

آخرین اخبار منتشر شده از اداره آمار کانادا در روز گذشته نشان می دهد عظیم تولید ناخالص داخلی انقباض رقابت می کند تنها با رکود بزرگ و نفس گیری دست دادن شغل در ماه مارس به تنهایی. کسانی که اوایل آمار به احتمال زیاد فقط نوک کوه یخ است.

بخوانید: یک نقشه حرارتی از coronavirus موارد در کانادا

در حالی که منابع رسمی باید اطلاعات ما مجریان آنها ناچار به ارائه بینش از طریق آینه دید عقب. فقط به عنوان بسیاری از کسب و کارهای بزرگ با استفاده از اطلاعات در زمان واقعی به درک و تنظیم عملیات خود را به طوری که واقعا عظیم کسب و کار حاکم در یک بیماری همه گیر باید شیر به timeliest بینش مستقیم به سرعت در حال تحول سیاست های عمومی.

ما در حال حاضر رفتن به مرحله بعدی شیوع بدون وضوح در مورد اینکه آیا و هنگامی که جسمی از فاصله اقدامات را تشدید و یا کاهش دهد. به منظور بهینه تنظیم و بهبود و هدف بهداشت عمومی و سیاست های اقتصادی ما نیاز به داده های روزانه در COVID-19 تاثیر در کانادا’ معیشت رفاه مالی, ترس ها و رفتارها به تماشای چگونه هر یک از این ماهرانه تکامل و به نوبه خود در شکل اقتصادی و واقعیتهای اجتماعی. رفتاری ترس “X-factor” در هر بحران است. آن حضور و یا غیبت غیر ممکن است برای مدل در پیش بینی و بدون اطلاعات در زمان واقعی. مردم رفتار در راه های غیر منتظره هنگامی که زندگی و شهر آویزان در تعادل می باشد. اضطراب می تواند سبب بروز یا جمع کردن عمل است. نگرانی ها می تواند به تعویق انداختن و یا مانع از سرگیری “عادی” کار و فراغت و تفریح. در همان زمان عدم نگرانی ترکیب می تواند عواقب ناخواسته بیش از حد.

ما نیاز به سرعت شروع نظارت نه فقط جنبه های بهداشت عمومی از این بیماری همه گیر اما همچنین سلامت روانی ابعاد و همچنین اقتصادی و اجتماعی خرید اینترنتی. ما نیز باید در حفظ این بررسی بیش از 12 تا 24 ماه. ما سیاست گذاران نیاز به اطلاعات است که می رود فراتر از از دست دادن شغل شامل قابل اعتماد و در حال انجام اقدامات درآمد زوال به خصوص در اصطلاح فرفره اقتصاد و همچنین روند پویا مالی اضطراب است که شکل رفتار مصرف کننده در مراحل مختلف این بیماری همه گیر.

ما معتقدیم که روزانه پیگیری راه رفتن چیزی است که بانک فدرال رزرو مینیاپولیس در حال حاضر آغاز شده است. که بانک گسترده جمع آوری اطلاعات ورزش با استفاده از COVID-19 تاثیر نظرسنجی برای پیگیری سلامت جسمی و روانی و همچنین اجتماعی و اقتصادی ،

این تماس برای اطلاعات بیشتر که می تواند عرضه شده در هر تعداد از راه. یک مثال از این فروش زمین) است RIWI مداوم تصادفی نمونه برداری از خط جمعیت از اواسط ماه مارس. RIWI را بررسی ابزار است که قادر به نظارت بر تغییرات روزانه در انطباق با بهداشت عمومی, بخشنامه در طول شیوع بیماری و همچنین بازار کار و رفتار مصرف کننده در سراسر جهان نشان می دهد که کانادایی ها شده اند قابل ملاحظه ای سخت-آمار اقتصادی توسط COVID-19 و کمی بیشتر را دارد جای تعجب از ما همتایان آمریکایی.

چه بیشتر می تواند به موقع اطلاعات به ما بگویید ؟ از آنجا که بازار کار, گزارش, RIWI پاسخ های نظر سنجی نشان می دهد کانادا نرخ بیکاری افزایش یافت و به 22 درصد توسط مارس 21 (انعکاس یک نتیجه مشابه در ایالات متحده, که در آن محققان با استفاده از یک تکنیک مشابه). بدتر: تا اواسط آوریل 22 درصد از کانادایی گزارش داد که آنها از دست داده بود تمام درآمد با توجه به COVID-19 و اضافی 12 درصد گفت: آنها می خواهم از دست داد تا نیمه.

برای ارزیابی کامل مقیاس اقتصادی, خرید اینترنتی, ما نیاز به دانستن در مورد از دست دادن درآمد و همچنین از دست دادن شغل که آمار کانادا نیروی کار بررسی نمی کند. این جزئیات مربوط است به خصوص برای افرادی که کار را برای چند کارفرما یا فرفره کارگران که نیز تمایل به جوان تر و بدتر پرداخت از معمولی دستمزد بگیر. از دست دادن حتی چند ساعت پس از پرداخت می تواند ویرانگر برای کارگران به سختی وصله با هم زندگی می کنند. آمار رسمی نیست به ما تصویر روشنی از چگونه بسیاری از جمله کارگران وجود دارد قبل از بحران و نه چگونه COVID-19 بود در حال تغییر همه چیز.

این RIWI بررسی نشان می دهد که در اواسط ماه آوریل دو در پنج کانادایی گزارش داد آنها نمی تواند بیش از یک ماه اگر آنها از دست دادن درآمد خود را. دو در پنج پاسخ دهندگان گفته آنها دسترسی ندارد به پرداخت مرخصی استعلاجی و نمی تواند در خانه بمانند اگر آنها بیمار است. دو سوم گفت: هر نقدی از دولت را مستقیما به پوشش نیازهای اساسی. این داده ها نشان می دهد که پشتیبانی نیاز به گسترش فراتر از یک میلیون نفر از مردم که LFS گفت: مشاغل از دست رفته در 9 آوریل. آنها روشن چگونه اضطراری اقتصادی پاسخ اقدامات شده اند که غالبا تنظیم شده ممکن است نیاز به ادامه به بهینه سازی برای رسیدن به تعداد فوق العاده ای از مردم که نیاز به کمک حتی اگر اکثریت کانادایی ها هنوز هم خود را به کار و درآمد.

جزئیات: محکوم 30 سال نبرد برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر

مسیر بهبودی مشخص نیست. چه تعداد بیکار کانادایی ممکن است قادر به بازگشت به آنچه که آنها انجام می دهند قبل از مارس 15? خواهد شد یک دوره طولانی مدت از ترس و عدم اطمینان منجر به دائمی تر و دوباره شکل دادن به اقتصاد است ؟ مردم را نجات دهد ؟ بیرون رفتن کمتر ؟ سفر به ندرت? چگونه بسیاری از خانواده ها و کسب و کار از دست دادن همه چیز را به خاطر قبل از مارس 15 بدهی که آنها می توانند بازپرداخت و یا گسترش? دولت و کسب و کار در بخش غیر انتفاعی باید به موقع پاسخ به این پرسش. آنها می تواند وسیله ای برای انجام آن است. ترکیبی از آمار رسمی و روزانه soundings ارائه می دهد یک ابزار قوی-کیت برای تصمیم گیرندگان.

به آمار کانادا اعتبار آژانس است قرار دادن کردن انواع جدید از نظرسنجی به ضبط اجتماعی و اقتصادی اثرات COVID-19. آنها را کوتاه و آسان به درک که مهم است در زمانی که بسیاری از کانادایی ها رقیب با اطلاعات بیش از حد. اما اگر ما تکیه تنها بر اپیزودیک جمع آوری داده ها ما را از دست ندهید مهم روزانه نقاط عطف و یا موفق به پیش بینی و یا رعایت مهم روانی تغییرات مرتبط با این بیماری همه گیر است که مصرف کننده و یا بازار کار رفتار.

در یک بحران است که حرکت به عنوان سریع و غیر قابل پیش بینی به عنوان COVID-19 گیر ما نیاز به پیگیری مالی اثرات و تغییرات رفتاری به صورت روزانه.

چالاک سیاست مطالبات چالاک داده است. بیایید با استفاده از تمام ابزار ما برای هدایت به سرعت با اعتماد به نفس به طرف دیگر از این بیماری همه گیر.

*افشای کامل:RIWI ارائه نتایج حاصل از این روش به نهادهای بین المللی بانک های مرکزی و دولت است. RIWI کار نمی کند با آمار کانادا. در حالی که RIWI روش منحصر به فرد دیگر وجود دارد فن آوری و روش های است که قادر به ارائه نزدیکی زمان واقعی اطلاعات روزانه برای پیگیری و نظارت مربوط به روند و سیاست گذاران می تواند اتخاذ کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de