خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

هنگامی که اندرو Scheer خواست جاستین ترودو در این هفته به “مستقیم RCMP” برای پایان دادن به محاصره و خفه کردن ملت راه آهن ترودو و امنیت عمومی وزیر بیل بلرگفت: آنها نمی خواهد دخالت در عملیات پلیس. در واقع دیوان عالی کشور حکم در سال 1999 که پلیس استقلال “پی ریزی حکومت قانون است.”

دیروز RCMP—بدون اینکه دستور—ارائه شده به جلو و مخاطرات آن از مرطوب’suwet’en خاک در شمال بریتیش کلمبیا. ترودو خواستار محاصره “غیر قابل قبول” همچنین در دیدار با کابینه خود در راه رو به جلو. دو بومی در امور وزرا و مارک میلر و کارولین بنترا متعهد به پاسخگویی مرطوب’suwet’en ارثی ستاد “در یک لحظه متوجه.” ترودو نیز در جریان premiers بیش از تلفن به عنوان آنها می خواهم به درخواست یک روز پیش از آن.

هنوز مهم Tyenindaga محاصره در محل باقی می ماند. نمایندگان مجلس بحث محافظه کار که حرکت را محکوم کرد “رادیکال فعالان” که “برگزاری این اقتصاد کانادا گروگان”—و به نام در خانه ایستاده در همبستگی با انتخاب گروه شوراها در امتداد ساحلی GasLink مسیر است که پشتیبانی از این خط لوله است. یک رای در حرکت بود به تعویق افتاده و تا روز دوشنبه. را به محاصره در آمده اند پایین و سپس ؟

خواهد جاستین ترودو خواب در حالی که کانادا beds are burning? به عنوان راه آهن اختلال را کشیده در اندرو MacDougall می نویسد: در maclean’sآن را روشن تر شده است که ترودو تمایل به تشویق آشتی رفاه اقتصادی و حاکمیت قانون به طور فزاینده ای قابل دفاع است. او را به انتخاب سختی است اما غیر ممکن نیست که:

شما می خواهید خارج از سطح شیب دار? شروع به جدا کردن مسائل به جای اینکه آنها را با هم. رسم خطوط روشن است. اجرای قانون در حالی که راه اندازی هر چه فضای امن شما نیاز به گفت و گو بسیاری از کانادایی ها تصور می شد در حال حاضر سخت سیمی به قانون است. مهمتر از همه توضیح به معترضان که نافرمانی مدنی در طول تاریخ منجر به عواقب. در واقع این نقطه خونین از نافرمانی مدنی: دریافت قفل شده است برای نشان دادن horribleness از سیستم. جدا از نتیجه نافرمانی مدنی است که هرج و مرج tarted ،

آنچه در PM دستور کار امروز ؟ شب گذشته کلمه آمد که ترودو را تشکیل خود Incident Response Group. در دستور کار: “در زمان محاصره و حمایت از خانواده های قربانیان از خطوط هوایی بین المللی اوکراین فاجعه در ایران و coronavirus وضعیت است.” به عبارت دیگر هر بحران که در تصرف دولت ایران تا کنون در سال 2020 است.

بوفالو اعلامیه: چهار محافظه کار مجلس کشیده شده یک خط در شن و ماسه در آلبرتا محل در کانادا. میشل Rempel گارنر, Blake ریچاردز, گلن Motz و آرنولد فیرزن شرکت با امضای یک اعلامیه که خواستار دولت فدرال به اساسا تغییر غرب استان قدرت در اتاوا. آنها می گویند شرقی نخبگان را درمان آلبرتا به عنوان یک “مستعمره.” در توییتر Rempel گارنر قرار پررنگ طرح به عنوان یک “تلاش نهایی برای ما یک شریک برابر در کنفدراسیون.” جایگزین ساخته شده صریح در اعلامیه این است که “یک همه پرسی در آلبرتا استقلال است غیر قابل اجتناب است.”

منابع طبیعی وزیر سایپا O’Regan است که در سنت جان امروز که در آن او را اعلام بودجه از اقیانوس Supercluster در یادبود دانشگاه. به یاد بیاورید میلیارد دلار “نوآوری superclusters” ابتکار که لیبرال ها راه اندازی شد با هیاهوی بسیار بالا و امیدوار است در سال 2017 به قصد ایجاد 50,000 شغل بیش از 10 سال—اما با توجه به اسناد داخلی برای اولین بار به دست آمده توسط Blacklock را خبرنگارنیست ایجاد یک شغل در سال 2018 است.

وزرای خارجه از ضد مادورو لیما گروه پدید آمده از یک جلسه در گاتینو, Que., با یک پیام به جهان: “پیوستن به ما در حمایت از یک دموکرات آینده برای ونزوئلا” می خواند یک بیانیه است. “نیاز جهان به گرد هم می آیند برای جلوگیری از فاجعه انسانی در ونزوئلا است.” وزیران گفت: آنها در حال حاضر راه اندازی یک “فشرده دوره توسعه” به همفکر سازمان ملل.

“من می خواهم به یک فریاد به حزب دموکراتیک ملی”: این یک نقل قول مستقیم دیروز از معاون نخست وزیر Chrystia Freelandکه در ستایش جدید دموکرات ها برای موافقت سریع-آهنگ جدید-نفتا لایحه در بورس برای افزایش شفافیت در آینده مذاکرات تجاری. Freeland گفت: NDP نشان “بلوغ سیاسی” و “درک ارزش” اقتصادی یقین است. کسی بگویید جان ترنر و اد Broadbent قدیم که دو طرف را به غیر روحانی کردن شمشیر خود را بر تجارت آزاد است.

نیمه افراشته در مقابل نیمی از کارکنان ؟ دوستان ما در مجلس سنا را به نجات آمده است. آنها به حل و فصل کانادا موشکاف دستوری بحث دوره کامل متوقف شود. هر از گاهی “نیمه کارکنان” sneaks را به استفاده مشترک برای توصیف یک پرچم تنها در نیمه راه تا قطب. اما به عنوان اتاق بالایی به یاد ما تنها “نیمه افراشته” به طور رسمی چیزی در کانادا. نیمه کارکنان بیشتر از یک یانکی اهل سنت. و در حال حاضر شما می دانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im