توسط:
پنج شنبه, فوریه 19 سال 2020 | 6:45 PM
وقتی که روباه چپل دختران تیم بسکتبال پخش شماره 1 Bethel Park روز جمعه در WPIAL 6A یک چهارم نهایی در شمال تپه و 11 ماه تصویب خواهد شد که پس از آن به طور منظم فصل آخر یک 49-31 پیروزی بیش از آرمسترانگ در فوریه. 10.

مربی مارتی Matvey گفت: او در مورد اخراج خود را به عنوان بازیکنان متمرکز شده و در شیوه ها و همچنین داد و بیداد فرصت های برابر حذفی مقدماتی Carlynton, Southmoreland و اوکلند کاتولیک.

“کسانی که scrimmages واقعا رقابتی” گفت: Matvey که گفت تیم خود را قادر به کار در برابر سبک های مختلف از بازی. “آنها به ما کمک کرد تا کار بر روی چیزهایی که ما می خواستم به درست است. ما قادر به ساخت اعتماد به نفس به دست آورد در این scrimmages.”

Fox Chapel (13-9) چهارم-محل تیم از بخش 1 شماره 8 دانه در 6A براکت برای سال دوم در یک ردیف. بتل پارک 19-2 و امیدوار است به گزاف گویی از یک 12-از دست دادن نقطه شمالی کاتولیک در آن به طور منظم فصل آخر.

روباه از دست داد به پطرس شهرستان 57-23 در یک چهارم نهایی در سال گذشته و سرخپوستان در ادامه به ادعای WPIAL و PIAA عناوین.

“دختران بیش از مشتاق و مایل به دریافت پس از آن و خود را شات” Matvey گفت. “وجود دارد هیچ فشاری بر ما. ما فقط باید به بیرون رفتن وجود دارد و این باور را در خودمان به خودمان یک فرصت است.”

یک گروه تلاش

WPIAL کلاس 4A در دور اول پیروزی دوشنبه با هر دو شماره 7 فریپورت و شماره 6 Knoch کمک بخش 1-4A ماندن به طور کامل دست نخورده در postseason بازی.

شمال کاتولیک بخش 1 قهرمان, دریافت خداحافظ به عنوان شماره 1 دانه. ایندیانا شماره 12 دانه در زمان پایین شماره 5 McKeesport, 54-48 به بخش چهار از هشت چهارم اسلات برای پنجشنبه matchups.

همان را می توان گفت برای بخش 2 در کلاس 2A. ریورویو این شماره 10 دانه کمک بخش را علت آن می آیند-از-پشت 32-28 پیروزی بر شماره 7 Burgettstown جمعه گذشته است.

در حالی که اظهارات جان سالم به در برده و, پیشرفته, پس, آیا, No. 9 وینچستر Thurston با 30-24 برنده بیش از شماره 8 Chartiers هوستون و شماره 6 الیس با 59-39 پیروزی بر شماره 11 Shenango. بخش قهرمان سرا کاتولیک برداشت شماره 1 دانه و یک دور اول خداحافظ.

در علاوه بر این به حرکت یک گام نزدیک تر به یک WPIAL عنوان و پنجشنبه چهارم و برندگان در هر دو 2A و 4A براکت نیز کسب خواهد کرد سفر به PIAA برگشتی.

تجربه مثبت

با وجود اینکه آدم های فلک زده در آن WPIAL کلاس یک در دور اول بازی برابر شماره 6 Sewickley آکادمی روز سه شنبه ، سنت جوزف دختران تیم بسکتبال مبارزه در اوایل و ازمایش کرده فقط 17-13 در اواخر سه ماهه دوم.

اما پلنگ و سپس در زمان کنترل با یک است 33-0 اجرا در مسیر به یک 53-27 برنده شوید.

شماره 11 اسپارتها رهبری 10 امتیاز از دوم تثلیث Lockwood-موریس به پایان رسید فصل خود را در 3-20.

“من واقعا افتخار از آنها” اسپارتها مربی دنیس جونز گفت. “آنها هرگز ترک. آنها فقط از گاز زد کمی در نیمه دوم. در سه ماهه سوم, ما, نیست, آماده برای مطابقت با شدت از Sewickley. اما در نیمه اول آنها نشان داد آنچه که آنها قادر به. ما از دست رفته برخی از آسان عکس های اما ما بازی خوبی دفاعی.”

جونز گفت: این بازی کمک خواهد کرد که تیم ملی جوانان در حال حرکت رو به جلو است.

“این واقعا مهم برای دختران به یک طعم و مزه برگشتی” جونز گفت. “هیچ یک از آنها تا به حال شده است وجود دارد قبل از. آنها را دیدم آنها می تواند در بازی با یک تیم خوب. است که به آنها اعتماد به نفس برای آینده است.”

مربیگری جستجو

اسپرینگدیل مدیر ورزشی Ray Davis چهارشنبه اعلام کرد که یک جستجو را آغاز کرده است برای دختران جدید بسکتبال سر مربی پس از جان Broderick استعفا داد و در پایان فصل به اتمام پنج سال تصدی خود در راس دیناموهای.

Broderick گفت که سازگار انتقاد از برنامه در حال اجرا منجر به احساس آن را بهترین زمان برای قدم دور.

“ما بسیار نا امید چون تعداد آنها بودند و ما هیجان زده برای شروع به ساخت برنامه ای برای آینده” Broderick گفت. “ما تا به حال تحمل برخی از تکیه سال اما وجود نشانه های مثبت.”

در حالی که فهرستی از اعداد بوده است یک موضوع در سال های اخیر بیش از یک دوجین بازیکن شد و در این تیم در این سال است. اسپرینگدیل به پایان رسید فصل 2-18 کلی با برنده بیش از Leechburg و دره.

“من می خواهم برای روشن باشد. دولت از جمله تبلیغ و اصلی کاملا حمایت” Broderick گفت. “من احساس کردم که آنچه ما انجام شد بهترین برنامه برای بچه ها. من فقط احساس نمی مانند مبارزه مردم بیش از آن.”

دیویس درخواست شده است که داوطلبان علاقه مند به ارسال نامه ای از علاقه رزومه و عمل 34, 114, 126 و 151 گواهی عدم سوء پیشینه به اسپرینگدیل دبیرستان 501 ساقی جاده, Springdale, PA, 15144.

مایکل عشق یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مایکل از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de