سیاست خودی برای جولای 30: نخست وزیر چهره مخالفت خود در کمیته امور مالی محافظه کاران روند خود رای و اسکات Brison—به یاد داشته باشید ؟

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

اگر شما در داخل و اطراف پارلمان هیل امروز شما در یک انفجاری را تجربه کنند. به طور جدی. حفاری در حال انجام در آماده سازی برای مرحله دوم از تپه قنات بازدید از مرکز خوش آمدید. گوش دادن به یک مختصر سمفونی شاخ بوق قبل از اقدام نهایی—به طور خاص سه شاخ سیگنال خواهد شد راه را برای یک دقیقه سکوت بعد از دیگری کوتاه شاخ سیگنال نهایی خواهد بود درب بازکن برای کنترل انفجار. شستشو و تکرار تا غروب آفتاب.

در امن محدوده یک کمیته پارلمانی دیدار جاستین ترودو خواهد شد پاسخ به سوالات در ما رسوایی. این ساعت را شهادت در ویکیانبار کمیته مالی شروع در 3 p. m. او رئیس ستاد کتی Telfordبه دنبال خواهد داشت برای خود جلسه است. دیروز کمیته ملاقات به بحث تدارکات قبل از امروز قرار ملاقات گذاشتن. مخالفت نمایندگان مجلس با تصویب یک حرکت است که خواستار ترودو چوب در اطراف برای یک ساعت. همانطور که از اوایل صبح امروز دقیق طول ترودو ظاهر به نظر نمی رسد تغییر کرده است.

واضح درس جاستین ترودو نگه می دارد عدم یادگیری: Paul چاه و ماری-دانیل اسمیت نوشتن در maclean’sطرح ساختار سازمانی یک ترودو دولت که تخم بد بخت دانشجویی در کانادا خدمات گرانت. در قلب bungled فایل آنها در بر داشت یک نخست وزیر و یک فرایند و یک برنامه در ترودو تکرار معایب.

اگر آن را فقط یک کمی درهم و برهم از برنامه های طراحی در میان بحران بی سابقه ای که ما ظرف غذا خواهد بود به اندازه کافی بد. آنچه آن را بدتر می کند این است که خسته از حس آشناپنداری آن باعث. این را احساس نمی کند مانند یک تصادفی ترودو پیچ ، آن را احساس می کند مانند یک مشخصه بسیار ترودو پیچ ، این نوع از چیزی که نخست وزیر می کند در حال حاضر و پس از آن.

ادیسون کامرون-قهر کردن یک cryptocurrency وکیل در تورنتو می داند که راه خود را در اطراف انواع شرکت ثبت کنده به “دخمه پرپیچ و خم” از سازمان—که کریگ african scholar کلمه—به ما امپراتوری. کامرون-هاف در بر داشت راه خود را به یک سرویس درآمد داخلی فرم مالیاتی برای آمریکا و بر ما صدقه در سال گذشته ارائه شده که [رفتن به صفحه: 8] نشان داد $297,570 مشاوره هزینه های پرداخت شده در سال گذشته به 202 استراتژی, LLC. یکی از این شرکت خط تگ: “تبدیل بحران به فرصت است.”

The Globe and Mail , به حفر یک جداگانه $130,000 هزینه پرداخت می شود به اتش نشانی استراتژی جمهوری خواه متصل مشاوره که دارای روابط افرادی که در سال گذشته سعی در بی اعتبار Canadalandیک خروجی رسانه ها که منتشر کرده است مهم داستان در مورد ما.

چگونه آنها به ما مراجعه کنید: Jason لئوپولد یک BuzzFeed News , خبرنگار, کردم دست خود را در یک سند به معنای آماده و سپس-وزیر امنیت داخلی جان کلی برای جلسات با کانادایی ها. این سه صفحه پرایمر در Canucks ما را به یاد آنچه در آن معنی به کانادا: ما از دولت این است که ملکه انگلستان (اشتباه او ملکه کانادا); ما همه انگلیسی صحبت می کنند (اشتباه—13.8 درصد از ما نیست); و ما را از بحث کوچک به حداقل (اشتباه—نخست وزیر ما را دوست دارد به ظرف مورد تهمت با دیگر رهبران جهان).

اقتصاددان Armine Yalnizyan به او گفت که پیروان جان Loxleyچه کسی او را به نام “پدر جایگزین بودجه”—Canadian Centre for Policy Alternatives’ سالانه ورزش در سمت چپ متمایل مالی حمایت—سالگی درگذشت. مانیتوبا NDP رهبر Wab Kinew گفت Loxley “شکل کمک کرد و من درک درستی از اقتصاد” در دانشگاه مانیتوبا—که در آن Kinew می گوید او با همکار, Manitoba پل مت Wiebe در بازگشت از کلاس.

هر کسی می توانید هر مرحله تنها درگیر در حزب محافظه کار پردازش رهبری برگه های رای. زمانی که maclean’s تنظیم در یک حزب عمل پوشیدن روی Halladay تی شرت بود باز “بیرونی” پاکت نامه که شامل هر دو “رای گیری محرمانه پاکت” و سایر مدارک مورد نیاز. از آنجا فرستاده شده آراء و اسناد و مدارک تایید شده در یک اتاق دیگر. از دست ندهید “تشدید منطقه است.” سخنگوی حزب Cory هان توضیح داد که برخی از رای دهندگان ممکن است سهوا قرار داده شده تمام اسناد و مدارک—نه فقط برگه های رای خود—در داخل پنهان کاری خود را در پاکت نامه. “تشدید محرمانه پاکت” در حال افتتاح است که به منظور بررسی تمام اسناد و مدارک بود, در واقع, ارائه شده, حتی اگر کمی اشتباه است. این مردمی رادیکال شفافیت در devastatingly سرعت آهسته.

یک حزب محافظه رهبری بحث میزبانی مستقل مطبوعات گالری از کانادا جدا افتاد دیروز پس از Leslyn لوئیس دکتر دستور داد او را به ماندن و frontrunner پیتر مککی حمایت می شود چرا که او تنها پیوستن به یک بحث که شامل Lewis. مککی نام به صورت مجازی تغییر زمان asap.

یک مرد مسئولیت پذیری قانون است و مرد دیگری را از دست داده و فرصت های شغلی. جیمی کارولملی سابق مدیر لیبرال فدرال نوشت: یک op-ed برای ملی Newswatch که اصرار استفان هارپر اولین قطعه از امضای قانون فدرال پاسخگویی به قانون است کاهش نیروی کار از تجربه politicos به نقطه ای که بهترین کارکنان آینده نگر هستند و محروم از کار در دولت است. حزب محافظه کار MP دن Albas مودبانه subtweeted که با مشاهده یک چیز عالی از چیزهای بی اهمیت در مورد مردم خوب در اتاوا: اسکات Brison پس داد تا خود را خصوصی عضو لایحه اسلات بنابراین Albas می تواند در پیشبرد لایحه ای را برای آزاد سازی تجارت شراب در کانادا. Brison در زمان هیچ موضوع را با تعریف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de