من یک فن از Jordan Peterson. من او را ملاقات نمود دو بار در یک تلویزیون پنل و سپس در شام-و در حالی که او به اندازه کافی لذت بخش—اگر تا حدودی جزئی به انحصار—من همیشه در بر داشت مشاهدات خود را به طور شگفت انگیزی ناامید کننده و گاهی اوقات کاملا مضر است. به عبارت ساده, من فقط نمی تواند دیدن این لباس جدید امپراتور. او همچنین گاهی اوقات استفاده غیر مسئولانه مبالغه و برخی از پیروان او هستند cultish و سوء استفاده. من می دانم که من در پایان دریافت وحشیانه خود یقین است.

وجود دارد بسیاری از مردم که احساس می کنید به مراتب بیشتر به شدت در مورد انبوه موفق نویسنده و کار خود را به خصوص کسانی که در ترانس جامعه است. آنها بر این باورند که دانشگاه تورنتو روانشناس نوشته و اظهارات آنها را ناشی از خسارت عظیمی. دیگران بر این باورند که او خود به کمک نظریه تبدیل شده اند و اگر نه جان خود را نجات داد. دومی من به سادگی نمی تواند درک سابق من قطعا درک. به من می گویند من بدون فن.

اما آخر هفته گذشته پترسون دختر Mikhaila صادر تصویری توضیح است که پدر او به شدت بیمار و در تلاش برای خروج از اعتیاد به آرام بخش بنزودیازپین در حال توسعه یک واکنش متناقض شده بود خودکشی و در نهایت قرار داده شده در یک ناشی از کما. او در حال درمان او گفت: در یک کلینیک بعد از بیمارستان های مختلف در شمال امریکا تا به حال اشتباه او است. پس زمینه به همه این بود که سابقه افسردگی یک واکنش خود ایمنی به مواد غذایی و پس از آن غم پترسون همسر مبتلا به سرطان ترمینال.

خیلی از فیلم ها و داستان مجزا عجیب و غریب هر دو در تحویل و محتوا اما پس از خروج از مرکز است و اغلب مشخص می شود بنابراین بسیاری از چیزهایی اردن. نکته این است که انسان عمیقا بیمار است که همسر او به سرطان ترمینال و بشریت گریه می کند برای همدردی و شفقت است.

ادامه مطلب: آنچه که من آموخته پوشیدن یقه آخوندی در عمومی

چند سال پیش پدر و مادر من فوت کرد, بیش از حد جوان و همچنین نزدیک به هم. من همیشه در نظر گرفته شده خودم را به عنوان دشوار است اما این من را تکان داد بیش از من می دانستند. من تجویز داروهای مختلف اما در نهایت حل و فصل کلونازپام. این کمک زیادی به من هشدار داده شده بود من وابسته است. آن زمان من بیش از شش ماه برای آمدن خونین چیز و آن را جهنمی. من می گویم این را به عنوان کسی که تجربه دردناک راگبی صدمات و در حالی که گزارش از یک منطقه جنگی کشته شد و دیدم یک سرباز کشته و دو پا در مقابل من. به عبارت دیگر من می دانم که درد و من می دانم تروما. این بود که به مراتب بدتر است.

من در یک نسبتا کم دوز (من هیچ ایده چه چیزی پترسون بود) و در عین حال زمانی که من در ابتدا سعی کردم به ترکیه سرد من رفت و به آنچه گمان می کنم شوک بود. پس از آن من خواهد قطع قرص من با یک چهارم در هر دو یا سه هفته و هر بار من بنابراین وجود خواهد داشت و روز از آنچه احساس الکتریکی کوچک تکان در سر من کمبود خواب و روانی و آشفتگی. همسر و فرزندان با محبت و حمایت, و من مطمئن هستم که چگونه من می خواهم که مقابله بدون آنها. بعد از این سفر طولانی مدت از گریم استقامت من در نهایت متوقف مصرف مواد مخدر و خروج نهایی وحشتناک بود. در حالی که این یک داستان ترسناک من فکر می کنم از آن به عنوان یک درس در تجربه کمک به من برای همدردی با کسانی که وجود دارد و بیشتر آنها از شما ممکن است فکر می کنم—رفتن را از طریق همان تجربه است.

و همدلی است و قطعا در اصل از این همه. ما باید سعی کنید به احساس می کنید که دیگران احساس کنند و در نتیجه ایستاده با آنها را در یک همبستگی عاطفی. که واقعی و رفاقت.

در عین حال به عنوان به زودی به عنوان پترسون وضعیت عمومی ساخته شده بود, رسانه های اجتماعی بود و خیس در جشن و تمسخر نظرات گاهی اوقات نسبتا از افراد با نفوذ: پترسون آن را سزاوار آنها امیدوار بودند او را از این سرنوشت (که واقعا آنچه در آن به معنی) ، Ghouls شد و در نیروی خود را در تاریکی رقص Schadenfreude.

من درک می کنم که وجود دارد این است که برخی تناقض های درگیر در آن Jordan Peterson طولانی با تاکید بر قدرت و شکیبایی و من ناگهان گفت که من او را حمایت نمایش. بر خلاف نظر من این است که دیدگاه های خود را بی ربط هستند و که این خود عذاب و نیازمندی است که باید اطلاع رسانی کنیم ، چگونه ما در واقع می گوید تا کنون درباره ما بیشتر از آن را مورد پترسون و انسانیت ما اندازه گیری نیست چقدر عصبانی و صالح خود ما تبدیل شده اما چگونه جمعی و مراقبت از رشد ما می شود. صرف منافع شخصی باعث می شود ما به نوعی به کسانی که از نظر ما دوستانه و در کنار ما چیزی به مراتب عمیق تر و آشکار ما را به سخاوتمندانه به آن پیدا کنیم و اعتراض. اولین بار است که یک غریزه دوم فضل است.

من امیدوارم و دعا می کنم که Jordan Peterson می توانید از ظهور این همه سالم و شاد و شاید یک فرد متفاوت ایدئولوژیک. اما من می خواهم آن را بیشتر از همه به خاطر او و همه ما حق دارند برآورده شود و محتوا. همه ما! آن را نمی خواهد من در همه جای تعجب اگر من حمله برای باور کردن و نوشتن این همه افسوس که دقیقا چیزی است که منظور من است.

بیشتر توسط مایکل COREN:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im