نگاهی Red Sox CF جکی Bradley جونیور رایگان agent نامزدی

آن را ایده آل زمان ورود یک عامل آزاد سال.

Red Sox مرکز fielder جکی Bradley جونیور در حال حاضر در یک موقعیت دشوار با توجه به وضعیت غیر معمول به عنوان یک چهار بار واجد شرایط داوری بازیکن. او خواهید بود با وارد کردن سن 31 فصل او به عنوان بازدید از بازار این زمستان ارائه یک کار دشوار است برای ارزیابی استعداد به خصوص با توجه به آنها ممکن است فقط یک خلاصه فصل (و یکی می آید که پس از اخراج با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس).

با برادلی یکی از مبهم ستاره در بازی بیس بال وجود دارد و همیشه برای رفتن به طیف گسترده ای از نتایج ممکن است به عنوان او نزدیک رایگان آژانس.

او بازی خود را از Red Sox’ محدوده قیمت اگر آنها به دنبال به ماندن در یک به صرفه تر راه رفتن به جلو ؟ در مزرعه سیستم حضور مرکز fielder Jarren Duran سابق baseman دوم که هنوز یادگیری خود را می تواند چیزهای جالب است.

JBJ یک اسکات بوروس مشتری می تواند واکشی هر نقطه از $8 میلیون به 16 میلیون دلار در هر سال در یک بازار نرمال بسته به 2020 تولید.

ساخت همه چیز پیچیده تر است حاوی عامل آزاد کلاس برای مرکز دونده.

Astros ستاره جورج اسپرینگر است که فقط پنج ماه از برادلی و یک مدافع قوی که بازدید و همچنین هر کسی که در این بازی. اسپرینگر به طور متوسط .292 در حالی که تعیین یک حرفه ای به بالا با 39 homers سال گذشته است. او با توجه 21 میلیون دلار از طریق داوری در این سال و باید چالش Mookie بتی به عنوان مطلوب ترین عامل رایگان زمستان آمده.

وجود یک تعداد انگشت شماری از دیگر مرکز دونده هدف قرار دادن بازار ، متخصص دفاعی جیک Marisnick, 30, بسیار کمتر از یک hitter وظیفه از برادلی در حالی که داجرز ابزار مرد انریکه هرناندز, 29, بهتر است hitter وظیفه و بیشتر از همه کاره مدافع. مایکل تیلور کامرون Maybin و Jarrod Dyson می تواند مطلوب برای تیم خرید در قیمت های ویژه.

و وجود دارد یکی دیگر از جالب زاویه به برادلی رایگان agent نامزدی: هم تیمی کوین ستون یک سال مسن تر و همچنین هدف قرار دادن رایگان آژانس دوباره در زمستان.

ستون یک بار برادلی نظیر در میان نخبگان مرکز دونده در لیگ آمریکا اما دفاعی خود را به شماره فقیر بودند در سال 2019. با وجود هدف قرار دادن یک حرفه ای-بالا .287 با 21 homers بازی بیشتر برای این غول در سال گذشته ستون امضا شده با ساکس در اوایل بهار آموزش برای یک سال قرارداد به ارزش فقط $4.25 میلیون نفر است.

برادلی شده است پربارتر hitter وظیفه و بهتر تاسیس مدافع از ستون و آن را Bradley بود که درآمد بسیاری از این شروع می شود در مرکز میدان در بهار آموزش در حالی که ستون بود penciled برای درست میشه.

با جوانه زدن ستاره جوان الکس Verdugo دوباره سالم و انتظار می رود به بازی در این زمینه را نامشخص چقدر زمان پخش نظامی “ستون ابر” را دریافت خواهد کرد به عنوان یک چهارم outfielder اگر بازی دوباره شروع می شود به زودی.

برادلی مدرج کم دفاعی متریک در سال گذشته رتبه در نزدیکی پایین از همه MLB مرکز دونده در صبر دفاعی شاخص استفاده شده است که برای 25 ٪ از دستکش طلا محاسبات. او برای اولین بار برنده و با کمال تعجب تنها دستکش طلا در سال 2018 است.

به عنوان بازی کج جوان چگونه بسیاری از سال را Bradley باقی می ماند یک مولد مدافع در مرکز میشه ؟

بزرگ ترین مرکز دونده شروع به کاهش در اوایل 30s. آن را تنها به تازگی است که آدام جونز برنده چهارم دستکش طلا در سن 28 اما یک زیر متوسط مدافع 30 و چپ MLB به بازی در ژاپن در این سال در 34.

برخی دیگر از ستاره سابق مدافعان شامل Andruw جونز که برنده 10th, دستکش طلا در 30 اما مجروح شد و در 31 بازی هرگز یک فصل کامل دوباره توری آی شکارچی که برنده نهایی دستکش طلا در 33 و همچنان به بازی در مرکز برای چند فصل و مایک کامرون که او نیز برنده نهایی دستکش طلا در 33 و بازی مرکز از طریق سن 36.

هجومی Bradley فراتر از رگه دار اما پاپ و بازدید چپ دست که مطمئنا باعث می شود او را جذاب تر بازیکن. او ضربه .225 با 21 homers سال گذشته MLB دیدم بالاترین اجرای خانه در مجموع از همه زمان. بیش از پنج سال گذشته او را به طور متوسط .244 با .765 OPS و 17 homers.

جستجو برای اعداد مشابه را از طریق سن 29 در بیس بال مرجع را نشان می دهد برادلی است که قابل مقایسه با جاش Reddick و هارون هیکس که قرارداد بوستون مرکز fielder به احتمال زیاد خواهد بود خوشحال با ثبات بیشتر بازار است.

Reddick نقش راست میدان شد و یک سال جوانتر زمانی که او ضربه رایگان آژانس و امضا برای چهار سال $52 میلیون با Astros.

هیکس نقش جامد مرکز میدان و پس از یک حرفه ای سال با یانکی ها در سال 2018 به امضا رسید و یک فرمت به ارزش 70 میلیون دلار بیش از هفت سال است.

برادلی قرار بود به 11 میلیون دلار در این فصل سال آخر خود را در داوری. حرفه ای-میانگین نجومی و طبیعی در بازار نشان می دهد او می خواهم یک قرارداد جایی در میان Reddick و هیکس.

در حال حاضر هر چیزی امکان پذیر است. اما وجود دارد مقدار زیادی در عملکرد خود در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im