ساخته شده-در-کانادا راه حل به شیوع کروناویروس?

پانزده سال پیش یک محقق به نام میشل Chrétien و همکار دیرین Majambu Mbikay یک کنگو دانشمند unhatched یک نظریه در مونترال آزمایشگاه. پس از شیوع بیماری سارس است که آلوده 8,000 بیماران در 26 کشور Chrétien و Mbikay محققان در تحقیقات بالینی موسسه مونترال (IRCM), شروع به آزمایش ایده های خود را که مشتق از مغز پسته یک گیاه ترکیب شناخته شده برای کمک به کاهش کلسترول و درمان بیماری های التهابی—و رایج در دوزهای پایین در بیش از حد دارو—بود “broad spectrum” داروی ضد ویروسی است که می تواند در مبارزه با طیف وسیعی از ویروس ها.

هنگامی که شیوع بیماری ابولا زده غرب آفریقا در سال 2014 دو دانشمند تیمی ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ به آزمون کورستین اثربخشی در موش های مبتلا به ابولا—و آن را موثر حتی زمانی که اداره تنها چند دقیقه قبل از عفونت است. آن را هنوز هم نیاز به انجام آزمایش های بالینی.

اما زمانی که بهداشت جهانی با ظهور بحران در ووهان چین در اواخر سال گذشته Chrétien و تیم خود را یک بار دیگر به فکر کردم. آنها معتقد بودند این دارو ممکن است در COVID-19 که آلوده حدود 80,000 نفر کشته و 2,600, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. آنها می دانستند سوئیس مواد مخدر تولید کننده Quercegen دارو می تواند به سرعت در حال تولید و دوز در درمان صدها هزار نفر.

84-سال Chrétien بود برای یک زمان جهان هفتم ترین ذکر دانشمند. نام او اجرا می شود در بالای بیش از 600 نشریات و او با افتخار اينجا آوندها منظور از کانادا پین به او برگردان. دستاوردهای خود را رقیب آن از برادر بزرگتر خود ژان چشمگیر ادعا می کنند با توجه خاص که خواهر و برادر به عنوان نخست وزیر کانادا برای یک دهه. میشل تقریبا قطعا نجات داد بیشتر زندگی خود را در زمان.

میشل Chrétien دارای یک اتصال به سطح بالا دانشمندان در چین است. در حالی که یک دانشجو در دانشگاه برکلی او دریافت برخی از آموزش از یک پژوهشگر چینی, Dr. C. H. Li پایدار اتصال که او را دیدم بازدید و کار در چین هشت بار شروع و در سال 1979. در 1980s Chrétien بود استاد افتخاری در آکادمی چینی علوم پزشکی تهران و پکن اتحادیه کالج پزشکی. در سال 1984 هنگامی که او شروع به یک دهه محدود به عنوان رئیس جمهور IRCM او آموزش دیده در حال ظهور دانشمندان از چین وجود دارد. یکی از کسانی که نسبت جوانان بود چن زو یک زیست شناس مولکولی که در بازگشت به خانه در چین و در نهایت وارد دنیای سیاست شده و به عنوان وزیر بهداشت و درمان از سال 2007 تا سال 2013. هنگامی که یک رمان coronavirus وقوع انفجار در چین این گذشته ژانویه, Chrétien تماس زو با یک پیشنهاد: “می تواند به ما کمک کند؟”

زو تماس مقامات در بالاترین سطوح ملی کمیسیون بهداشت و درمان دولت سازمان مدیریت بحران است. کلمه برگشتم به Chrétien و تیم خود را در اواسط فوریه. هفته گذشته آنها دعوت Chrétien تیم برای شروع آزمایشات بالینی در چین است. طرح: ارسال نمونه از کورستین به آکادمی علوم چین در ووهان. کانادا و دانشمندان چینی خواهد همکاری در آزمایشات که شامل حدود 1000 تست بیماران. Chrétien و Mbikay برنامه ریزی برای پیوستن به همکاران از غیر انتفاعی کنسرسیوم بین المللی از آنتی ویروسها—که Chrétien شرکت تاسیس با جرمی کارور در سال 2004 به عنوان پاسخ به شیوع بیماری سارس در منینگ 24/7 ارتباطات مرکز به عنوان به زودی به عنوان بالینی برو جلوتر.

ایالات متحده مبتنی بر غذا و داروی آمریکا در حال حاضر مورد تایید کورستین به عنوان امن برای مصرف انسان که بدان معنی است که محققان می توانید جست و خیز آزمایش بر روی حیوانات است. اگر درمان آثار آن خواهید بود به آسانی در دسترس است. در حال حاضر Chrétien فقط نیاز به بودجه برای شروع محاکمات است. او تخمین می زند که تیم نیاز به 5 میلیون دلار. اما نتیجه نهایی او می گوید می تواند بزرگ باشد.

Chrétien تیم می گوید: خود را درمان خواهد هزینه تنها 2 دلار در روز است. آنها هفته را صرف پیگیری مقامات در امور جهانی کانادا از جمله کارمندان ارشد در دفتر وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین. این درخواست پس از آن بود بدبختانه به بهداشت کانادا. هیچ وقت به هدر می گوید Chrétien. “من انجام شده است علم تمام زندگی من است. من تصادفا در همه چیز حرفه ای تمام من و این است که احتمالا یکی از ضروری ترین من در مواجهه با” او می گوید.

کورستین است تنها درمان ممکن برای COVID-19; طبیعت گزارش داد که 80 بالینی در درمان های بالقوه در حال انجام در چین است. اما آن باقی مانده است یکی از بزرگترین پتانسیل جهش در پیدا کردن یک درمان برای مرگبار coronavirus فشار; اگر آن را با این نسخهها کار, آن می تواند به نجات جان هزاران نفر.

Chrétien که صرف بیشتر از گسترده خود را حرفه ای پزشکی با پوشیدن یک کت آزمایشگاه و تست فرضیه به سادگی سیاهی مزایای آزادی علمی به عنوان او و تیم او در مورد کار خود را. “علوم پایه است که ارزش کار را به خاطر انجام آن نمی دانستند چه خواهد شد نتایج در کوتاه مدت یا میان مدت” او می گوید. “بازده بلند مدت می تواند بزرگ است.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>