یک (بی معنی) برای اولین بار J. D. مارتینز

فورت مایرز — گریپ فروت لیگ home run خشکسالی دو سال به علاوه در نهایت به پایان رسید جمعه برای J. D. مارتینز و نبود او در مورد آن خوشحال.

“من به سوم من بود, هیچ, هیچ, هیچ, homer, they don’t count” مارتینز گفت. “شما باید به آنها را ذخیره کنید.”

برای ثبت مارتینز کسی بپرسید نه برای بازیابی توپ از بهار آموزش اجرای خانه به عنوان یک عضو از Red Sox. و او فکر نمی کنم که هر دو پرواز که پاک حصار در سمت راست و یا سه گانه است که منعکس کردن دیوار در سمت راست مرکز و نورد به عمق خاک به این معناست که او احساس می کند قفل شده در صفحه.

“نه در همه” مارتینز گفت. “من می خواهم در مورد آن نگران بود اگر آن را چیزی جدید. اما من مثل این هر بهار آموزش. … من فقط در تلاش برای ایجاد تماس بگیرید. تلاش برای اجازه دهید توپ و تماس با ما. که تقریبا آن را در حال حاضر.”

چی-لیو یونگ است اولین تمرین

تایوانی تبادل چشم انداز چی-لیو یونگ قرار گرفتند اولین تمرین خود را روز جمعه Red Sox هشت روز پس از ورود به فورت مایرز. Red Sox ارائه شد او را از سه وعده غذا در روز در هتل خود را به عنوان یک احتیاطی اندازه گیری بیش از نگرانی در سراسر جهان در مورد کوروناویروس.

Red Sox معاون رئیس جمهور/player توسعه بن Crockett توضیح داد که سازمان فکر می کرد.

“برای ما هیچ توصیه از مردم سفر از تایوان و او را کاملا سالم و تا به حال نشده است در تماس با هر کسی از این مناطق از نگرانی اما ما فقط احساس می کردم (با استفاده از) فراوانی احتیاط” Crockett گفت. “ما سعی می کنید برای رفتن به یک مرحله فراتر از آن او را چند روز در اینجا در فورت مایرز, فقط, محدود کردن تماس با مردم به طور کلی. و شما می دانید که هیچ چیز تغییر کرده است در تایوان و هیچ چیزی برای انجام با او تغییر کرده است.”

لیو را ترک هتل در زمان در برخی از در حال اجرا.

پوشیدن شماره 96, لیو داده شد یک فندک حجم کار جمعه از دیگر کوزه که کار کرده اند و تماشا به جای شرکت در بسیاری از مته.

“بسیاری از بار هر کسی است که از طرف دیگر از جهان وجود دارد یک زمان قابل توجهی را تغییر دهید و از یک نوع عادت فرآیند می رود که در وهله اول” Crockett گفت. “چند روز اول او بود تا در شب و خواب در طول روز و در تلاش برای به دست آوردن زمان تغییر, بنابراین این چیزی است که هر یک از بازیکنان ما که از آسیا همیشه رفتن به جنگ است و معمولا ما آنها را چند روز زود است.”

دوقلوها 4, Red Sox 1

جمعیت 8,026 در هموند ورزشگاه فوران زمانی که دوقلوها اعدام یک 1-4-3-6 بازی سه گانه در هشتمین دور با کمک یک اشتباه آشکار از umpiring خدمه که شمارش دو تا از ناشران در برابر همان baserunner, Jeter فراز بود که هر دو دو برابر کردن برای اولین بار و پس از آن برچسب گذاشته شده توسط بین اول و دوم. از آنجا که صحرا نورد در پایه دوم هرگز لمس کیسه و داوری نشان داد که مقدار سرب دونده مارکوس Wilson هرگز بازنشسته شد و نشیب بود به نام دو برابر شده است. پس نتیجه های بهار بازی های آموزشی است که بی ربط Red Sox فایل نیست کردند. … Lefty مسکن جاش تیلور تن به تن کامل سوم زمین باز یافته و زده از دو. … برای آنچه در آن ارزش, Red Sox باید 3-4 رکورد در گریپ فروت لیگ برتر بازی کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im