عطارد رتروگراد مردی Gras با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

اگر زندگی شما یک مردی Gras رژه خود را شناور بود ؟ این meetup ماه و یک رتروگراد عطارد وعده تعجب تم ها و اتفاقات گرفتم (و بسیاری از کلید های از دست رفته و گوشی های تلفن همراه)! حتی اگر شما لازم نیست جشن چربی جمعه این زمان به نظر hedonist داخل با اذعان اگر زیاده روی نیست.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). این وضعیت پول گرفتن آسان تر است برای شما. استرس بلند خواهد شد. تمرکز روی آوردن به خلاقیت زیادی به صحنه به عنوان شما می توانید و ناگهان مشکلات لجستیکی را تسکین دهد.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). اگر شما در حال انتظار برای قبل از/پس از لحظه شما می تواند به توقف. شما می خواهید به تغییر و تحول است. آن را فقط نمی خواهد تغلیظ شده را به لحظه ای است که تا زمانی که 10 سال از در حال حاضر زمانی که شما نگاه کردن به آن را به عنوان هر چند آن بودند اما با دقت اشاره کردن.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما را دیده ام حامیان و قهرمانان در محل کار و شاید شما تا به حال آنها را در زندگی خود را. شما می دانید آنچه نقش است و چگونه آن را بهترین بازی های برگزار شده. آن را برای خودتان امروز. تواند فرد شایسته شما را در سمت خود را.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). همه چیز می تواند بهتر و شاید حتی بهتر از بهتر است. همه چیز می تواند دیوانه-خوب-دیدنی و جذاب است. ترفند این است که ابتلا به مسیر رو به بالا و سپس ماندن این دوره است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). چیزی وجود دارد در این آهنگ شما را دوست دارم که پخش در رادیو و تلویزیون در طول رفت و آمد خود را تکه ای از زندگی خود را حلق آویز در آن ناهموار کشش بین کار و خانه است که به معنای بسیار و تبدیل جزر و مد.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). اگر شما دیگر ارائه چیزی این بدان معنا نیست که شما در حال سرقت از کسی که اگر چه آنها ممکن است تجربه آن را به عنوان چنین است. مردم استفاده می شود به آنچه که باید.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). یکی دیگر از ایده در مورد وضعیت شما شامل تفکر از نقطه نظر های مختلف, کد پستی کشور و سیاره است. فاصله باعث می شود ذهن رشد عاقل تر.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). موفقیت می آید از خودتان اجازه می دهد اما یک پیگیری در یک زمان و نگه داشتن تمرکز خود را بسیار کوچک است. دنباله ای است: که به کجا بروید و چگونه برای رسیدن به آنجا تکرار کنید.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). به کار خودتان نیست همان خودخواه بودن. خودخواهی از دیگران برای خود به دست آورید. هنگامی که شما کار خود را که شما گرفتن ؟ اگر شما نمی توانید تصور کنید که این شما مدیون نیست آنچه شما فکر می کنم شما مدیون است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). سوال برای روان: “که شما انتظار می رود خود را به بیش از این دوره از یک روز؟” این نقش می تواند از خود راضی تا زمانی که شما متوجه لباس های ساخته شده از کاغذ است که شما می توانید جدا از در خواهد شد.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). اشتباهات مردم را هم بیشتر از هر چیز دیگری. هیچ چیز می آید با هم به خاطر همه چیز آرام می گذرد. این اشکالات را که تعامل و لذت بخش ترین که در آن.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما قصد دارید برای حل مشکلات و کمک. بخشی از مشکل این است که شما باید به در نظر گرفتن بسته بندی. بسته بندی است که هر دو در واقع و استعاره زهر از جهان مدرن است.

امروز تولد (Feb. 25). پول و شهرت و به رسمیت شناختن فقط دوست داشتنی هویج جهان dangles قبل از شما به شما به نقطه واقعی است که یادگیری و رشد. شما هنوز هم می کنید هویج و که خواهد بود بسیار سرگرم کننده اما نمی توان آن را بخشی از تجربه شما گرامی. شما را دوست دارم چه اتفاقی می افتد چرا که شما انجام این کار. برج ثور و برج دلو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 44, 3, 22, 28 و 1.

چگونه برای برنامه ریزی یک تاریخ توسط ماه (قسمت چهارم): دیدن بایگانی اولیه و قطعات. یک راه برای نگه داشتن زندگی شخصی خود را پیگیری با کیهانی جزر و مد است که به برنامه ریزی خود را در تاریخ توسط ماه. از آنجلینا جولی Audrey Hepburn, پل نیومن به Matthew McConaughey, اثبات شده است در محبوبیت است. افرادی که همه چیز را برای دیگر مردم هستند ، کمک به هم — که دو داغ زمانی که ماه در نشانه ای از انسان دوستی. ایده آل تاریخ فعالیت های تحت دلو ماه شامل خیریه توپ مزایده فروش پخت دوچرخه thons, مدرسه, نمایشگاه, کتابخانه, فروش کتاب, جامعه, جمع آوری اعانه و مانند آن. بنابراین بازدیدکننده داشته است به تنهایی و یا infirmed بازدیدکننده داشته است برای کمک به همسایه رویدادهای کلیسا و هر چیزی که شما می توانید از فکر می کنم برای کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.

حوت ماه احتیاط: این ماه از صحبت کردن در مورد احساسات خود و supersweet در مورد آنها بیش از حد. این است که ماه از دل آب نبات و گل از بوسیدن در را از نقطه, از, دست در دست در ساحل. این ماه است که سرگرم کننده را به بود در عشق و ناخالص به سازمان دیده بان اگر شما در عشق است. شما ممکن است می گویند بیش از پایدار است. شما ممکن است از خواب بیدار زمانی که ماه در برج حمل است و فراموش کردن در مورد آن است. یا این برج حوت مبادلات احساساتی احساسات بیش از حد ممکن است سحر و جادو است که دارای یک رابطه با هم برای سال.

افراد مشهور پروفایل: رشیدا جونز می آید از کسب و کار نشان دادن اصل و نسب اما یک زمان وجود دارد که از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل در نظر گرفته شدن وکیل. این روزها تولید و اجرایی تولید در حال شور و شوق که می رود کاملا با natal ماه برج جدی. اما در عمل هنوز هم در جلو و مرکز هنری این برج حوت. نگاه برای او در آینده کمدی تلویزیون “#Blackexellence.”

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, ژانویه 29, 2020 20:37:51 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>