یک مرد نظامی نقض گیتس در Rideau سالن

سیاست خودی برای جولای 3: یک مرد مسلح به درایو یک کامیون در گذشته Rideau سالن دروازه فدرال خرید یک کشتی جدید و $900 میلیون ما قرارداد را افزایش می دهد و حتی بیشتر سوالات

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

اتاوا جدید ادینبورگ محله است بصورتی پایدار و محکم ریشه در قرن قبل از آخرین. این نوع از جایی که در آن هر نشانه خیابان دو برابر به عنوان یک پلاک با سابقه درس. موسس آن توماس مک کیچپ اثر انگشت او در همه جا. حتی پسر خود را-در-قانون Keefer, merited خود را در خیابان. مککی خیابان نام توماس اما با املا بخشی از محیط Rideau هال زمینه (که برخی از آنها به طور معمول به روی عموم باز). شکوه حصار به نظر نمی رسد به امنیت آشکار اولویت است. ترین علامت به سادگی می گوید برف بلوس برای جلوگیری از آزادسازی چیزهای سنگین در برابر پیری دیوارهای خارجی.

یک نگاه دقیق تر می کند و نشان, نشانه هایی که افراد مهم زندگی در این زمینه. محیط Rideau کلبهصفحه اصلی به Trudeaus است, احاطه شده توسط یک مقدار قابل توجهی بیشتر حصار. آن را به اندازه کافی نزدیک به بقیه محله که در یک روز آرام ترین روزهای آرام در این بخش از شهر به ساکنان نزدیک ممکن است حتی شنیدن ترودو کودکان و نوجوانان تیراندازی پرتال تخصصی اولی.

دیروز آورده سراسیمگی از فعالیت به این منطقه هر چند نه Trudeaus و نه استاندار جولی پایت به خانه بودند در آن زمان. درست کردن مککی خیابان در نزدیکی Rideau سالن اصلی ورود یک مرد مسلح سوار سیاه و سفید دوج Ram گذشته ثانویه دروازه—این است که چگونه آن را به نظر می رسد در یک روز معمولی—و بر این اساس در حدود 6:40 a. m. Mounties او را دستگیر راه کمی پایین یک پیچ در پیچ جاده جنگلی جاده ها است. Ottawa Citizen عکاس تونی کالدول از جیبش یک لنز قدرتمند است که کشف چند مورد در کامیون از جمله آنچه ممکن است نیروهای مسلح کانادا جیره.

این شهروند برای اولین بار بود که منابع گفت: راننده یک مرد نظامیکه وزیر دفاع Harjit Sajjanدفتر را تایید کرد. CBC News بعدا گزارش داد که آنها به عنوان کوری Hurrenشد reservist با کانادا رنجرز و وسیله نقلیه خود را آراسته بود با یک Manitoba پلاک. از تورنتو استار اضافه شده که Hurren صاحب یک سوسیس-ساخت شرکت است که ضربه سخت بار در طول همه گیر—و او “به نظر می رسد که نوشته شده” یک COVID-19 تئوری توطئه در Facebook دقیقه قبل از پیدا کردن راه خود را بر روی Rideau هال زمینه.

یک خبر بد هفته: بیشتر و بیشتر مردم می خواهم بدانم اگر چیزی به نظر می رسد کمی در مورد $900 میلیون دانشجو خدمات کمک مالی فدرال برون سپاری به ما صدقه است. فقط قبل از روز کانادا, CBC News گزارش داد که برخی از معلمان پرداخت خواهد شد $12,000 برای جذب دانش آموزان به برنامه است. در جولای 1, the Globe and Mail گزارش داد که ما که فدرال ادعا می کنند تنها سازمان قادر به اجرای برنامه خواهد خود را ارائه 450 دانشجو-داوطلب سرمایه گذاری و تامین سرمایه اعطای برنامه. در حال حاضر سه حزب محافظه نمایندگان مجلس می خواهند فدرال تهیه بازرس به بررسی پنج دیگر قراردادهای اعطا شده به ما پس از 2017. این موسسه خیریه نیز تحمل سازمانی تحول در اوایل این سال است.

اوایل دیروز طولانی کشمکش حقوقی بیش از ترانس کوه خط لوله رسیده یکی دیگر از نقطه عطف. دیوان عالی کشور کاهش یافته است به شنیدن درخواست از سازمان ملل که امیدوار به سرکوب این پروژه است. دادگاه بالا بود و به احتمال زیاد آخرین چاره برای این خط لوله مخالفان اما آنها ادعا کرد که باقی مانده گزینه های قانونی.

کانادا انرژی تنظیم کننده جدید top dog. سکس ساحلی, اماتور De Silva‘s گذشته دولت فرفره در واشنگتن که در آن سابق آلبرتا برتر راشل Notley منصوب کرده بود او این استان تجارت نماینده. (که نقش در حال حاضر پر شده توسط James Rajotteسابق فدرال caucusmate برتر جیسون کنی.) د سیلوا بود یک بار آلبرتا معاون وزیر امور بین المللی و روابط بین دولتی و در خدمت یک دهه از روی لئامت دادن به عنوان یک افسر خدمات خارجی—از جمله ارسال به کانادا دیپلمات ارشد در شیکاگو است. در چند ماه گذشته او را به عنوان مشاور ویژه در TransAlta.

اتاوا نیاز به جایگزین 39 ساله کشتی MV مادلینکه حامل مسافر و اتومبیل خود را از بین Souris, P. E. I. و مگدالن سلیمان در وسط خلیج سنت لارنس. اما جایگزینی آن با نام MV ژان Lapierre پس از سابق کابینه جدید که فوت در سال 2016 سقوط هواپیما در نزدیکی Îles-de-la-Madeleine, فرودگاه نمی خواهد آماده شود تا حداقل 2026. بنابراین فدرال خرید ویلا د تروریک کشتی است که خدمات جزایر قناری به عنوان یک متوقف کردن شکاف. آن را هنوز هم chugging خارج از کشور (آهنگ و موقعیت کنونی آن در اینجا). ویلای ده ترور خود را متلاطم تهیه تاریخچه. وایکینگ خط دستور داده بود آن را اما لغو قرارداد که اسپانیایی shipbuilder موفق به ارائه در زمان.

پرواز PS752: سوئد وزیر امور خارجه, ان لینده گفت: ایران موافقت کرده است برای جبران خانواده از 176 قربانیان—از جمله 57 کانادایی—ایرانی حمله موشکی که آورده پایین خطوط هوایی بین المللی اوکراین 737 هواپیما در ماه ژانویه است. فدرال backgrounder تنها می گوید پنج کشور از دست داده است که شهروندان به طور مشترک خواستار غرامت و منصوب اوکراین به عنوان “مذاکره سخنگو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de