یک درخواست به خیر—دو ارزش خود را از کمک های مالی به محلی غیر سود

Rahul Chandran: شما در کانادا را به خیر و شما باید دارایی. شما مشغول به کار با سازمان های غیر انتفاعی برای بسیاری از سال و مشتریان خود نیاز به آنها را به زندگی می کنند در حال حاضر بیشتر از همیشه.

Rahul Chandran یک مدیر عامل در مراقبت از کانادا. او مدیر اجرایی اتحاد جهانی برای انسانی نوآوری و سابق سازمان ملل متحد مقام ارشد.

به عنوان عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس آشکار در سراسر کانادا بشردوستانه تأمین کنندگان مالی باید از خود بپرسید چگونه آنها می تواند کمک کند.

کانادا در برابر یک بحران بر خلاف آن مواجه است قبل از. کانادایی ها با معلولیت بیماران دیابتی و افراد مسن به صورت یک خطر واقعی از مرگ است. افرادی که برای زنده ماندن در حاشیه—بی خانمان و گرسنه و پاره وقت ساعتی کارگران—صورت یک خطر واقعی از گرسنگی به عنوان اقتصاد مبارزات. افرادی که نیاز به کمک خواهد مردم است که دولت همواره در تلاش برای رسیدن به. در این ساعت از نیاز آنها می خواهند شرکای قابل اعتماد که آموخته اند که چگونه به کار با آنها را از طریق دهه از گوش دادن و درک و احترام است.

در سراسر کشور و سازمان های غیر انتفاعی در حال بسته شدن به دلیل خطرات بهداشتی, بودجه خطرات و چون آنها نمی توانند اجرای خود را “عادی” برنامه نویسی. آنها برای این کار, اما آنها هستند که می تواند ارائه.

بیشتر: نخست وزیر در نهایت خطاب مستقل کارگران و آن را یک گام در مسیر درست

بنابراین این یک درخواست کمک از خیرین کانادا.

من زندگی در اتاوا-Vanier. این سوار که دارای بزرگترین بانک مواد غذایی استفاده در استان است. در هفته گذشته خود را با من در جامعه شورای مجبور به اخراج کارکنان و محلی ما غذا بانک تعطیل کرده است.

من خوش شانس به خدمت در هیئت مدیره از اتاوا جامعه و مهاجرتی, خدمات, سازمان, اما من نیز می ترسم. چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود که پناهندگان دریافت مواد غذایی و حمایت ؟ اینها افرادی هستند که دوره نقاهت بعد از وحشت از جنگ و تلاش برای یادگیری زبان فرانسه و یا انگلیسی و تکیه بر جامعه روابط برای کمک به.

بیشتر: ترودو اعلام غیر ضروری کانادا-ایالات متحده ممنوعیت سفر و عظیم محرک: متن کامل

این بحران نیاز رویایی عمل توسط دولت های فدرال و استانی و شهرداری ها و دولت ها به عنوان دیده ایم در این هفته برای حفظ اقتصاد شناور.

اما در سطح انسانی شناور نگه داشتن نیاز جامعه است. تصور کنید که یک فرد نیاز است که زندگی خود را در خیابان: شاید کسی که با تحرک محدود که همواره با کمک محلی غیر انتفاعی; شاید کسی ایمنی بدن به خطر بیافتد که ممکن است باید گفت: هر کس خود را در مورد آسیب پذیری; شاید یک میانسال و مطلقه دیابتی که به تازگی نقل مکان کرد و ندارد یک شبکه اجتماعی است. چگونه ما را در رسیدن به این مردم ؟

وجود بدن گسترده ای از ادبیات در پاسخ به بحران. بیشتر از آن, از , جهانی, واکنش های اضطراری به برنامه ریزی شرایط اضطراری در نیروگاه های هسته ای به , بیمارستان, دولت به ما بگویید همین: تسلیم به محلی تخصص. و راه ما را در رسیدن به مردم نیاز به روشی است که ما همیشه باید از طریق محلی تخصص از جوامع و سازمان های خود را خواهد شد که کار خستگی ناپذیر برای کمک به خود را دارند. اگر آنها هنوز هم باز است.

پس چه می تواند خیر را به نگه داشتن این سازمان های جامعه می گذرد ؟

کانادا بنیادهای خصوصی باید دارایی از $49.6 میلیارد دلار است. در سال 2017, آنها ساخته شده کمک های مالی از $2.5 میلیارد دلار یا تقریبا پنج درصد از دارایی های تحت مدیریت. که مسلما مدیریت محتاطانه. اما این به این دلیل است که کانادایی ها محتاطانه در زمان عادی به طوری که ما به پول نیاز داریم در مواقع اضطراری است.

درخواست من ساده است: در هر پایه با وقف باید دو برابر ارزش از هر زمان کمک مالی به یک سازمان غیر انتفاعی; و آنها باید به آنها که پول بدون محدودیت.

که یک شوخی نیست. این سازمان ها هستند که کارشناسان محلی در نیاز. هیچ کس نمی داند یک جامعه آن است که آیا یک منطقه جغرافیایی کوچک و یا یک هویت گروهی مانند این جامعه است. هیچ کس درک طبیعت نیازهای خود را; هیچ کس می تواند سازگار در سطح محلی به آنچه که در حال رفتن به یک تغییر مداوم به چالش بکشد.

گزینه های دیگر وجود دارد ، زمانی که دولت ها به پایان رسید و پوسته پوسته شدن تا سلامت عمومی پاسخ ما می تواند اجازه دهید آنها را تعریف چگونه آنها می خواهند برای حل این مشکل و شاید سازماندهی اعطای رقابت ؟ ما می تواند صبر کنید برای فوق العاده صلیب سرخ کانادا به مقیاس پاسخ آن در سراسر کشور است. اما هر دو از این ایده ها را در زمان بیش از حد. وجود دارد هیچ سازمان ملی طراحی شده برای خوراک دهها هزار نفر از مردم برای ماه می باشد. رک و پوست کنده هیچ یک از آنها حتی می دانم که در آن بسیاری از کسانی که مردم هستند—و گرسنه می ترسم و به طور بالقوه افراد بیمار نمی توانید صبر کنید.

شما باید دارایی—شما خیر است. شما کار کرده ام با این سازمان برای سال های بسیاری است. مشتریان خود نیاز به آنها را به زندگی می کنند. نیاز آنها اعتماد خود را برای خدمت به مشتریان خود را. لطفا پررنگ باشد. بزرگ نیروهای آنهایی که به شما کمک کرده اند را به وجود بیش از چند دهه گذشته خواهد آمد به ما کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im