یک سوال از یک خورشیدی قمری مربع با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

پس از روز ولنتاین آن را صادقانه خود بازتاب است که همواره یک فرد بالغ را به تعجب در مورد طبیعت از یک رابطه است. آیا شما در مورد مراقبت از کسی که به خاطر آنها که به معنی چیزی برای شما مهم است و یا اینکه راه شما متناسب با هم در خدمت شما خوبی ؟ به احتمال زیاد این هر دو اما باید این دو واقعا خیلی فشرده به هم و در زیر چتر واژه “عشق”?

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). هنگامی که شما صحبت می کنند از خودتان صحبت از امکان با امید به آنچه که شما ممکن است انجام دهد. شما می توانید با خیال راحت ادعا می شود قوی تر از این شرایط است. که لاف زدن; آن را فقط حق.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). بله بالا بردن استاندارد کمک خواهد کرد که شما را به یک تغییر دهید. شما نمی نیاز به افزایش آن بیش از حد بالا هر چند. فقط دست انداز کمی امروز شاید کمی بیشتر از فردا. در طول زمان تفاوت های بزرگ خواهد بود.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). اگر شما می گویند که شما باید انجام چیزی مفهوم است که شما رفتار به عنوان یک نیروی خارج ترجیح می دهند. شما تصمیم می گیرید. وجود دارد هیچ قدرت بالای شما در این است بنابراین هیچ “باید.”

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). هر چند برجها به طور کلی رفتن به پایین آنها همچنین می توانید به سمت بالا defying gravity سطح پس از سطح صاف گردان معراج. شما در حال حاضر در حال حرکت از طریق یک تلاش در این راه است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). یک گام به عقب و یک نگاه به اطراف. شما ببینید چند بهتر است از گزینه های است که می تواند دنیایی از تفاوت را برای شما. شما لازم نیست که برای بهینه سازی خود را; شما در حال حاضر مطلوب است. اما هنگامی که آن را در این آسان است, چرا که نه ؟

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). زمانی که مردم با داشتن سرگرم کننده وجود دارد هیچ جایی و یا نیاز به برخی از قدرت پویایی است. سرزنش اعتباری و دیگر tallying انواع رفتار تبدیل های غیر ضروری. شما همه در این تیم است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). با توجه به چیزی که شما در حال تلاش برای: شما کاملا می توانید انجام این کار. شما و شما قادر خواهید بود. این درست است که دامنه ممکن است کمی کردن حداقل برای این مراحل اولیه است. تکه کردن آن است. شروع آسان تر است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). اغلب پاسخ این است که به بحث در مورد همه چیز. اشفتگی فکری موقتی دیگر راه های ساخت یک نقطه. اگر شما پیدا کنید که شما هنوز هم می خواهید به بحث در موفقیت شما بستگی به زمان و فریم.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما ايمان خود را و آنهایی که با عمل است. شما نمی نیاز به هر چیزی به ثابت در ابتدا نه شما باید به هش کردن فانتزی می پردازد. حمایت خود را بی قید و شرط.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما نمی خواهد بود علاقه مند در هر موضوع که می آید تا برای گفتگو امروز اما این زمانی است که استعداد خود را در ضربات. شما بسیار علاقه مند به مردم و در پیدا کردن زمینه های مشترک.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). قبل از حوادث رخ می دهد, شما تصور کنید که آنها در حال اجرا یک فیلم سراسر پروژکتور ذهن خود را. این اتفاق می افتد به طور خودکار و ناخودآگاه هر چند تنظیم انتظارات شما خواهد بود عمدی و آگاهانه عمل می کنند.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). مراقب باشید از آنچه پنهان توسط تظاهر. کسانی که در حال زندگی در یک راه خاص ندارد و به تصور در مورد پانسمان آن را تا و یا گل و بلبل در چگونه آنها در مورد آن صحبت کنید. آن را خارج وجود دارد برای همه آشکار است.

امروز تولد (Feb. 15). شما خواهید آموخت که آنچه بیشتر برانگیخته و مورد علاقه شما را در خود کشف خود. از آن خواهد شد به عنوان اگر احساسات خود را در حال سیمی به شدت کنترل شماره گیری است که شما می توانید حرکت به نفع خود را به ماجراجویی و یا راحتی. دوستان جدید کمک به شما شادی به عنوان افرادی به شما کمک کند به خصوص از طریق کار. برج ثور و برج جوزا می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 5, 40, 1, 44 و 9.

نجوم سوال: “دوست من می رود به روانی می شود که پیام ها در استخوان. منظورم در یک “من احساس می کنم آن را در استخوان های من’ نوع راه است. او در واقع با استفاده از استخوان حیوانات به او بگویید در آینده. به نظر من این برای تلفن های موبایل مانند افسون است. آن را امن برای او ؟ روانی شده است کاملا دقیق و من به فکر رفتن بیش از حد. اول من می خواهم به مطمئن شوید که آن را بد یا نفرین عمل است.”

آن را برای تلفن های موبایل مانند دوست خود را روانی است تمرین در هنر باستانی astragalomancy. Astragalos است کلمه یونانی برای حیوانات کوچک استخوان است. یونانیان باستان محاط نمادها از جمله استخوان ها مانند مهره ها و یا knucklebones گوسفند و بازیگران آنها را مانند تاس. پیام های مشتق شده از تاس بسته به جایی که آنها سقوط کرد. این knucklebones گوسفند بسیار بسیار شبیه تاس در فرم استفاده شد در بازی به عنوان به خوبی به عنوان توحید-یکتا پرستی.

من باور نمی کنم این عمل ذاتا بد و یا لعنت اما در این مسائل خیلی بستگی به قلب و قصد فرد خواندن پیشگویی. اگر خواندن به ارمغان می آورد احساس مثبت و وضوح آن است که احتمالا معنوی امن است. خوب خواندن هرگز نباید باعث سردرگمی فازی و ضعف است.

افراد مشهور پروفایل: Matt Groening یک کودک پوستر برای zany, خلاق روح دلو. خالق “سیمپسونها” و دیگر کارتون فوق العاده در جهان به دنیا آمد هنگامی که خورشید در فکری برج دلو و ماه بود و در لئو علامت سرگرمی. عطارد و زهره در برج حوت نشان می دهد که برونو گرونينگ هنری روش بسیار بصری است که روند مرموز است حتی به او.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, ژانویه 16 سال 2020 11:58:23 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>