یک مسابقه به طور ناگهانی می شکند برای محافظه کار به رهبری

استفان ماهر: Jason Kenney, حمایت از ارین اوتول غیر معمول است اما همچنین می تواند ارائه یک افزایش قوی برای مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در شکوفایی

در راه به پیتر مککی را تاجگذاری یک مسابقه آغاز شد.

جیسون کنی, حمایت از ارین اوتول در روز پنج شنبه قابل توجه است چرا که آن را باید پیرس به این معنا که رهبری حزب محافظه کار کانادا است که مطمئن شوید که به سقوط به مککی دامان زمانی که محافظه کاران جمع آوری در تورنتو در ماه ژوئن.

مککی هنوز هم به نظر می رسد مانند likeliest برنده است اما بیشتر وجود دارد مسیر مسابقه جلوتر از مک کی از پشت سر او و o’toole, به نظر می رسد برای به دست آوردن او را.

کنی را تایید می فرستد یک سیگنال در بخشی به دلیل آن است که بسیار غیر معمول است. داستان به طور معمول نشستن رهبری فدرال مسابقات برای دلیل بسیار خوبی است که آنها را مجبور به کار با هر کس برنده است. کنی که گفت نه به احساسات گرم برای MacKay بارها روشن ساخته است که او نمی خواهد مانند این استان نوا به اجرای این حزب است.

او پیش از آن به نام رونا آمبروز و جان بیرد برای ورود به مسابقه تا اوتول نباید احساس خیلی خاص, از آنجایی کنی تنها تصمیم به حمایت از او و پس از آن دو روشن ساخته است آنها را وارد کنید.

من نمی دانم چرا کنی است تا در برابر مککی. این ممکن است به دلیل تجارب مشترک در کابینه یا آن را ممکن است به دلیل از خطوط گسل هستند که همیشه درست در زیر سطح در حزب خود. مک کی می آید از برایان Mulroney اردوگاه. کنی سابق اصلاح طلب حزب تاسیس شده توسط افرادی که نفرت Mulroney.

ادامه مطلب: Jason Kenney می دهد o’toole, مهر از تصویب. نگاهی که پیتر مککی.

به هر دلیلی برای دشمنی کنی نه بیرون رفتن از راه خود را به پنهان کردن آن.

در ایمیل خود به اعضای حزب خود را اعلام تایید او نیست ذکر مککی با نام اما منابع مککی پس از انتخابات نظر سرزنش حزب را ضعیف نشان دادن در Scheer اجتماعی محافظه کاری. “هیچ کس نمی خواهد خود را عمیقا برگزار اعتقادات را رد کرد و به عنوان “متعفن albatrosses تحت ارین اوتول رهبری” کنی می نویسد.

او همچنین طول می کشد هدف در مککی فقیر فرانسوی: “ضروری است که رهبر ما قادر به برقراری ارتباط در هر دو از کانادا زبان. ارین می تواند در ترویج ارزش های محافظه کار و سیاست های فرانسه در کبک و در سراسر کانادا است.”

کنی, حمایت مهم است زیرا او چنین بوده است خستگی ناپذیر سازمان فدرال حزب جمع آوری IOUs که او می تواند در حال حاضر پول نقد در.

در روز قبل از آخرین انتخابات, انتخابات کانادا سوابق نشان می دهد خود را, سواری, انجمن انتقال بیش از 300.000 دلار به بیش از 70 نامزدها در سراسر کشور است. او امضا کرده است, اعضای, به سخنرانی و جمع آوری چک در کلیسا سالن در سراسر کانادا برای مدت زمان طولانی. اگر او قرار می دهد و عضلات خود را به این حمایت او باید قادر به ارائه تعداد قابل توجهی از اعضای اوتول.

و o’toole, شده است در حال اجرا یک مطلب اساسی خطا-مبارزات آزاد از مککی. کلیدی خود سازمان—فرد Delorey ملانی Paradis و دن Mader کار برای اوتول در آخرین رهبری است که ممکن است توضیح دهد که چرا آنها باید اجتناب شود برخی از اوایل مشکلاتی که مککی با تجربه در این مسابقه به عنوان او قرار داده و تیم خود را با هم.

و o’toole شده است قوی تر در سیاست.

با-c محافظه کاران در سراسر کشور کالایی مورد راه آهن محاصره مککی در پاسخ به tweeting پشتیبانی برای بهره که برچیده محاصره و سپس حذف صدای جیر جیر آن اشاره کرد که او به نظر می رسید به تشویق vigilantism.

O’toole, از سوی دیگر بیرون آمد و با یک سیاست واقعی پیشنهاد: قانون جدید که آن را فوق العاده غیر قانونی برای جلوگیری از “زیرساخت های حیاتی.” شخصا, من فکر نمی کنم ما باید قانون مانند o’toole, پیشنهاد, اما او در حال ساخت یک بی محابا سياست عملی و پیشنهاد این است که آنچه رهبری نامزدها باید به انجام.

مککی در مقابل گفت: در آلبرتا این هفته که او فکر می کند که کانادا باید توقف واردات نفت خارجی است که این نوع از اردکان است که برای تلفن های موبایل خوب تا زمانی که شما فکر می کنم ما در مورد موافقت نامه های تجاری برای 30 ثانیه.

اگر اوتول نگه می دارد ساخت جامد استدلال و مککی نگه می دارد گفت: همه چیز که خوب صدا تا زمانی که شما فکر می کنم در مورد آنها اوتول باید به انجام خوبی در بحث پیش رو است.

و o’toole نیز موقعیت خود را به عنوان پشتیبان نامزد اجتماعی محافظه کاران که خواهد شد به دنبال قابل قبول ترین نامزد به تایید هنگامی که قهرمانان خود رها کردن انتخابات است که چگونه حزب به پایان رسید تا با Scheer به عنوان رهبر آن است.

من فکر می کنم مککی مواضع—لمس و نزدیک به مرکز از اوتول را—بهتر خواهد بود برای حزب در انتخابات عمومی که در آن رای دهندگان نوسان در انتاریو را دوباره بازیگران تصمیم گیری آراء اما مککی است نه شرکت در انتخابات پارلمانی. او در یک مسابقه رهبری و عضویت در حزب محافظه کار کانادا بسیار محافظه کار است.

به یاد بیاورید که در گذشته رهبری, نژاد, اصولگرایان تصمیم گرفتند برای Scheer و Maxime Bernier بیش از اوتول که قرار بود به سمت چپ خود را.

این بار اوتول در حال اجرا است از حق و او می تواند بر روی تعداد کنی یادآوری عضویت که تا آن زمان به رای دادن.

اطلاعات بیشتر در مورد محافظه کار به رهبری:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>