راز معامله بین دو راه آهن? چه چیز دیگری است اتاوا میانجیگری?

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

سرخوردگی به عنوان ممکن است ملی کانادا احساسات آن را به عنوان روشن شد راه آهن محاصره که قطع خدمات حمل و نقل و خنثی برنامه سفر نمی تواند زودگذر. سیاستمداران محافظه کار با چکش نخست وزیر جاستین ترودو برای داشتن بتن بدون برنامه ریزی برای بازگرداندن CN خدمات راه آهن.

اما به عنوان CBC News, گزارش وزیر حمل و نقل مارک Garneau کمک کارگزار نادر و مرموز در پشت صحنه مقابله بین CN و CP رقبا از زمان بسیار قدیم است که آنها را دیدم به اشتراک گذاری رفع انسداد CP خطوط. “آموزش دیده” CN کارکنان حتی مخفیانه کار می کرد. Garneau به خبرنگاران گفت: دیروز دو شرکت خواست برای تشخیص ترس بیشتر راه بندان اگر اخبار به بیرون درز کرد. به نظر می رسد PM حادثه پاسخ گروه همه چیز پس از همه.

کنی نیاز به طبل اعتبار جدید برای نفت و گاز: در چشم آلبرتا برتر, چشم انداز مملو از دشمنان از بخش انرژی: Trudeau, شک و تردید دولت فدرال نخست وزیر سابق راشل Notleyضد خط لوله فعالان شما نام آن را. اما بزرگتر نیروهای در بازی Max فاوست می نویسد: در maclean’s:

مرزی نفت ماسه معدن مورد نیاز است که قیمت نفت قابل ملاحظه ای بالاتر از جایی که آنها امروز به منظور ارائه بازگشت قابل قبول است دیروز نبرد—هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. اگر کنی واقعا می خواهد یک مبارزه او باید آماده شدن برای یکی که در واقع ارائه یک تهدید به آلبرتا: سرمایه گذاری جنبش است.

Jason Markusoff می نویسد که در کانادا درهم و برهم چشم انداز سیاسی مبارزه ماسه نفت پیشنهادات در جستجوی سرمایه گذاری باید تبدیل کنی به یک امارگر برتر:

به عنوان یک مؤمن واقعی کنی در محافظه کارانه علت آن اجتماعی و مالی شاخه او را به تکامل را به یک پترو-لیگ برتر اولین و مهمترین. اگر این بدان معناست که گرفتن بهره به تجمع در اطراف مفهوم سرمایه گذاری در منبع خود را رفاه در زمانی که هیچ کس دیگری می خواهد به آن باشد. سلام این کار برای Lougheed (در طولانی مدت قیمت نفت رونق) نمی آن ؟

نظرسنجی می گوید: محافظه کاران خواهد شد که مبارزه با انتخابات آینده با یک رهبر به نام اندرو شیررا هنوز هم ساخته شده است متوسط سرب بیش از لیبرال ها تحت فرمان او در جدیدترین Nanos نظرسنجی-36 درصد به 33.

لین Beyakیک سناتور محافظه کار بود که به حالت تعلیق در قبل از انتخابات و مواجه با آینده ای مبهم و عذرخواهی کرد “با صراحت کامل” در طبقه سنا برای ارسال anti-بومی نژادپرستانه حروف در وب سایت خود را و جایگاه آنها برای سال. “شما هرگز بیش از حد قدیمی برای یادگیری و رشد گفت:” سناتور از شمال غربی انتاریو است.

انگلیس نیاز به یک شریک تجاری. کسی هست ؟ در حال حاضر که Brexit دارای قفل بریتانیا آزادی به فروغ خود را دنباله را از طریق یک مشکل جهانی اندرو MacDougall می نویسد: در maclean’s که چشم انداز تازه استقلال جزیره پادشاهی هستند کم نور.

“هر کسی که داخل شماره 10 در واقع نگاه به استخر قبل از غواصی در سر? به قهرمان تجارت آزاد در حال حاضر برای لحظهای به طور جدی سفت نسیم. قرار دادن متفاوت وجود دارد به نظر نمی رسد خیلی از بازار به صورت رایگان-تجارت بریتانیا است.”

با یک نام مانند “پایداری مالی گزارش 2020” چگونه می تواند این بودجه مجلس افسر‘آخرین گزارش آینده بعد از این صبح نه تولید یک تیتر یا دو ؟ راه این چیزها بروید انتظار هر گونه اشاره مالی سازمان ملل متحد-پایداری به harped توسط محافظه کاران. لیبرال ها به احتمال زیاد پیدا کردن آرامش در چیزی شبیه به آرامی کاهش بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی.

این honourables دیدار خواهد کرد فضایل امشب در سفارت فرانسه. دانشگاه کارلتون است که شرکت میزبانی یکی از classiest میکسر اولیه جلسه مجلس که در آن نمایندگان مجلس دیدار خواهد کرد بالا دیپلمات ها از سراسر جهان است. تصور کنید که گفتگو: با دقت ساخته شده و متقابلا سودمند شایعات در همان اتاق به عنوان هذلولی صفر-مجموع بحث با صدا غذا خوردن. یک مسابقه ساخته شده در اتاوا.

اینترنت یک مد زودگذر برای برخی: این آژانس درآمد کانادا که مطمئنا دریافت هزاران نفر از missives از طرف مالیات دهندگان قرار دادن یک بیانیه دیروز به منظور آرام کردن اعصاب مردم که عشق را روی کاغذ. نود درصد از اظهارنامه مالیاتی ثبت به صورت الکترونیکی به سازمان تنظیم مقررات گفت: اما آنالوگ تنظیم نباید احساس نادیده گرفته شده است. “ما می دانیم که اینترنت نیست برای همه” سخنگوی گفت. “پر کردن مالیات توسط کاغذ تبدیل به یک سنت برای برخی از کانادایی ها.” Ned Flanders را در همه جا شادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>