یک اسکلت خدمه بازگشت به مجلس برای تصویب میلیاردها دلار در هزینه های

سیاست خودی برای مارس 24: برخی از نمایندگان مجلس در اتاوا برای روز کانادا مدنی درس می شود و یک بیماری همه گیر باعث می شود عجیب و غریب سیاسی جدید

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

مجلس عوام بازگشته است امروز و اخبار جهانی را به ثمر رساند یک حرکت شبیه چمچه زنی در اورژانس-هزینه های لایحه نمایندگان مجلس بحث خواهد شد در طول مختصری مدرج به پایین به یاد بیاورید. پیش نویس لایحه بنا به گزارش اعطای وزیر دارایی لایحه Morneau “فوق العاده قدرت های جدید به صرف قرض و مالیاتی بدون نیاز به تصویب نمایندگان مجلس مخالف تا دسامبر 2021.” که راست: 21-ماه کشش با مسئوليت محدودفراتر بارها گزارش پیش بینی چه مدت آن را قبل از COVID-19 واکسن به طور گسترده ای در دسترس است.

جهانی به نام این لایحه را پیشنهاد “بسیار غیر معمول” و به درستی اشاره می کند که پول اسکناس های حساس در اقلیت مجلس است که زندگی یا مرگ بر مخالفان برای حمایت از هزینه های طرح های پیشنهادی. هر حزب به حال متعهد به حمایت از این بودجه اضطراری قانون اما لیبرالها انجام فقط نیاز به یک شریک رقص به ارسال آن به مجلس سنا.

در یک بیانیه اندرو Scheer گفت: محافظه کاران آماده به تصویب اقدامات اعلام شده توسط لیبرال ها در هفته گذشته, اما این حمایت نبود بی قید و شرط. “ما نمی خواهد به دولت قدرت نامحدود به افزایش مالیات بدون رای مجلس,” Scheer گفت. “ما اجازه هر کاری که صرف اقدامات توجیه برای پاسخ به این وضعیت اما ما نمی خواهد امضای چک سفید.

اواخر شب گذشته پس از مخالفت شدید (حتی از یک لیبرال MP), CTV را اوان جزایر گزارش دولت کشیده شد ستیز پیشنهاد کردن جدول.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است. رفتن به خانه و در خانه بمانند”: نخست وزیر جاستین ترودو نیست وضع قانون در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی دیروز (به طور خاص شرایط اضطراری عمل می کنند که با آن حمل جارو قدرت) اما او اساسا متوقف درخواست کانادایی به فاصله فیزیکی به طور جدی و آشکار گفت: آنها را به انجام آن.

ترودو پیام به نظر می رسید: این زمان برای هویج و چماق. اما اگر کانادایی ها گوش نمی, به هشدارها وجود دارد خواهد بود یک چوب. “ما در حال رفتن به مطمئن شوید که این اتفاق می افتد که آیا با آموزش افراد در مورد خطرات و یا اجرای قوانین در صورتی که نیاز به,” او گفت:. “هیچ چیز است که می تواند کمک است.”

های مختلف استانی و فدرال قوانین است که می تواند نیروی مردم در داخل خانه در مجموع شامل آخرین خوانش در یک کشور مدنی کلاس تدریس در hyperspeed. فیلیپ Lagasséیک دانشگاه کارلتون استاد هر دو حکومت و سیاست دفاعی—انسان نمودار ون برای این لحظه — توضیح می دهد که استان همه باید قوانین خود را به طور گسترده شبیه به شرایط اضطراری عمل فدرال ابزار که Lagassé به نام “هماهنگی مکانیزم” به صورت ملی در شرایط اضطراری.

این ساعت آن را به عنوان اتفاق می افتد تا به حال یک تماس با premiers شب گذشته به بحث های اضطراری خود را قدرت—و اینکه آیا آنها کافی و بدون مداخله فدرال. پرین بیتیرئيس جمهور از کانادا اتاق بازرگانی در نامه ای به ساعت شب گذشته که خواست برای اولین بار وزیران به “وضوح تعریف خدمات ضروری در نظر گرفتن تمام جنبه های زنجیره تامین و اطمینان از سازگار نرم افزار در سراسر کانادا است.”

این قوانین مختلف در اختیار PM و premiers خواهد شد اگر آنها در حال تصویب, محدود کردن ما آزادی های مدنی. نوشتن در maclean’sعدنان رضا خان می گوید کانادایی ها نیاز به قبول چنین اقدامات سخت گیرانه به منظور ضرب و شتم به کوروناویروس.

آزادی بیشتر برای هر مرد ، زن و کودک در جامعه ما ترجمه نمی کند به آزادی بیشتر برای جامعه ما به عنوان یک کل. در واقع, آن می تواند اثر مخالف: آزادی تحت برخی شرایط توابع مانند یک منبع; تر از آن برخی از افراد کمتر در دسترس است برای دیگران. ما ممکن است فکر می کنم ساده ترین آزادی ها مانند رفتن برای پیاده روی و یا گرفتن یک قهوه باید مصون از تعرض اما تحت چنین شرایطی حتی کسانی که به ظاهر بی ضرر اعمال زندگی روزمره می تواند آزادی-از بین بردن عواقب آن برای دیگران است.

داخل اتاوا ‘سرعت’ اپیدمی محور تعمیرات اساسی: پل حلقه چاه وارد جمعیت, خلوتگاه درونی از ژان-ایو Duclosرئیس خزانه داری هیئت مدیره و معاون صندلی از یک هفته کابینه کمیته COVID-19 برای یک مصاحبه یک ساعته. Duclos یک اقتصاددان با آموزش که کار در زمان عادی است که به دقت نظارت و مهار هزینه های دولت صحبت در مورد دولت مبارزه می کنند و چه می آید بعدی. او پیش بینی “محدودیت بیشتر” آمده است در حال حاضر محکم کانادا-ایالات متحده border:

من فکر می کنم بیشتر محدودیت ها و جابجایی کالا احتمالا باید در نظر گرفته شود. و این البته بدان معنی است که وجود خواهد داشت بیشتر محدودیت در جنبش کارگران است. اما مهم این کار از رانندگان کامیون است که سلامت و امنیت کانادایی است که مهم ترین.

جین Philpott از coronavirus مقابل خط: دیروز, جین Philpott امان یک لحظه به آرزو دوستان خود را Jody Wilson-Omar شاد تولد 49. که جشن مختصر ارائه شده بدون شک مهلت استقبال از او دیگر دغدغه این روز: بازگشت به حرفه پزشکی که در آن او را برای امضا به کار در یک coronavirus مرکز ارزیابی. Philpott می نویسد: در maclean’s در مورد باهوش ترین حرکت فدرال می توانید—اما همچنین نشان دهنده ابعاد این بحران اتفاق می افتند قبل از اینکه چشم خود را.

من می ترسم از آنچه در پیش روست برای بشریت است. من یک دکتر از سال 1984. من یک دانشجوی پزشکی که بیماری ایدز برای اولین بار ظاهر شد. من مشغول به کار در نیجر در غرب آفریقا با پزشکان بدون مرز زمانی که هزاران نفر از کودکان در حال مرگ از گرسنگی. من یک پزشک خانواده در Stouffville, Ontario زمانی که سارس رخ داد. اما من هرگز دیده می شود یک سطح هشدار در میان متخصصان بهداشت و درمان قابل مقایسه با آنچه بحران کنونی رسوب کرده.

سزارین: Jagmeet سینگ‘s NDP هیچ کسب و کار موافقت با کن Boessenkool‘s طرح برای نجات اقتصاد است. به یاد بیاورید که Boessenkool نوشتن در maclean’sاستدلال فدرال باید ارسال a $2,000 چک به هر صندوق پستی در کشور—مجزا غیر هدفمند راه حل نیست که تنظیم برای خانواده های کم درآمد. Boessenkool بود هارپر ، NDP منفور هارپر. و در عین حال در اینجا این حزب خواستار همان $2,000 چک به عنوان بخشی از یک گسترده تر بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de