یک آزمایشی reviewable, خوش بینانه, نور در انتهای خط لوله

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

پایان در چشم? در بعد از ظهر یکشنبه دولت کانادا به توافقنامهای با یکی از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که گذشته است آن را بر روی خود همکار ستاد برای بررسی. اول انگلیس هنوز هم مخالف این پیشنهاد ساحلی GasLink خط لوله که اجرا را از طریق خاک خود اما رئیس Woos پدید آمده از جلسه با تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت خوش بینانه کلمات. “این است که از آن شروع می شود,” او گفت. “این وظیفه به مشورت به عنوان به خوبی به عنوان حقوق و عنوان است.” موضوع حقوق و عنوان است که پیچیده و اساسی به کل این موضوع harkens به یک سری از احکام دادگاه در 1980s و 1990s که گذاشته از نظر First Nations’ صلاحیت بیش از زمین است.

نباید COVID همسایه. در حالی که فروش تاج آبجو را یک ضربه بزرگ به دلیل COVID-19 (یک.k.a., متاسفانه برای brewmakers این coronavirus) مقامات بهداشتی در انتاریو تایید چهار مورد جدید در روز یکشنبهآوردن کل استانی به 15. به تازگی کشف موارد شامل سه مرد در 40s, 50s و 60s و یک زن در 70s به. همه آنها را در منطقه تورنتو بزرگ و تمام داشته های اخیر در تماس با و یا مرتبط با افرادی که آلوده کردم در طول سفر به خاورمیانه است. آن چهار در حال حاضر با خیال راحت در انزوا و یا در غیر این صورت پس از نگاه و خطر ابتلا به بیشتر جمعیت کم باقی مانده است و مقامات می گویند.

کشورهای دیگر چندان امن نیست. کره جنوبی و ایتالیا و ایران باید همه رنج می برد و تعداد بسیار بیشتری از عفونت و در ایالات متحده آمریکا فلوریدا اعلام وضعیت اضطراری در حالی که یک مرد در سیاتل شد این کشور از دوم شخص به مرگ از ویروس. در حالی که مقامات چینی می گویند که آنها در حال به دست آوردن کنترل این وضعیت وجود دارد هنوز هم 80,026 موارد تایید شده در سراسر کشور. در maclean’s, اپیدمیولوژی تیموتی حیله گر هشدار می دهد که موج دوم می تواند جوانه تا این سقوط:

به عنوان اضطراب افزایش می یابد در سراسر جهان وجود دارد دیگر نکات را در نظر بگیرید. اگر و هنگامی که گسترده تر شیوع می رسد کانادا, ما می توانیم انتظار افزایش بیماران در اتاق های اورژانس افزایش تقاضا برای آزمایشگاه های تست و نیاز به بیشتر تخت بیمارستان. چگونه آماده هستند و ما برای موج جزر و مدی از COVID-19?

در طعم بد است. یک تصویر می کشد کارتون teenage آب و هوا فعال گرتا Thunberg بودن sexually assaulted چاپ شد در کنار لوگو برای X-سایت خدمات انرژی یک آلبرتا شرکت انرژی درآمد محکومیت گسترده در سراسر جهان و در آلبرتا. X-سایت مدیر داگ گنجشکگفت: اخبار جهانی او را به پایین گرفته شده است این شرکت در رسانه های اجتماعی با توجه به قریب به اتفاق واکنش, اما انکار می کند که او تا به حال چیزی برای انجام با آن. “من هرگز آن نوشته شده,” گنجشک گفت. “من یک پدوفیلیا. من نمی آنچه آنها می گویند. همه درست است ؟ من که مرد. ما نه پست است که تصویر.” Thunberg برای آنچه در آن ارزش, صدا unflappable در پاسخ او: “آنها در حال شروع به گرفتن بیشتر و بیشتر ناامید… این نشان می دهد که ما در حال برنده شدن است.”

در همین حال حزب محافظه زمین ریچارد Décarieهای صریح محافظه کار اجتماعی که مطرح $25,000 و دست آورد 1000 امضا برای اجرا به رهبر فدرال حزب محافظه کار شده است محروم از مسابقه. خبر آمد به عنوان یک شگفتی در شنبه وقتی ک منتشر شد فهرست نهایی رهبری نامزدها و Décarie نیست در آن.

Décarie در زمان به توییتر به انفجار “غیرمنتخب رهبری انتخابات کمیته سازماندهی” گفت: “هیچ دلیل بودند به من ارائه توسط کمیته” در مورد رد. خبرنگاران شد و سریع به اشاره به دو مصاحبه Décarie به تازگی داد: یکی که در آن او ادعا کرد که همجنسگرا بودن یک انتخاب است (بیانیه ای که بسیاری از مشخصات بالا محافظه کاران به سرعت محکوم کرد) و دیگری در جایی که او اعلام کرد اگر در انتخاب نخست وزیر, او را مجبور استان پال خواستار قطع بودجه دولت سقط جنین به ظاهر غافل از تناقض ذاتی کوچک-دولت محافظه کار رهبر گفتن premiers دقیقا چه باید بکنید.

اما یک حزب خودی ناشناس گفت: ملی پست که این دو مصاحبه نمی کند در واقع بسیار مهم و نگرانی های ناشی از کل برنامه که شامل چک های پس زمینه, اجتماعی, رسانه های تمیز کاری و طولانی بود. هنوز هم وجود دارد چند محافظه کاران اجتماعی در حال اجرا است. به شوخ طبعی در اینجا لیست رسمی نامزدها: مرلین Gladu رودی Husny جیم Karahalios, Leslyn Lewis, پیتر مککی ارین o’toole, Rick پترسون و درک اسلون.

یکی از frontrunners دسته پیتر مککیکه به یک مصاحبه طولانی به جهان و ایمیل های این هفته که در آن او حاضر به عذر خواهی برای اجرای اجباری قربانی اضافه بهایی در برابر جنایتکاران در طول زمان خود را به عنوان وزیر دادگستری تحت استفن هارپر. Backstory: در سال 1989 دولت معرفی اختیاری قربانی اضافه کردن وضع در برابر جنایتکاران هر دو به نگه داشتن مجرم به حساب و به صندوق کمک به برخی از قربانیان خدمات. قضات می تواند چشم پوشیدن خوب اگر مجرم نمی تواند آن پرداخت. در سال 2013 مککی و هارپر ساخته شده خوب اجباری و افزایش مقدار آن است. در سال 2018 دیوان عالی کشور زده قانون ساخته شده است که آن را اجباری با یک 7-2 حاکم با این استدلال که “اضافه کردن به منزله بی رحمانه و غیر معمول مجازات و در نتیجه نقض بخش 12 (منشور حقوق)” و تاثیر آن و اثرات “خشم استانداردهای نجابت و هر دو شنیع و غیر قابل تحمل.”

“من هرگز عذر خواهی برای داشتن ایستاده بود تا برای قربانیان” مککی گفت: جهان. “و من فکر می کنم که قربانی اضافه خواهد و می تواند و باید کار را به خوبی برای کانادایی ها.”

رکود اقتصادی از ذهن است. با توجه به یک مطالعه جدید که توسط Pollara نزدیک به نیمی از کانادایی ها در “روانی رکود است.” Jason کربی خلاصه یافته ها در مک لین است. در بسیاری از 2019 بسیاری از کانادایی ها—از جمله اکثر غربی ها برگزار نظرات منفی در مورد اقتصاد و احساس این کشور در رکود است. قطعا 2020 را احساس نمی کند برای شروع بهتر با COVID-19 مرکب مشکل از خط لوله صلح به یک imperilled سیستم راه آهن و تک منابع تایید نگرانی در مورد آینده کانادا در بخش نفت و گاز.

با وجود این همه… امید! بر اساس یک نظرسنجی جدید در 59 درصد از کانادایی بر این باورند که کشور در مسیر درست رهبری و 69 درصد مردم این کشور است “شکسته” است. اسکات گیلمور مخالف است. او استدلال می کند که چرا در آخرین قطعه در حال حاضر زندگی می کنند در maclean’s:

این کشور است که شکسته نمی شود. مسلما در میان حداقل شکسته کشورهای در تاریخ بشر است. به نظر می رسد مانند یک پارادوکس اما ما به طور مداوم شکست و شبهه راه ما را به موفقیت. ما سرهم بندی کردن همراه انجام همه چیز اشتباه از تدارکات نظامی به هاکی. ما Premiers نمی خواهد صحبت ما نخست وزیران اقتصاد ما سقوط و بوم. سیاستمداران ما احمقها فاسد و clueless. رسانه ها جعلی است. فرانسه نمی تواند ایستاده انگلیسی. ما نژادپرست و جنسیتی. آن را بیش از حد سرد است.

و با این حال — در اینجا ما هستند. انجام لعنتی خیلی خوبی است. بهتر از خوب در واقع. فوق العاده, ما در حال انجام کار فوق العاده است. و باور نکردنی ترین چیز از همه این است که بسیاری از ما هیچ ایده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>