یک سه تایی پیچ و تاب و در روز جمعه از 13th با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

در اسکاتلند, شما نمی خواهد پیدا کردن دروازه 13 در فرودگاه. و در سراسر جهان وجود دارد بسیاری از ساختمان های بلند است که صرفنظر از طبقه 13th این نامگذاری 14 طبقه یا بیشتر آشکارا “12B.” این جمعه 13th تبدیل خواهد شد که شانس بد هرزه داخل به عنوان ماه زوایای نپتون ترین auspiciously و به شرح زیر است تا با حرکت به خورشید است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). عجیب و غریب های ارتباطی است که اتفاق می افتد بین ذهن و قلب خود را و آن است که اثر قرار دادن یکی از شما عشق در مرکز تمام فعالیت های خود را یا نه گفت: فعالیت ها باید چیزی برای انجام با آن شخص.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). به صورت ایستاده بر روی یک کوه از موفقیت و یا اعلام یک متنوع فلسفه شخصی و یا تعمق geekishly به یک تو رفتگی در دیوار… زمانی که آنها پیدا کردن ؟ زمان نمی توان یافت; آن استفاده می شود. و شما با استفاده از آن امروزه بیش از حد.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). ترس می تواند بیش از فقط یک احساس است. ترس می تواند یک عادت, یک, شخصیت, شور و شوق. ترس می تواند یک دوست. شما پراکندن ترس خود را با دعوت از آن در یک مشرب و دیدار کوتاه.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما نفرت رویارویی آنقدر که گاهی اوقات شما را سخاوتمندانه و یا حتی احمقانه فقط به خارج شدن از داشتن برای آمدن چهره به چهره با یک بیت از ناخوشنودی. امروز آن بهتر خواهد بود به همه چیز و آنها را با بیش از.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شکست پایان نمی. آن را فقط به یکی دیگر از مرحله یک فرصت برای تجدید قوا تغییر طرح آن را به دیگری بروید.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). دانش به دست آمده از طریق مطالعه. حکمت از سوی دیگر نمی توان آموخت این راه و نه می توان آن را تا به حال از طریق مشاهده است. تنها یک راه وجود دارد برای تبدیل شدن به حکیم است و از طریق تجربه.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). این ایده های جالب در خواهد آمد و رفتن به جرقه کمی به روز خود را. این ایده های بزرگ است که در اطراف چوب, روشنایی آتش در شما است که شما را نگه می دارد سوختن به شب.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). یک زمان وجود دارد به خودتان شک و زمان رفتن کامل در احمق-دل رو به جلو است. هر دو را رخ می دهد در طول روز, اما اجازه ندهید که آنها را با هم همپوشانی دارند. هنگامی که شما تصمیم می گیرید مرحله با اعتماد به نفس و نگاه نکن.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). عادی فکر می کند به رسمیت نمی شناسد کیفیت فوق العاده. شما از هوش بالاتر به درک اصالت و به تشخیص فوق العاده تفاوت های ظریف بین دو چیز در همان رده.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). اجازه دهید چیزهایی که می آیند و بدون هیچ گونه نگرانی بیش از حد در مورد آنچه واقعا مال شما. اگر شما, سپس آن را نمی توان گرفته شده از شما نمی خواهد ترک شما و هیچ چیز شما می توانید انجام دهید برای خلاص شدن از شر خود را از آن دو.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). دنبال مسافر زمان قوانین امروز است. هر گونه اقدام که تغییرات این دوره از هر کسی از جمله شما را تغییر جدول زمانی و در نتیجه ماده به طور قابل توجهی.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). امروز ارائه می دهد یک نخست ترکیبی از آرامش و ثبات و هیجان انگیز هرج و مرج است. این تا حدودی به دلیل شخصیت که جمعیت خود را از زندگی, همه از آنها دیدنی در راه خود را.

امروز تولد (13 مارس). کلید به زندگی خود و زمان به عنوان اگر شما یک روزنامه نگار نوشتن یک داستان در مورد آن. وجود دارد چیزی است که در “شاهد” زندگی خود را از این نقطه نظر است که شما را آزاد خواهد شد این سال را به یک ماجراجویی کمی فراتر از آنچه که شما مورد استفاده قرار گرفت. افراد جوان با تقلید از شما و افراد مسن نیاز شما. برج میزان و عقرب می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 4, 22, 48, 10 و 5.

آخر هفته پیش بینی عشق: ARIES: کمی باعث می شود شما می خواهید مقدار زیادی. این شاخص فوق العاده مشکل است. برج ثور: یکی کسی که معتقد است که در شما است بهتر از یک میلیون پیرو کسی نیست. برج جوزا: شخصیت خود را یک طراحی زیبا شما co-ایجاد خود را با ژنتیک و کدهای دیگر. به اشتراک گذاری آن و اعتقاد کامل آن نقص. سرطان: اگر تجارت ساخته شود فکر می کنم از آن به عنوان یک بازی. اقامت در سرگرم کننده-zone. لئو: درخشش قلب خود را در هر جهت و کسی را ملزم به حسادت بیش از آن. بنابراین شما نیز ممکن است درخشش آن را در جهت است که باعث می شود شما شاد. برج سنبله: عشق مگس زیبایی به دلیل این که شما یک حس بسیار خوبی از زمانی که به فشار و هنگامی که به جلو و دریچه گاز. برج میزان: هیچ چیز شما می توانید انجام دهید برای تغییر چقدر یک فرد شما را دوست دارد در حال حاضر. عقرب: شما لازم نیست که با همه چیز موافق شخص دیگر می گوید. گاهی اوقات آن را جذاب تر نیست. قوس: هر کس نیاز دارد اما نه هر کس می داند آنچه را که آنها نیاز دارند. برج جدی: موسیقی به اشتراک گذاشته خواهد شد و یک کانکتور شبیه هیچ دیگر است. دلو: شما انجام آنچه شما عشق را به انجام است که هیجان انگیز ترین چیزی که به شاهد. برج حوت: تمام معاشقه خواهد بود flirting with disaster. که سرگرم کننده از آن را; شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته: برج حوت و قوس هستند تطبیقی نشانه هایی که پاییز به روش “تغییرپذیر.” آنها می تواند سفارشی متناسب با خود را, رفتار, نگرش ها و رفتارهای خود را با توجه ویژه باند و کاملا مایل به انجام این کار. رابطه بالا به دلیل نوع خاص از توجه آنها را به یک دیگر. مهم نیست که هر رفتار متفاوت در خارج از رابطه — که بخشی از شرایط انسانی است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: پنجشنبه, فوریه 13, 2020 10:39:13 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de