یک بازدید مجازی به مشیت مجموعه صحنه را برای آینده سرگرم کننده

با سفر peeking در ما مانند یک شکاف کوچک از طلوع آفتاب در افق کسانی که عشق به دور هستند و احساس اعتماد به نفس بیشتری رویای ماجراهای آینده. آنچه در شهر شما رویا از بررسی ؟ شاید پاریس ؟ شاید مادرید? آن ممکن است یک کمی اندکی دیگر قبل از ما می تواند به صرف زمان در آن مناطق.

اما خبر خوب وجود دارد: کسانی که عاشق غواصی به فرهنگ غذایی مردم و فقط ساده پرنیان از یک شهر جدید می توانید انجام دهید که فقط در فاصله رانندگی آسان از بوستون. زیرا هنگامی که آن را به یک جذب می کند, فرهنگ, محیط دوست داشتنی و منو از “به” تجارب این معنی خواهد بود که بیش از یک دیدار نزدیک مشیت ممکن است فقط آن را همه در یک سطح جهانی سودای سفر به خارج-رفع ماجرا فقط یک I-95 گردش به دور است.

ما تمایل به آن را برای اعطا پراویدنس. ما پستی با ما راه به نیویورک مطمئن شوید به موج در لوله آبی اشکال در مسیر. ما سفر به مشیت محل برای تعطیلات و یا مدل لباس خرید اما دیدن کمی بیشتر. اما در کل جهان وجود دارد به کشف وجود دارد. مانند هر شهر پر رونق این همه در مورد انواع; بسیاری از رنگارنگ نخ به یک پرده نقش دار. وجود گالری های هنری و تئاتر, قدیمی رستوران و جدید-موج انتخاب های غذایی. شما پیدا کردن خیابان و هنر, هنرهای زیبا, باغ وحش زندگی و محله زندگی. و در حال حاضر زمان برای آشنا.

آنلاین peeks در شهرستانها و مقصد غیر معمول نیست در حال حاضر. اما مشیت الهی است افزود: برخی از دلربایی به آن است. شما می توانید از خانه خود را, تور گالری های هنری, بازدید شگفت انگیز در هنر خیابانی (و یادگیری همه چیز در مورد آن را در همان زمان) را در برخی از, تئاتر, بازدید از باغ وحش حیوانات و حتی — دریافت این رفتن به یک کشیدن صبحانه, همه آنلاین. در اینجا یک راه برای تجربه “مشیت” در حال حاضر بنابراین شما آماده به پستی سمت راست پایین وجود دارد و واقعا می دانم که چگونه به تجربه شهر بزرگ در فرد لحظه ای که یک ایده خوب است.

21 مه سال 2020 – آیلند مورد علاقه دل لیموناد. عکس حسن نیت ارائه میدهد دل را لیموناد

سهام تا در حق آشامیدنی: دلم لیموناد (dels.com) ناب quench-خود-تشنگی انتخاب که در هر نقطه در رود آیلند و مشیت این قاعده مستثنی نیست. شما می توانید سفارش وان خود را-در-خانه مخلوط (با برخی از سرد دستور در ظرف) و جرعه جرعه آن را به عنوان اکتشاف به شما. برای اطلاعات بیشتر از تکان خوردن سفارش آنلاین از دیو و قهوه و دیگر نهاد محلی (شما می توانید ببینید دیو فروشگاه زمانی که شما رفتن). سفارش لوبیا و مقداری قهوه یا رفتن کامل Ocean دولت و برخی از قهوه و شربت و قهوه کلاسیک شیر است. در هر صورت شما یک طعم و مزه از پراویدنس در حالی که شما کشف.

هنر خیابانی سرگرم کننده: در فرد پراویدنس خیابان هنر استادانه. غول های دیواری تبدیل مطلوب ساختمان طرف به شاهکارهای. آثار هنری نقطه های کنار جاده و مسیرهای پیاده روی. این تعجب باید با توجه مشیت خانه به مدرسه طراحی رود آیلند (جایی که به ما سر صحبت — با تشکر از شما!), دانشگاه براون و بیشتر.

  • 21 مه سال 2020 – “هنوز هم در اینجا” یکی از پراویدنس بسیاری از قطعات از هنر خیابانی. حسن نیت ارائه میدهد عکس رفتن پراویدنس/N. میلارد

  • مارس 21,, 2020 – Somnium نقاشی دیواری در Providence, RI. حسن نیت ارائه میدهد عکس رفتن پراویدنس/N. میلارد

خیابان هنر خیره کننده آنلاین بیش از حد با پاداش اضافه شده بودن قادر به تحقیق و یادگیری در مورد هر نصب و راه اندازی و ساخت است که در آینده بعد شما آنها را در فرد حتی بهتر است. بینندگان می توانند یاد بگیرند که در مورد های مختلف دیواری و هنر تاسیسات در طول مشیت در خیابان مفهوم وب سایت (theavenueconcept.org) در حالی که به دنبال در آنها از نزدیک با کمک Google Earth. مهمان می تواند به طور تصادفی سرگردان شهر در جستجوی “انقلاب شروع می شود و در زمین با خود” و یا طرح ‘پیاده روی’ گذشته “هنوز هم در اینجا” و “Somnium” و بیشتر. شما خواهید بود wowed و الهام گرفته از آن فرد در یک روز.

هنرهای نمایشی مشیت سبک: رود آیلند تونی برنده جایزه تئاتر تثلیث هرزه است تولید محتوای دیجیتال و مجازی ایجاد حوادث و کلاس به طوری که “به نمایش در می رود.” شما می توانید با کلیک بر روی کلیپ از گذشته تولیدات مانند “Ragtime,” “A Midsummer night’s Dream” و “قله کوه.” اما شما همچنین می توانید احساس صمیمی برای برنامه ها و کست در راه شما ممکن است هنگامی که شما نشان می دهد وجود دارد در فرد است. آنلاین شما می توانید از اعضای ساکن اقدام شرکت قرائت شکسپیر غزل خواندن پست های وبلاگ خود را و دوباره قسمت از تثلیث هرزه رادیو تئاتر از سال 2009.

و شما می توانید چند چیز یاد بگیرند. کلاس های آنلاین ارائه شده برای دانش آموزان در نمرات K-5 و یک کلاس برای بزرگسالان و نوجوانان فراهم می کند فرصت را به خواندن و بحث در مورد با مدیر هنری کوتاه و مختصر کلمبوس. (وجود هزینه های کوچک برای کلاس.) رایگان حوادث شامل ماهانه مجازی بافندگی دایره و دیگر خلاق کلاس. مطالب ارائه شده از طریق تثلیث هرزه کانال های رسانه های اجتماعی و جمع است در وب سایت خود را trinityrep.com/theshowgoeson.

21 مه سال 2020 – رایلی به کاهلی پای آن را در Roger Williams پارک باغ وحش. عکس حسن نیت ارائه میدهد GoProvidence/N. میلارد

باغ وحش مدت زمان: حسادت کسانی که پنگوئن ها که رو به راه پر پیچ و خم از طریق یک موزه با تمام فضا در جهان است ؟ شما می توانید تلنگر اسکریپت با راجر ویلیامز پارک باغ وحش مجازی بازدید از برنامه. طرفداران می توانند بازدید از “باغ وحش مدرسه” زنده در Facebook هر سه شنبه و پنج شنبه در ساعت 2 بعد از ظهر که آیا شما ترجیح می دهند و آموزشی پشت صحنه دسترسی به استنلی مرداب یا گام به گام توسط به گام دستورالعمل در مورد چگونگی ساخت یک pinecone فیدر پرنده شما می توانید شیرجه رفتن به باغ وحش سرگرم کننده در حال حاضر.

کشیدن صبحانه: بزرگسالان تنها! چه بهتر از تلو تلو خوردن بر چیزی غیر منتظره و سرد زمانی که شما در حال کاوش در شهرستان ؟ در اینجا شانس خود را برای انجام این کار عملا در پراویدنس. هر یکشنبه از ساعت 2 تا 3:30 بعد از ظهر “بانوان” از “نمایش” — هیلی ستاره, جنی, تالیا, Ladiva Jonz و ژاکلین Dimera — بحث در مورد هفته موضوعات داغ live on Facebook. خود را با شتاب دیو یا دلم را amp آنها را برای خود صبحانه کوکتل و در campy سرگرم کننده است. شما حتی می توانید آنها را نوک آنلاین.

محله: مشیت شهرستان محلات هر کدام با خود احساس می کنید. یادگیری در مورد آنها را جلوتر از زمان باعث می شود بازدید از همه بهتر است. چک کردن آنها را در goprovidence.com/neighborhoods/ و سپس تصمیم می گیرید که شما می خواهید برای دیدن ،

تئاتر و هنر است. Streetscapes. باغ وحش تجارب است. و بله, big blue اشکال به موج در. یک بازدید مجازی به مشیت است یک انتخاب بزرگ در حال حاضر. به زودی ما می توانید در زندگی واقعی است. و ما آماده خواهد شد. شما می توانید ببینید حتی گزینه های بیشتر در goprovidence.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im