یک ویروس شدت شعله می رود: توکیو, بازی تنظیم مجدد برای 2021

توسط ادی PELLS

حتی بازی های المپیک تابستانی می تواند مقاومت در برابر نیروی coronavirus. پس از دو هفته توقف IOC گام بی سابقه ای از به تعویق انداختن بزرگترین رویداد ورزشی جهانی اغراق شده است که سمان به تقویم برای بیش از یک قرن است.

توکیو بازی ها, میله میله برای 11,000 ورزشکاران از بیش از 200 کشور و در یک گزارش هزینه حدود 28 میلیارد دلار برنامه ریزی شده بود به شروع ماه جولای 24. آنها در حال حاضر خواهد شد تحت فشار قرار دادند به 2021 در تاریخ مشخص شود.

آنها هنوز هم می شود در سال 2020 المپیک — یک ژست نمادین است که کمیته بین المللی المپیک امیدوار است به شما اجازه می دهد تا بازی به “ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی از امید” را به عنوان آن اظهار داشت: در ارائه اخبار سه شنبه.

“من فکر نمی کنم کسی واقعا آماده برای این ویروس اتفاق می افتد گفت:” آمریکا قهرمان دو سرعت نوح Lyles که تا به حال شده است در ابتدا به یکی از ستاره برک آوت در توکیو. “شما نگاه کنید در طول تاریخ بازی های المپیک و ببینید که آن را معمولا جنگ که متوقف المپیک از اتفاق می افتد.”

تنها جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم مجبور به بازی های المپیک لغو شد; آنها پاک در سال 1916 1940 و 1944.

در حال حاضر میکروسکوپی ویروس است که wreaking ویران کردن با زندگی روزمره در اطراف این سیاره می گویند هیچ چیز از آن, ورزش, برنامه, را انجام, چه دیگر ویروس (Zika در سال 2016) عمل ترور (قتل اسرائیلی در المپیک مونیخ در سال 1972), تحریم (1980 و 1984) خطر جنگ (مکرر) و یا واقعی جنگ جهانی خود موفق به انجام این کار: به تعویق انداختن بازی ها و فشار آنها را به یک شماره عجیب و غریب در سال است.

چهار بار در المپیک قهرمان هاکی هیلی Wickenheiser اولین عضو کمیته بین المللی المپیک به انتقاد از بدن طولانی-برگزار حفر-در امتناع از تغییر تاریخ به نام تعویق افتادن “پیام ورزشکاران سزاوار شنیدن.”

“به همه ورزشکاران: نگاهی به نفس دوباره مراقبت از خود و خانواده خود را. زمان خود خواهد آمد” او در توییتر نوشت.

هنگامی که آن زمان بود ؟

هیچ کس نمی داند نشده است. این بود که بخشی از دلیل کمیته بین المللی المپیک حاضر به اعلام به تعویق افتادن که تبدیل شدن به بیشتر اجتناب ناپذیر است و با گذشت هر روز. عمده سازمان های ورزشی از جمله جهان دو و میدانی و ژیمناستیک پیگیری و فدراسیون شنا در ایالات متحده خواستار شدند برای تاخیر. بنابراین عمده کشورها از جمله کانادا و برزیل و استرالیا است.

حتی بیشتر قاطعانه ورزشکاران توانستند صدای خود را. آنها صحبت به بی عدالتی قادر به ترس که یک سفر به خارج از خانه می تواند آنها را و یا کسی که در شهر خود را در معرض خطر. و آنچه از رقبای خود برخی از زندگی در نیمه راه در سراسر جهان که ممکن است به عنوان بسیاری از محدودیت و گرفتن می تواند یک پا ؟ ترس وجود دارد در مورد فرسایش ضد دوپینگ پروتکل های ناشی از ویروس های مربوط به محدودیت ها و مراحل مقدماتی است که از هم پاشیده قبل از اینکه چشم خود را.

“یک پیروزی تلخ و شیرین برای ورزشکاران” یک گروه جهانی ورزشکار به نام تصمیم. “در یک دست خود را از رویاهای المپیک شده اند را در خود نگه دارد. از سوی دیگر ورزشکاران نشان داده اند قدرت خود را زمانی که آنها با هم کار کنند به عنوان یک جمعی.”

با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ هدایت روند این کمیته گفته بود که به تازگی به عنوان جمعه که آن را ممکن است تا چهار هفته برای اعلام آمده است. آن زمان دو روز.

اما اشتباه نکنید هنوز هم وجود دارد هفته دشوار پیش برنامه ریزی.

بسیاری از توکیو عرصه استادیوم ها و هتل ها تحت قرارداد برای یک بازی برگزار شد و از ژوئیه 24 Aug. 9. بازسازی کسانی که ترتیبات شدنی است اما خواهد آمد در هزینه. نیز وجود دارد که فراتر از ملاحظات بالا-خط قیمت…. در میان آنها: 1 میلیارد دلار-به همراه کمیته بین المللی المپیک بود برای دریافت از پخش شریک NBC; میلیون ها نفر در کوچکتر ورزشکار تایید قرارداد که در حال حاضر در برزخ; بودجه از فرد ملی المپیک کمیته; دسترسی 80,000 داوطلبان که ثبت نام برای کمک به.

“مردم با داشتن یک مشکل تماس عروسی و تماس کمی مسابقات بنابراین تصور کنید با تمام میلیاردها دلار که رفته به این” پنج بار المپیک Kerri Walsh جنینگز آسوشیتدپرس گفت. “آنها یک فرایند هایی را از طریق رفتن. آنها بسیاری از قطعات در حال حرکت مورد فکر می کنم.”

همچنین این موضوع بین المللی ورزش های برنامه. تقریبا تمام 33 ورزشی در المپیک برنامه باید وقایع کلیدی از جمله مسابقات قهرمانی جهان در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای 2021. هیوارد زمینه در دانشگاه اورگان بازسازی شده و گسترش یافته در هزینه در حدود $200 میلیون دلار برای برگزاری در سال آینده دو و میدانی قهرمانی جهان. در حال حاضر این رویداد به احتمال زیاد خواهد شد دوباره.

“البته می گذرد وجود دارد به چالش ها” گفت: پل دویل یک عامل است که نشان دهنده حدود 50 المپیک ورزشکاران است. “در همان زمان, این چیزی است که اتفاق می افتاد.”

آمد آن هم در دیدار روز شنبه میان باخ, نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و یک تعداد انگشت شماری از مدیران دیگر از کمیته بین المللی المپیک و ژاپن کمیته سازماندهی.

در میان اولین تلفات کمیته بین المللی المپیک را impeccably سرپرستی گاهشمار شد رله مشعل. برگزار شد برنامه ریزی برای شروع سفر از طریق کشور میزبان در شمال شرقی استان فوکوشیما در پنج شنبه, البته با طرفداران و هیچ torchbearer. به جای شعله خواهد شد ذخیره می شود و نمایش داده می شود با آن حرکت بعدی مشخص شود بعد.

فقط یکی از صدها مشکل تغییرات کمیته بین المللی المپیک رهبران باید در هفته های آینده و ماه.

اما سخت ترین تصمیم است که در پشت آنها.

ناگفته طنز در آن همه این است که زمانی که ژاپن اهدا شد بازی در سال 2013 از آن آمد در قدرت از یک کمپین است که در آن موقعیت خود را به عنوان “امن جفت دست.” آن زمان که جهان بود و هنوز هم در حال ظهور از رکود بزرگ و جنبش المپیک بود به خصوص حساس به فراری هزینه ها تابستان بازی ها تحمیل شد.

ژاپن و مانند هر میزبان قبل از آن تا به حال مشکل چسبیده به بودجه. اما هفت سال بعد و از طریق هیچ گسل از خود را — در واقع ژاپن یکی از کشورهایی است که به نظر می رسد اجتناب از بدترین coronavirus — توکیو ساکنان در حال تماشای بزرگ خود را برنامه ریزی برای سال 2020 از داخل منفجر شدن.

پس بر روی 2021. تا آنجا که به المپیک جهان — و شاید جهان — نگران است, آن را می توانید در اینجا به زودی به اندازه کافی.

___

همچنین کمک: Stephen وید و ماری یاماگوچی در توکیو پت گراهام در دنور پل نیوبری در آتلانتا گراهام دانبار در ژنو جینی مک کالی در سان فرانسیسکو و جیمی Golen در بوستون.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de