AAA بررسی می یابد بسیاری از آمریکایی ها اعتماد ندارند self-driving cars

تنها 12 درصد از رانندگان در آمریکا احساس امن در خود رانندگی اتومبیل و 28 درصد نمی دانند که چگونه آنها احساس می کنید در مورد این تکنولوژی با توجه به جدید AAA نظرسنجی پنجشنبه منتشر شد.

“دانستن اینکه چگونه مردم واقعا احساس می کنید در مورد self-driving cars خواهد شد کمک به این صنعت برای شناسایی مراحل مورد نیاز برای حرکت مصرف کنندگان نسبت به پذیرش بیشتر” جان پل, AAA شرق, مدیر ارشد ایمنی ترافیک در بیانیه ای گفت.

با توجه به AAA اکثر مصرف کنندگان که در زمان این بررسی نشان داد که شک و تردید در مورد self-driving cars ناشی از فقدان اطلاعات در دسترس در مورد این موضوع و می خواهم برای دیدن پوشش بیشتر در مورد فن آوری در اخبار.

به طور خاص, AAA گفت که 57 درصد از آمریکایی ها می خواهید به درک واضح تری از کسی که از نظر قانونی مسئول اگر یک ماشین خود رانندگی, تصادفات 51 درصد می خواهید به دانستن آنچه که قوانین را تنظیم ایمنی خودرو و 49 درصد می خواهید بدانید که چگونه آسیب پذیر آنها را به هکرها.بنابراین ،

“مصرف کنندگان را روشن ساخته است چه آن را برای غلبه بر شک و تردید خود را منسجم و شفاف اطلاعات” پل گفت. “هنگامی که مردم باید از این فرصت برای به دست گرفتن کنترل و یا حتی ساخت درک خود را از چگونه کار می کند این تکنولوژی آنها بسیار بیشتر احتمال دارد به آن را در آغوش.”

علامت Schieldrop سخنگوی AAA شمال گفت که این نظرسنجی آنلاین و 1300 بزرگسالان در سراسر کشور شرکت کردند. حاشیه خطا بود 4 درصد در 90 درصد سطح اعتماد به نفس, او گفت:.

Schieldrop گفت: این اطلاعات نشان داد که 72 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها اعتماد خود رانندگی اتومبیل های بیشتر اگر آنها می تواند به کنترل چیزی باید اشتباه و نزدیک به نیمی احساس امن تر اگر آنها می دانستند که این ماشین گذشته بود دقیق تست و بازرسی.

علاوه بر این داده ها نشان داد که 42 درصد می خواهم برای دیدن و یا تجربه یک تظاهرات قبل از آنها را به ماشین خود رانندگی.

AAA گفته است که در حالی که به طور کامل خودکار ناوگان خودروهای بدون راننده است که هنوز هم در دهه های دور آنها با انجام مطالعه به “کمک به اطلاع رسانی و تشویق صنعت رسانه ها و سیاستگذاران برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به مصرف کنندگان ارتباط بهتر با پیشرفته تکنولوژی خودرو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>