ابینگتن duo بیش از حد برای نانتاکت پیشبرد به پسران Div. 4 جنوبی نهایی

تاونتون — ابینگتن مت مگوایر و کم Curney نمی کنید چقدر شانس برای نشان دادن آنچه که آنها قادر به در نیمه اول.

اما پس از حاصل کار دو تیم 6-پا-8 Curney که برداشت دو اوایل خطا همراه نیروهای با مگوایر به شکل غیر قابل توقف پشت سر هم.

مگوایر زدم هفت treys در مسیر به یک بازی-بالا 28 امتیاز در حالی که Curney به ثمر رساند 11 از 15 امتیاز در سه ماهه سوم و برداشت 11 پرتاب ریباند به عنوان چهارم-کشت ابینگتن به پایان رسید No. 17 نانتاکت سیندرلا اجرا با یک 81-61 پیروزی در پنج بخش 4 جنوبی در نیمه نهایی در Rabouin زمینه خانه.

“آنها دشوار اواز یا موسیقی دو نفری به پوشش زمانی که مت رفتن مانند که از خارج و مخفی” گفت: ابینگتن مربی پیتر Serino که موج سبز را کیپ Cod آکادمی در جنوب نهایی روز شنبه (3:15 p. m.). “این نوع از انتخاب خود را سم.”

با Curney نشسته اکثریت نیمه اول 6-پا-5 مگوایر شانه توهین آمیز بار. پس از هوا-balling اول 3-نقطه تلاش مگوایر غرق بعدی خود را امتحان کنید و به خاک سپرده شد سه 3-اشاره گرها در سه ماهه دوم به عنوان ابینگتن (20-5) led 42-35 در حاصل کار دو تیم.

Curney سپس اعمال خود را در سه ماهه سوم به عنوان او کنترل تخته و همراه با مگوایر به net 19 ابینگتن 24 سه ماهه سوم امتیاز برای حفظ نانتاکت (13-11) بود که به رهبری Malique Bodden 24 امتیاز در خلیج.

“ما نمی شد انجام یک کار خوب rebounding و (Curney) خواهد انجام یک کار بزرگ در نیمه دوم با این که” مک گوایر گفت. “او فقط به ما خوب بسازد.”

ابینگتن که همچنین دریافت قوی بازی از Colby آگوستا (10 امتیاز) قرار داده و بازی را با یک 11-2 اجرا برای شروع سه ماهه چهارم به عنوان مگوایر مربوط به جهش خود را با نهایی 3-اشاره گر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im