پاسخگویی در US $2.2 تریلیون بسته

یک نظارت دقیق فرایند ساخته شده است در به 2.2 تریلیون دلار طرح نجات برای اقتصاد آمریکا با وجود مقاومت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد که این طرح در حال تدوین است که او می تواند نظارت.

این قانون طراحی شده به کمک به کسب و کار و شرکت های بزرگ ساخته شده توسط تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد لایه های متعدد از پاسخگویی برای میلیاردها دلار وام و کمک های مالی مستقیم و نقدی است که به زودی جریان از دولت فدرال است.

خانه تصویب این لایحه توسط صدای رای در روز جمعه و مغلوب ساختن پیشی جستن آن را امضا کردند.

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله انداخت نظارت مقررات به سوال نوشتن در بیانیه ای جمعه شب که قانون جدید شامل “مفاد چند که بالا بردن قانون اساسی و نگرانی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک بازرس جدید کل در نظر گرفته شده برای نظارت بر هزینه های تحت قانون نمی خواهد محدود می شود نیاز به ارائه گزارش به کنگره “بدون تاخیر.”

دولت او “ادامه خواهد داد و این عمل درمان مقررات مانند این که مشورتی و غیر الزام آور است.,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دو حزبی بسته بندی نهایی ایجاد یک گروه سه نفره از ناظران به علاوه دیگر چک سعی کنید برای اطمینان از پول نیست سوء استفاده. آن را ایجاد یک نظارت هیئت مدیره ساخته شده از بازرسان به طور کلی به نام همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته می ایستد جداگانه اختصاص داده شده بازرس کل در وزارت خزانه داری و ایجاد یک جدید کمیته از کارشناسان که در گزارش به کنگره است.

دیگر پاسخگویی اقدامات شامل پول بیشتر برای ناظران در چندین آژانس های فدرال و نیاز است که دولت این فایل گزارش های دقیق است که تجزیه و تحلیل جریان نقدی آن را به عنوان اتفاق می افتد.

ناظر گروه که پیگیری هزینه های دولت و نظارت گفت: این لایحه نیست اما منابع ضروری را فراهم می کند. Sean Moulton ارشد تحلیلگر سیاست در پروژه نظارت دولت گفت که گروه خود را تشویق کرده است که “بیش از یک لنز از پاسخگویی” برای کسب و کار خواهد شد که دریافت پول است.

لیزا گیلبرت معاون امور قانونگذاری برای حمایت از مصرف کننده گروه عمومی شهروند گفت که او معتقد است که برنده را اعلام می کند که او می تواند شخصا نظارت بر این روند به احتمال زیاد اطمینان می داد که قوی تر مفاد قرار گرفتند. “این نشان می داد دست خود را” گیلبرت گفت.

در اصل منتشر پاسخگویی در US $2.2 تریلیون بسته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im