توسط MICHAEL R. سیساک و تام هیز

نیویورک (AP) — آخرین مدعی است که انتظار می رود به شهادت ایستاده در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه روز چهارشنبه به عنوان دادستان باد پایین شهر نیویورک مورد با برجسته اتهام حمله که بخشی از خوار فیلم مغول را در حال بررسی اتهامات جنایی در کالیفرنیا است.

مدل و بازیگر Lauren Marie جوان مدعی Weinstein برهنه, ماليدن در مقابل او و اتوبوس سینه اش در بورلی هیلز خود اتاق هتل تنها چند روز قبل از مراسم اسکار در ماه فوریه 2013.

جوان شرح زیر است سه روز از اغلب شدید از شهادت یکی از کلیدی شاکیان در این پرونده است. آن زن شهادت داد او با حضور احزاب با Weinstein و نیز برخوردهای جنسی در اسکار هفته در سال 2013 قبل از او به اتهام تجاوز در نیویورک حدود یک ماه بعد.

لس آنجلس وکیل منطقه شامل جوان اتهامات اتهامات آنها در برابر Weinstein در Jan. 6 فقط به عنوان او در نیویورک محاکمه شد در جریان است. اتهامات ادعا Weinstein حمله جوان و تجاوز به یک زن متفاوت در back-to-back شب در فوریه 2013.

جوان سوم از سه دادستان در حال تماس به تقویت تلاش های خود را برای به تصویر کشیدن او را به عنوان یک سریال مجرم حتی اگر خود را به اتهام نیست بخشی از زمینه اتهامات جنایی در موضوع در شهر نیویورک محاکمه.

دادستان به نام آنها را به عنوان شاهد تحت یک دولت قانونی است که اجازه می دهد تا شهادت در مورد به اصطلاح “قبل بد عمل می کند” آنها را قادر می سازد برای کشف چیزهایی مانند انگیزه فرصت قصد و یک طرح مشترک و یا طرح.

دو نفر دیگر از شاهدان که در رده شهادت هفته گذشته است. سحر Dunning گفت منصفه Weinstein رسیده تا دامن او و او نوازش اندام تناسلی در سال 2004. Tarale وولف ادعا Weinstein اي در مقابل او در یک مناسبت و تجاوز او دیگر در سال 2005.

Weinstein نیویورک محاکمه شامل فقط دو اتهام: که او مورد تجاوز یک زن در مارس 2013 و دهان هم رابطه جنسی اجباری در تلویزیون و فیلم دستیار تولید در سال 2006.

Weinstein, 67, اصرار هر برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

آسوشیتد پرس به طور معمول نمی کند انتشار نام افراد ادعا تجاوز جنسی مگر اینکه آنها را به رضایت خود را. AP است خودداری نام زن ادعا مارس 2013 تجاوز به عنف به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

جوان و سپس در اوایل 20s او می گوید: او رفت و به Weinstein هتل اتاق به ادامه گفتگو با او در مورد علاقه در یک کمدی تاریک اسکریپت او نوشتن در مورد زندگی خود را. او مدعی یک زن دوست Weinstein را که در آنجا بود در را بست و به دام افتاده در حمام با او.

“لورن ترس و تنفر و فرار از حمام شوکه (Weinstein دوست) که باقی مانده در خارج از حمام درب به یک نگاه و فرار کرد, در حال اجرا خانه و قاه بازگویی آنچه اتفاق افتاده است به او دو نفر از دوستان” دادستان مگان هست گفت: در یک بیانیه افتتاحیه.

در روز سه شنبه هیئت منصفه نشان داده شد یک سری از عکس های برهنه از Weinstein گرفته شده توسط دفتر دادستان منطقه چند هفته پس از دستگیری او احتمالا به تلاش برای اثبات ادعاهای این زن او را به اتهام تجاوز که او متوجه “زخم شدید” بر روی بدن او.

Weinstein را تشریح می آیند تا زمانی که دوباره جوان می شوی پس او همچنین مدعی او را دیدم ،

___

در توییتر دنبال مایکل در سیساک twitter.com/mikesisak و تام در هیز twitter.com/aptomhays

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im