آخر هفته گذشته من در زمان برخی از اعضای خانواده از طرف دیگر از جهان برای سفر به ساحل.

آنها انتظار, کارت پستال, چشم انداز آسمان آبی کریستال آب و شنهای طلایی. به جای صحنه بود تقریبا آخرالزمانی.

یک رشته کوه از شاخه های درخت کشیده در سراسر طول خط ساحلی و نیم تبدیل به زغال سنگ یا آتش یا bushfires همه آنها را جوشانده توسط باران سیل. بوی خاکستر مرطوب و پوسیدن چوب آویزان پایین در هوا دریا.

به سمت جنوب در پایان از مردم گرفته شده بود برخی از سیاهههای مربوط و ساخته شده از چوب روستای teepees و قطب توتم و سایر موقت چوبی آیکون. این تصور کلی از چشم انداز بود و متقابل بین پروژه جادوگر بلر و کورمک مک کارتی در جاده ها.

یک ثبت نام کوچک گفت: ساحل بسته شد اما tentful از داوطلب زندگی محافظ ایستاده بود به تماشای با این وجود.

بستگان من بودند از شمال اروپا تحت اللفظی مردم است. “معنا است که ما نمی توانیم بر ساحل؟”

“نه فقط بدان معنی است که ما نمی تواند شنا” به من گفت.

“چرا ؟” آنها نپرسید. “است که آن را در برابر قانون؟”

من متوقف شد.

“من واقعا مطمئن نیستم که” من در نهایت جواب داد: “اما شما ببینید کسانی که بچه ها؟” من با اشاره به اراذل و اوباش نشسته اند زیر کمی قرمز و زرد حفاظ.

“آنها بسیار ویژه مردم در اطراف در اینجا. بنابراین اگر آنها می گویند ما نباید شنا, خوب, ما نمی شنا کردن است.”

من فکر کردم این چند روز بعد از زمانی که روابط عمومی کانون سراسر به اصطلاح “مامور اتش نشانی پل” فوران دوباره یکی از بسیاری از پوچ سیاسی pantomimes که demeaned هستند و در زمان حتی از خط خارج اخیر bushfire بحران است.

داوطلب آتش نشان, مانند, داوطلب, زندگی محافظ نگه تقریبا مقدس وضعیت در استرالیا در جامعه و در قلب و ذهن شهروندان است.

هیچ کس نیروها و یا حتی می پرسد و آنها را به انجام آنچه انجام می دهند, و نه آنها به دست آوردن هر گونه پاداش مادی. به جای آنها خود را قربانی زمان و گاهی اوقات حتی جان خود را برای نجات دیگران. و آنها این کار را صرفا به این دلیل آنها را انتخاب کنید.

کمی تعجب می کنم که آنها در حال جهانی تکریم و کمی تعجب است که آنها تقریبا همیشه ناشیانه اجتناب از آن.

حتی اگر آنها در حال آنهایی که بیشتر به معنای واقعی کلمه بر روی زمین و تقریبا همیشه مشخص به عنوان “به زمین” آنها نیز دیده می شود به شناور بالای سیاست و غرور شخصی. آنها از نزدیک ما را به زندگی واقعی ابرقهرمانان.

مرتبط با: جو Hildebrand: چه کسی واقعا به سرزنش برای آب و هوا شکست

مرتبط با: جو Hildebrand: ‘مرگبارترین نهفته است’ ما را بلع

آن را به این دلیل که, روستایی خدمات آتش نشانی عضو پل پارکر expletive-لادن اسپری در برابر نخست وزیر بود به طوری تکان دهنده – با وجود اینکه خیلی بخشایش.

پارکر بود و بدیهی است که یک مرد تحت مقدار زیادی از استرس حتی به عنوان خانه خود را آسیب دیده بود توسط bushfires که زده NSW او را صرفه جویی در دیگران مبارزه با شعله های آتش به نقطه خستگی. او همچنین بدیهی است که چیزی از شخصیت – یک پیش نیاز حیاتی برای نامحدود نوار زبانه.

اما از آن است که به همان اندازه قابل فهم است که بسیاری از رفقای خود عصبانی بودند و احساس او به ارمغان آورد و unimpeachable وضعیت داوطلب آتش نشان به لحظه بی احترامی.

این کار به شدت محافظت کنوانسیون در استرالیا که یونیفورم پرسنل مانند پلیس و افسران نظامی هرگز دیده می شود از راه دور و سیاسی و یا حزبی. و بنابراین داشتن یک عضو از RFS – که مسلما برگزار شد و حتی بالاتر توجه – به نخست وزیر به “get f***اد” است که به وضوح بسیار نامطلوب.

اما بدیهی است که نه به همه.

از طریق هیچ گسل از خود را مامور اتش نشانی پل بود فورا بالا به ناجی وضعیت سبز-سمت چپ رسانه های اجتماعی رزمندگان که به نظر می رسید به او را به عنوان نوعی از انقلاب قهرمان. و سپس هنگامی که او ادعا کرد در این هفته بوده است اخراج توسط RFS آن را فورا ضبط به عنوان اثبات بیشتر او با شکوه شهید به علت.

تنها نکته این بود که در ظرف 24 ساعت آن پدید آمده است که علت پل پارکر برای مبارزه بود نبود سبزها اما یک ملت است.

به عنوان نه سیاسی ویرایشگر کریس Uhlmann بنابراین archly مشاهده هنگام ارسال یک مطلب fulsome مصاحبه با مرد تنها سیاستمدار پارکر نمی فکر می کنم باید “get f***اد” بود پائولین هانسون.

این نیازی به گفتن نیست ناشی از یک بیت از ناهماهنگی شناختی با چپ رسانه های اجتماعی رزمندگان که تا به حال زده #IStandWithFiremanPaul برچسب مانند مستی نوار اتاق کابوی در یک شکسته مکانیک بول.

البته این هرگز رخ داده است به هر یک از آنها را که پارکر بود حمله به ساعت از پایان مقابل این طیف سیاسی. آن را آسان به را فراموش کرده ام که یک محافظه کار است و دشمنان در هر دو طرف هنگامی که شما با تعریف یک فاشیست به عنوان کسی که نشسته است به حق از فیدل کاسترو.

به عنوان یک نتیجه ناگهانی از خواب فعال پشتیبانی ضعیف مامور اتش نشانی پل در حال حاضر از هم پاشیده – بسیار برای همبستگی برای همیشه لطفا برای.

مبادا فراموش کنیم که رهبر سیاسی پولس بیان شده بسیار تحسین کسی است که ساخته شده حرفه ای او با بیان استرالیا در معرض خطر در حال “غرق توسط آسیایی” که مهاجران آفریقایی بودند آوردن بیماری – “آنها رو ایدز” – و این که مردم بومی استفاده می شود برای کشتن و خوردن بچه ها و زنان سالمند.

و در عین حال سخت بی هیچ حرفی به سمت چپ رفتند در خود هزاران نفر را به حمایت از او صرفا به این دلیل او علنا سوگند در ساعت فقط به فقط به عنوان به سرعت به صحرا او را هنگامی که آن را ظهور سیاست های او مطابقت ندارد ایشان. این به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد هر دو عقل خود را و وفاداری خود را.

مرتبط با: جو Hildebrand: چرا دیگر صدای شیپور پیروزی در انتخابات اجتناب ناپذیر است

حتی چند ایدئولوژیک آکروبات که به طور ناگهانی بدبختانه به حمایت از مامور اتش نشانی پل باورهای اما صرفا حق خود را به آنها اعلام کرده بود در مورد به عنوان بسیاری از به ایستادن بر روی عنوان Ned Kelly در اواخر سال 1880. پس از همه, که در آن بودند این بی باک و اصولی رزمندگان زمانی که دقیق همان چیزی بود که اتفاق می افتد به اسرائیل Folau?

و آن را در گذر است عجیب و غریب است که همان جمعیت که ستایش بی عیب و نقص شخصیت از RFS کمیسر شین FitzSimmons – به ویژه هنگامی که او را به عنوان حمایت از دیدگاه های خود را در تغییر آب و هوا – سپس به طور ناگهانی بر او روشن و قبول بدون سوال که او شتابزده اخراج یکی از آتش نشانان برای اندیشه سیاسی-جنایات. Spoiler alert: او نبود.

دوباره برای همه صحبت از همبستگی و وفاداری هرگز سخت چپ را نقطه قوت – فقط بخواهید رفیق تروتسکی.

برای حتی بیشتر passingly بحرانی ذهن واضح بود از ابتدا که این داستان خام متناقض و غیر منطقی و در عین حال آن را بلعیده بود فروشی. هیچ جای تعجب آن است که بسیار آسان برای Hansons از این جهان به گریه “خبر جعلی”. و جای تعجب نیست که #IStandWithFiremanPaul جنبش غرق در زیر امواج سریعتر از یک کرون گشت و گذار.

همه از این است که فقط شواهد بیشتری بودند هر مورد نیاز از درد حماقت خیلی از رسانه های اجتماعی commentariat و جزر و مدی قمری حماقت از هشتگ فعالیت. همه آن را در زمان یک حامی از راست به ساعت به “get f***اد” و سمت چپ فقط فرض او باید یکی از آنها است. آن را به سختی Mensa-سطح آستانه ورود.

و بنابراین دوباره بی زوزه و ناله از چپ و راست ثابت می شود فقط به عنوان گنگ و دوگانه به عنوان دیگر.

و اغلب به عنوان مامور اتش نشانی پل اتفاقی ارتش بیش از حد گنگ و حتی می دانم که آنها در حال دوگانه بودن.

جو Hildebrand توسط سردبیر در بزرگ از اخبار.com.au و شرکت میزبان Studio 10 8.30 صبح روزهای هفته تا کی در شبکه ده | @Joe_Hildebrand

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im