اقدام نیروی دریایی رئیس تسلیم استعفای میان coronavirus داد و بیداد

توسط لولیتا C. BALDOR و رابرت برنز

واشنگتن (AP) — اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly استعفا داد و روز شنبه با توجه به دو مقام, فقط ساعت پس از او علنا عذرخواهی برای یک ناسزا رنگ و لعاب upbraiding از افسر اخراج او به عنوان کاپیتان coronavirus زده ناو یو اس اس تئودور روزولت.

مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد ماده قبل از اعلام رسمی.

Modly را تعیین جایگزینی خواهد بود جیمز مک فرسون یک جانباز نیروی دریایی است که در حال حاضر در خدمت وزارتخانه ارتش. او تایید کرد که در موقعیت توسط سنا در ماه گذشته. قبل از آن او را مشاور عمومی.

Modly ایجاد کرده احتراق اختلاف با شلیک روزولت کاپیتان سروان. برت E. Crozier, هفته گذشته گفت Crozier نشان داده بود “بسیار ضعیف قضاوت” در به طور گسترده ای توزیع از طریق ایمیل نامه خواستار کمک فوری با COVID-19 شیوع روی عرشه کشتی خود را.

Modly سپس پرواز به کشتی در بندر در گوام و سخنرانی به خدمه یکشنبه که او در آن مورد Crozier گفت او یا “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به اتهام یک ناو هواپیمابر.

دوشنبه شب در Esper اصرار, Modly صادر عمومی عذرخواهی اما پس از آن تماس های میان دموکرات ها در کنگره برای استعفای خود نصب شد. در صبح روز سه شنبه مجلس نانسی پلوسی گفت: Modly باید برود.

“متاسفانه وزیر Modly اقدامات و کلمات نشان دادن شکست خود را به اولویت بندی نیروی حفاظت از نیروهای ما” پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “او نشان داد یک فقدان جدی از صدا قضاوت و رهبری قوی مورد نیاز در طول این زمان. وزیر Modly باید برداشته شود از موقعیت خود و یا استعفا دهد.”

سناتور. جک رید, نماینده دموکرات کمیته نیروهای مسلح سنا گفت: Modly از کار اخراج شده بود Crozier در مقابل توصیه های نیروی دریایی رهبران نظامی.

“رهبری جدید نیروی دریایی باید انجام دهید بهتر است در پیشرو و حفاظت از ملوانان و تفنگداران و خانواده های آنها در این بحران بی سابقه,” نی گفت.

همانطور که از سهشنبه نیروی دریایی گفت: 79 درصد از روزولت خدمه بوده و تست شده برای coronavirus و 230 از آنها مثبت بودند. حدود 2000 نفر از 4,865 خدمه بوده است گرفته شده کشتی.

این قسمت که شروع به زمانی که روزولت گزارش اول خود را COVID-19 مورد در میان خدمه در مارس 22, دو هفته پس از ساخت یک بندر بازدید در ویتنام یکی از قابلیت های فوق العاده درام در سال های اخیر ایالات متحده آمریکا تاریخ نظامی. علاوه بر تهدید سلامت مطرح شده به خدمه بیش از 4,800 ملوانان وقوع است, کنار کشتی جنگی به طور نامحدود و ایجاد درگیری در بالاترین سطح پنتاگون.

Esper بود و علنا حمایت خود را برای Modly تصمیم به آتش Crozier اما پس از Modly سخنرانی در مورد کشتی Esper رشد بی قراری. تنها چند ساعت پس از Modly با صدور بیانیه ای روز شنبه در دفاع از سخنان خود Esper مجبور Modly به معکوس دوره و شماره یک عذرخواهی.

“من می خواهم به عذر خواهی برای هر گونه سردرگمی در این انتخاب از کلمات ممکن است باعث” او نوشت: اشاره به سخنرانی خود در کشتی داشته است. “من همچنین می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به کاپیتان Crozier, خانواده و تمام خدمه از تئودور روزولت برای هر درد من سخنان ممکن است باعث.”

Esper کارکنان گفته بود Modly او باید عذرخواهی می کنیم با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث خصوصی مکالمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز دوشنبه که او ممکن است درگیر موافقت که Modly انتقاد از Crozier بود “یک بیانیه است.” او گفت: Crozier ساخته شده است یک اشتباه زمانی که او با ارسال یادداشتی به چند نفر تخمگذار از نگرانی های خود را در مورد خدمه و ویروس. در این یادداشت که به بیرون درز شد به رسانه ها Crozier گفت: “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Crozier تا به حال یک حرفه ای خوب قبل از این حادثه اضافه کرد: “من نمی خواهم به از بین بردن کسی برای داشتن یک روز بد.”

Modly در عذرخواهی reframed قبلی خود که از اظهارات Crozier شد “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به فرمان. او گفت که او معتقد است Crozier است “هوشمند و پرشور است.”

“به اعتقاد من دقیقا به این خاطر که او نه ساده لوحانه و احمقانه است که او فرستاده او را هشدار دهنده ایمیل با قصد گرفتن آن را به مالکیت عمومی در تلاش برای جلب توجه عمومی به وضعیت خود در کشتی” Modly نوشت.

روی عرشه کشتی Modly بود خواست خدمه برای جلوگیری از شکایت.

“این ماموریت از کشتی است که مسائل,” او گفت:. “شما همه این را می دانند اما به نظر من کاپیتان خود را از دست داده نزد این و او به خطر بیافتد اطلاعات حیاتی در مورد وضعیت خود را عمدا به منظور جلب توجه بیشتر به وضعیت خود.”

Modly یک سال 1983 نیروی دریایی آکادمی فارغ التحصیل شد اقدام وزیر نیروی دریایی در ماه نوامبر گذشته پس از ریچارد اسپنسر سرنگون شد از موقعیت. مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته نامزد بازنشسته عقب Adm. Kenneth Braithwaite فعلی سفیر نروژ به بعد نیروی دریایی ،

در اظهارات خود روی روزولت, Modly مسائل مطرح شده به احتمال زیاد لطفا مغلوب ساختن پیشی جستن. او را متهم کرد که رسانه های خبری به عنوان مثال دستکاری یک دستور کار سیاسی برای تقسیم کشور و شرمسار نیروی دریایی است. او گفت چین “آینده بود” در مورد کوروناویروس هنگامی که آن شروع به گسترش وجود دارد ماه پیش بازتاب مغلوب ساختن پیشی جستن را بارها تکرار کرد که چین می تواند انجام شود برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر.

و Modly استناد نام تهمت ارشد دموکرات رقیب جو بایدن اشاره کرد که معاون سابق رئیس جمهور گفته بود Modly تصمیم به آتش Crozier تقریبا جنایی. “من به شما اطمینان دهم آن را” Modly گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im