اکشن, مورد نیاز, بنابراین ما می تواند به کار و

کشورهای با تجربه اقتصادی افسردگی قبل از, اما معمولا به عنوان یک ماده از انتخاب است.

در سراسر کشور coronavirus خاموش شدن ناگهانی بیش از دو هفته گذشته را زمین بخش هایی از این کشور را متوقف کند. ما احتمالا هرگز قبل از اینکه در تاریخ ما دیده می شود خیلی از فعالیت های اقتصادی تبخیر به سرعت — در عرض چند روز یا حتی چند ساعت.

گلدمن ساکس است و پیش بینی 24% کاهش در سه ماهه تولید ناخالص داخلی. مورگان استنلی پیش بینی 30 درصد کاهش است.

این خط شماره یک vastation که پرتاب خواهد شد میلیون ها نفر از کار و استرس خانواده ها و سوختگی در زندگی شخصی, از بین بردن رویاهای کوچک-صاحبان کسب و کار و ورشکستگی صنایع.

دولت فدرال می تواند برخی از آسیب, اما حتی بزرگترین, بهترین طراحی محرک لایحه است که هیچ جایگزینی برای توقیف مغازه ها و کارخانه ها. و چند بار می تواند واشنگتن تصویب 2 تریلیون دلار صورتحساب ؟

این است که پایدار نیست و نه مردم برای ایستادن در آن جز به عنوان موقت مصلحت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ابراز بی حوصلگی با راهنمایی های خود علیه تجمعات بیش از 10 نفر برای 15 روز آینده.

در صورتی که احساسات قابل درک است, این امر می تواند احمقانه به من بدهید تا در مستندات قبل از آنها باید مقدار زیادی از فرصت به کلیشه ساعت صاف منحنی.

و این مهم است به یاد داشته باشید که بیماری خود را تحمیل هزینه های اقتصادی. این امر را ناشی از رکود اقتصادی بدون در نظر گرفتن سیاست های دولت است.
اگر این بیماری شده بود به سمت چپ بدون کنترل آن را تحمیل عظیم قیمت در زندگی آلوده به فروپاشی سیستم بیمارستان در پی در عوارض در افراد بیمار با شرایط که رفته اند نشده. مهم نیست چقدر بد امروز مستندات در حال تصور کنید اگر ما تصمیم به انجام آنها در زمانی که ایالات متحده در حال حاضر به یک میلیون نفر و سیستم مراقبت های بهداشتی در بحران عمیق.

پاسخ به وضعیت فعلی ما نیاز ندارد کمرنگ جلوه دادن COVID-19 یا رفتن در مورد کسب و کار به عنوان معمول و امید برای بهترین. استفاده از مستندات است که آنها را هر از دیگر سیاست های عمومی گزینه نگاه محتاط و ارزان در مقایسه ، چه می تواند بیشتر رادیکال از گفتن ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به پناهگاه در محل ؟

هدف ما باید برای تغییر از blunderbuss حل توده خاموش شدن ناگهانی به تفنگ شات درمان در این مدل از آنچه در کره جنوبی انجام داده است و با گسترده آن تست (اگر چه این مقدار بیشتر شرایط مطلوب به عنوان یک کوچکتر منسجم تر کشور با شیوع محور در یک کلیسا).

ما باید تمرکز بر تولید آزمون, پنکه, ماسک و دیگر دنده محافظ در مقیاس صنعتی. هر چه دولت به صرف و یا انجام آن را انجام داده باید رخ می دهد — فقط به عنوان اگر ما در زمان جنگ جای پای.

اولین اولویت باید بدیهی است که backstopping بیمارستان سیستم و حفاظت از خط مقدم پزشکی کارگران است. اما به عنوان اقتصاددانان پل رومر و Alan M. Garber استدلال می کنند ما نیاز به گسترش در خارج از وجود دارد برای ایجاد یک سیستم از جمعیت گسترده ای تست و توزیع دنده محافظ برای کارگران در تعامل با مردم برای محافظت در برابر گسترش در حالی که اجازه می دهد به صورت عادی کار می کنند.

این رژیم را در نوآوری — ارزان تر و سریع تر آزمایش ، — اما این است که قطعا در درون ما قدرت کافی و منابع.

سپس ما می تواند شروع به بازگشت به حالت عادی با خطر کمتری حتی اگر جمعیت های آسیب پذیر شهری و نقاط داغ هنوز هم فوق العاده ای نیاز به اقدامات احتیاطی.

هر چه مسیر ما را هزینه خواهد شد و باید جنبه های منفی آن. همه ما می دانیم با یقین است که مسیر فعلی غیرقابل دفاع است.

ریچ لوری سردبیر ملی نقد و بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im