تطبیقی دستگاه کمک می کند تا کریک مرد به اشتراک گذاری خنده دار برای Wexford خیریه

چهار شنبه, آوریل 1 2020 | 11:54 AM


در آینده با یک روز احمق آوریل شوخی به خنده نمی بود امروز لازم است.

فقط لحن به والاتر از “جوک با یعقوب” ارائه شده توسط انواع — کودکان, موسسه خیریه, یک, Wexford سازمان مبتنی بر بهترین و شناخته شده برای ارائه تطبیقی کالسکه دوچرخه و ارتباطات دستگاه ها به کودکان با چالش های فیزیکی است.

“جوک با یعقوب” را در تنوع را در Facebook صفحه در 4 p. m. در تاریخ 1 آوریل.

نشان می دهد ویژگی های یعقوب Buchheite, 23, از کریک که درگیر شده است با انواع مختلفی از ابتلا به فلج مغزی از یک ویروس به عنوان یک پسر جوان است. این اختلال تاثیر می گذارد توانایی خود را به راه رفتن و صحبت می کنند.

“یعقوب واقعا الهام بخش ما با نگرش خود به ویژه در نور از تمام سختی او را رو در زندگی خود گفت:” چارلی LaVallee موسسه خیریه مدیر عامل شرکت. “آنچه که واقعا خارج از غرفه به ما در مورد یعقوب است که خود تمایل شدیدی به بازگشت و کمک به بچه ها بیشتر است. جوک زیبا و خنده او خارج-از-این-دنیا خنده دار است.”

روز شنبه را نشان می دهد اولین بار نیست Buchheite کردم این شانس را به این مرد خنده دار است.

چند سال پیش Buchheite خواسته شد تا با استفاده از خود تطبیقی ارتباطات دستگاه به آدرس یک گروه از Highmark مراقبت های بهداشتی کارکنان از سراسر کشور LaVallee گفت.

“او با استفاده از لطیفه های خود را برای نه تنها نزدیک به 400 شرکت کنندگان laugh out loud, اما آنها همچنین قادر به دیدن یعقوب نه به عنوان یک فرد با نیازهای فوق العاده است اما به عنوان یک به طور منظم the curvy corps™,” LaVallee گفت.

Buchheite معمول با الهام از مردم حضور در این برنامه به کمک مالی $40,000 برای کمک به خرید دستگاه های ارتباطی برای 35 فرزندان LaVallee گفت.

“ما اعتقاد داریم یک لبخند می تواند دنیا را تغییر دهد” LaVallee گفت. “و با همه چیز مردم مواجه شده اند به تازگی یعقوب می خواهد به انجام بخشی خود را برای کمک به ما را به لبخند وادارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im