طرفداران سو بوستون پلیس, مدارس, برای, یخ, اطلاعات

فعالان تحت پیگرد بوستون پلیس و ادارات به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد چه مقدار اطلاعات به اشتراک گذاری آنها را با یخ — که مقامات پلیس از بوستون منطقه ای هوش مرکز اصرار دارند بسیار کم است.

گروه های حمایت وکلا برای حقوق مدنی, مرکز قانون و آموزش و پرورش و فرهنگی آموزش و پرورش, آموزش و وکالت در زمینه مناسب در سوففلک برتر تعداد در روز پنج شنبه. این گروه به دنبال فضولی سست اسناد نشان دادن جزئیات بیشتر در مورد چگونه پلیس و مدارس به اشتراک گذاری اطلاعات دانشجویی با ایالات متحده مهاجرت و گمرک از طریق بوستون منطقه ای هوش مرکز است که معمولا شناخته شده به عنوان BRIC.

این آیات به شرح زیر در ژانویه — از یک طرح دعوی در دادگاه از LCR — نشان داد که در منطقه مدرسه ثبت کرده بود حداقل 135 دانشجو گزارش حادثه پس از 2014 که در دسترس ساخته شده به فدرال مهاجرت کردند. این گزارش که جزئیات حوادث مانند دعوا اختلال یا خرابکاری شده و در دسترس یخ طریق BRIC. در سال 2017 LCR گفت: شرق بوستون دانش آموز دبیرستان تبعید شد بر اساس یک BPS نظم و انضباط گزارش.

BPS اصرار آن را به اشتراک بگذارند چنین گزارش کنه.

Janelle دمپسی از LCR گفت: سازمان درخواست اسناد بیشتر برای بهتر دیدن “اگر و یا زمانی که اطلاعات-شیوه های به پایان رسید.”

“عمومی حق دارد به حدی که مدارس در حال به اشتراک گذاری اطلاعات از مدرسه کودکان از طریق BRIC به خصوص در این عصر جدید از ملی عمومی افزایش نظارت های پلیس با تماس های فوری برای پاسخگویی به آن خدمت می کنند گفت:” کاتلین Boundy از مرکز قانون و آموزش و پرورش.

اما دیوید Carabin دستیار رئیس BRIC اصرار داشت که واحد نمی فدرال در امور مهاجرت رسیدگی است.

“یخ می کند دسترسی به یک قطره از داده ها است که نشسته است در بوستون اداره پلیس” Carabin گفت: در بازجویی از نمایندگان شهرستان در طول یک جلسه در اعطای کمک های مالی در روز پنج شنبه. “ما درگیر هستند و نه در حمایت از تلاش های که در راستای اجرای مدنی مهاجر روش.”

او گفت: BRIC شرح زیر است اعتماد عمل است که بوستون را پناهگاه-شهر سیاست. او گفت: BRIC تنها با این نسخهها کار با یخ را از بخش جنایی است که بخشی نه متمرکز در تبعید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de