AFL بزرگ شد ‘هیچ چیز’ به عنوان یک نوجوان


Gary Ablett junior ممکن است یکی از مدرن AFL نوابغ اما زمانی که او به غیر از پایی معروف ترین پیش نویس او را به سختی متوجه شده است اگر نه برای نام خود را.

روز دوشنبه Foxfooty.com.au‘s مجدد پیش نویس سری را به نوبه خود به سال 2001 AFL پیش نویس – به طور گسترده ای اعلام کرد بزرگترین پیش نویس محصول در پایی سابقه و شناخته شده به عنوان ‘superdraft’.

پس از همه, 19 بازیکن انتخاب شده است که سال تمام شد-استرالیایی و گروه همراه به پیروزی شش هنجار اسمیت مدال و هفت Brownlow مدال.

سازمان دیده بان Foxtel در یک لحظه. گرفتن و حل و فصل با هیچ نصب و راه اندازی و بدون قفل در قرارداد. ثبت نام برای همه Foxtel در حال حاضر با 10 روز رایگان دادگاه. مشتریان جدید تنها

Robbo wants to live with Gill

Robbo می خواهد به زندگی با Gill

1:35

Ablett ممکن است در حال حاضر بهترین بازیکن از محصول – یک گروه که شامل کریس جاد لوقا هاج جیمی Bartel و سام Mitchell – اما در آن زمان او هیچ جا نزدیک است که به عنوان.

با تشکر از افسانه ای پدر Ablett شد مقرون به صرفه پدر و پسر انتخاب در انتخاب 40 برای جیلان; هر چند حتی اگر او می خواهم در دسترس بوده است به هر باشگاه او نمی خواهد که ساخته ده.

گوش دادن به روباه پایی را در سال 2001 SUPERDRAFT ویژه با نیک DAL SANTO لی MONTAGNA و تام موریس زیر

در اینجا شیر برای گوش دادن اگر شما بر روی تلفن خود را

که با توجه به دو نفر از اعضای 2001 کلاس نیک Dal Santo و لی Montagna – که با بازی و در برابر Ablett بود; Dal Santo و Ablett برای ویک کشور Montagna, ویژه, برای, Vic مترو.

“او نمی تسلط بر زیر 18 شانزه. او نمی مقدار زیادی” Dal Santo گفت Foxfooty.com.au.

Gary Ablett runs with the ball while playing for the Geelong Falcons against Calder Cannons in 2001. Pic: Colleen Petch
Gary Ablett اجرا می شود با توپ در حالی که بازی برای جیلان شاهین در برابر کلدر توپ در سال 2001. عکس: کالین Petchمنبع: اخبار پارسیان استرالیا

Montagna که بازی دفاع در طول خود را تحت 18s سال نیست بیش از حد تحت تاثیر قرار گرفته با Ablett زمانی که او همسان در آینده دو Brownlow مدال.

“من ویک مترو در زیر 18s در یک دادگاه مطابقت و از من خواسته برای بازی در کمی گری Ablett در جلو خط,” او گفت: Foxfooty.com.au.

“همه می دانستند که نام شما را می دانستند و آن را Gary Ablett – من یک مدافع.

گوش دادن به آخرین نسخه از FOX FOOTY را بحث – داود پادشاه لی MONTAGNA, نیک DAL SANTO و تام موریس چگونه COVID-19 خواهد تغییر شکل AFL برای همیشه لطفا برای

در اینجا شیر برای گوش دادن بر روی تلفن خود را

“و من هنوز هم به یاد داشته باشید آن را در Sandringham و من راه می رفت و صحبت کرد به من و پدرم بود مانند” من در حال بازی در Gary Ablett junior او هیچ چیز!’

“کلمه او شده خواهد بود در اطراف در مورد انتخاب 20 در اواخر ، به خصوص با این پیش نویس او نبود ده بالا انتخاب کنید.”

حتی زمانی که Ablett ساخته شده آن را به AFL آن زمان چند سال قبل از او سوپراستار ما می دانیم که او را به عنوان امروز است.

Ablett is spoiled while playing for Vic Country against Western Australia.
Ablett خراب است در حالی که بازی برای ویک کشور در برابر غرب استرالیا.منبع: اخبار محدود

در پنج فصل در گربه Ablett نظرسنجی 14 Brownlow رای. در 13 فصل او را به بازی و یا ضرب و شتم که در مجموع 10 بار از جمله هشت سال متوالی بین سال های 2007 و 2014.

“او یک OK بازیکن (در اوایل),” Dal Santo گفت.

“اگر شما نگاه خود را از طریق شماره آن را جالب به عقب نگاه خود را از طریق سه یا چهار سال.

Gill goes Bold & Beautiful

گیل می رود پررنگ و زیبا

2:07

“او یک هافبک … رفتن داخل پایی باشگاه (St Kilda) و برنامه ریزی در برابر کسی مثل گز وجود دارد اولویت های دیگر یک راه طولانی در مقابل او.

“حتی در اوایل 20s زمانی که کریس جاد تا به حال پشت سر هم بر روی صحنه لوقا هاج شد ساخت راه خود را … گز نبود در رادار برای کسی که قرار بود در نهایت به انجام آنچه او را به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im