Collingwood مدافع استیسی لیوینگستون گرفته وحشیانه ضربه تند وشدید زدن در AFLW ستاره Tayla هریس ادعا کارلتون بازیکن است “بی فایده” هنگامی که نه هوابرد.

هریس عناوین ساخته شده در سال 2019 هنگامی که یک عکس از لگد زدن به توپ فوتبال ویروسی رفت و پس از دریافت یک سیل از خام نفرت.

اختلاف در شروع بحث در مورد اذیت و آزار آنلاین از استرالیا ورزشکاران زن با یک نمونه مجسمه معروف پا زدن پرده در فدراسیون مربع در ملبورن.

سازمان دیده بان هر بازی از سال 2020 NAB AFLW فصل زنده و بر روی تقاضا در KAYO. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

پس از Collingwood را 6.3 (39) به 3.6 (24) برنده بیش از کارلتون در Ikon پارک در روز یکشنبه — خود اولین پیروزی بر دشمن قدیمی در AFLW — 32 ساله لیوینگستون پرسیده شد که چگونه او در برخورد با Harris بازی کردن.

“این سال چهار بنابراین من می خواهم به فکر می کنم که من می دانم که چگونه به بازی او در حال حاضر” لیوینگستون گفت.

“شما فقط کردم به او را متوقف کند و در هوا; که او بازی. اگر شما می توانید انجام دهید که او بی فایده است.”

لیوینگستون پشت pedalled در بعد از بازی در کنفرانس مطبوعاتی اعتراف نظرات در نظر گرفته شده بودند به عنوان بی ضرر “با صدا غذا خوردن صحبت کنید”.

“Nah او خیلی خوب است. این یک بیت از صدا غذا خوردن بحث” لیوینگستون گفت.

“شما فقط کردم به توقف اجرای خود را به توپ و اگر شما می توانید او را متوقف aerially او انجام نمی دهد که بسیار است.”

اما کارلتون AFLW مربی دانیل Harford آمار در لیوینگستون تماس است ارزیابی خود را “مرزی زباله”.

“این است که او چه گفت ؟ خدا او را دوست دارم” Harford گفت: زمانی که مطلع از “بی فایده” نظرات.

“این که کسی که احساس خوبی در مورد خود را پس از یک عملکرد عالی نیست ؟ و او حق را به احساس واقعا خوبی در مورد راه او و راه او را در تیم ایفا امروز اما هر کسی که به تماشای Tayla بازی خواهد می دانم که چنین نیست که مرزی زباله.

“نشان می دهد که وجود دارد تنها یک عنصر به Tayla بازی علوفه.”

کانگوروها لیگ برتر بازیکن David King توصیف عقب و جلو به عنوان بزرگ برای زنان بازی.

“من از طرفداران بزرگ از AFLW رقابت, اما من احساس می کنم امروز بهترین روز است. تمام دراز مدت موفق مسابقات نیاز به شور و اغلب کمی از نفرت می کند” او هنوز توییتی.

“این نشان می دهد همه فقط چه مقدار از آن را به مبارزان زمانی که آنها صحبت می کنند با چنین ادویه. خونین آن را دوست داشت!!”

AFLW star Tayla Harris at the unveiling of a prototype statue in Melbourne last September
media_cameraAFLW ستاره Tayla هریس در پرده برداری از یک نمونه مجسمه در ملبورن در سپتامبر گذشته

پادشاه همچنین یک تحلیلگر Fox Footy گفت هریس بود “یک ستاره مطلق”.

“او را هوایی به کار بهترین در رقابت است. او می داند که بخشی از بازی است و من مطمئن هستم که بقیه یک کار در حال پیشرفت است. تعداد بسیار کمی از بازیکنان ناخن هر جزء از این بازی است.

من اوج Tayla به ضربه 3+ اهداف در مسابقه برگشت!,” او اضافه شده است.

لیوینگستون موفق 15 disposals در ثابت نگه داشته و هریس آرام در حمله که ادعا کرد دو علامت شش disposals و لگد تنها یک هدف در 15 نقطه از دست دادن.

هریس و دو بار نام برده شده است در AFLW همه تیم استرالیا و کارلتون پیشرو هدف کیکر در هر دو 2018 و 2019 فصل است. او همچنین یک قهرمان بوکس حرفه ای, در حال حاضر شکست نخورده پس از هفت دوره.

MAGPIES تاریخی AFLW اول

کارلتون را co-کاپیتان کتی Loynes و Kerryn Harrington آرامی این زمینه در دوم و سوم و چهارم به ترتيب بلافاصله با قرار دادن میزبان تحت فشار است.

جفت بازی از بازی, اما به نظر می رسد مانع در حالی که هم تیمی فضل اگان بود ضربه مغزی-تست شده در آخر مدت است.

D ‘ Arcy تحت تاثیر قرار داد تا به جلو برای Magpies با 13 لمس سه علامت و لگد 1.2. او همچنین در تنظیم اهداف موثر عملکرد.

Collingwood جلو اردن Membrey (دو گل و 11 disposals), Aishling شریدان (یک هدف و 14 disposals) ارائه شده D ‘ Arcy با صدا پشتیبانی می کند.

بلوز’ بهترین نوازندگان بودند اگان که تا به حال 18 لمس و بازی-بالا 10 پردازد مدیسون Prespakis (17 disposals) چوپان دالتون (13 disposals) و جس Hosking (11 disposals و پنج پردازد).

The Magpies celebrate their first ever win over Carlton in the AFLW
media_cameraMagpies خود را جشن اولین پیروزی کارلتون در AFLW

کارلتون تلاش نمی تواند مورد سوال به عنوان آنها به پایان رسید با بیشتر پردازد (66-44) و گواهی عدم سوء پیشینه (23-18) اما عدم دقت در مقابل هدف و عدم لهستانی هزینه آنها.

Magpies شروع مسابقه قوی تر و پاداش شدند با دو گل دادن به آنها سزاوار 20-نقطه سرب در اوایل سه ماهه دوم.

بلوز خود را به خارج می چرخاند در دفاع اجازه می دهد Collingwood را به جلو برای اجرای حلقه در اطراف آنها.

پس از جوانه هدف در اواخر نیمه اول حسن لورن Brazzale, کارلتون لذت می برد یکی دیگر از روشن پچ در اواخر سه ماهه سوم اما می تواند مدیریت تنها سه behinds.

Collingwood شکست نخورده باقی می ماند در سال 2020 AFLW فصل برنده دو از دو. آنها را کنار چهره Fremantle در یک دور ثابت در روز شنبه.

با AAP

در اصل منتشر AFL ستاره خونین عاشق’ Tayla هریس ضربه تند وشدید زدن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im