حدود یک دقیقه پیش

SEC دارای سه تیم است که باید قفل برای مسابقات NCAA.

بقیه کنفرانس کار را انجام دهد.

شماره 11 آبرن (22-3) صعود به عنوان بالا به عنوان شماره 5 در AP بالا 25 و میان بالای 16 دانه در NCAA اعلام رتبه بندی در اوایل این ماه. ببر از دست داده اند و فقط سه بار در پی 2019 چهار نهایی اجرا شود.

شماره 12 کنتاکی (20-5) بود No. 1 در اوایل فصل در میان اولیه NCAA بالای 16 و موفق به کسب هشت و نه.

شماره 25 LSU (18-7) تضعیف شده تازگی با سه تلفات در چهار بازی ها, اما هنوز هم باید در این زمینه از 68 محرومیت اواخر فصل سقوط.

سپس همه چیز جالب.

فلوریدا (16-9) bounced بازگشت از دست دادن چهار نفر از شش ضرب و شتم توسط Texas A&M و واندربیلت در هفته گذشته. Gators باید راه سختی پیش رو, اگر, با, آرکانزاس, کنتاکی (دو بار) و LSU در سمت چپ بر روی برنامه.

یک چهارم مستقیم NCAA Tournament ظاهر تحت مایک سفید به احتمال زیاد خواهد شد بستگی دارد در آن بازی.

“آنها تیم بسیار خوب” Texas A&M مربی وزوز ویلیامز گفت: پس از یک 78-61 از دست دادن به Gators در روز چهارشنبه. “آنها قرار داده و استرس در شما در هر راه ممکن است.”

کارولینای جنوبی (16-9) عجیب و غریب سر با برد بیش از کنتاکی و ویرجینیا افست صفحه اصلی ضرر و زیان به بوستون و Stetson. شش برد در هفت بازی و برنده در ثانیه ضبط (8-4) باید به کمک Gamecocks’ شانس.

آرکانزاس (16-9) رفته از ظاهر می شود با خیال راحت در براکت در مربی nest اول فصل تا به حال در حباب.

دلیل: اشعیا جو مصدومیت زانو.

این دانشجوی سال دوم گارد بود SEC ششم-پیشرو گلزن قبل تحت عمل جراحی زانو Feb. 4. این Razorbacks بازی کرده اند چهار بازی از آن زمان و از دست هر یک.

آرکانزاس یک زن و شوهر از سر ساختمان فرصت های آینده با بازی در برابر فلوریدا و LSU قبل از مسابقات SEC.

می سی سی پی دولت گذشته-دوم برنده بیش از آرکانزاس در روز شنبه بود یک افزایش بزرگ به Bulldogs’ گپ مسابقات شانس. برنده شد ایالتی می سی سی پی دوم در برابر یک پردازنده 1 حریف می دهد و Bulldogs (16-9) در یک فرصت 20-برنده فصل به طور منظم با هیچ بازی در سمت چپ برنامه علیه ثانیه بالا 3 تیم.

آلاباما پایانی مسابقات NCAA شانس رو افزایش بزرگ با برنده بیش از Auburn و LSU این هفته است. هنوز هم برخی از کار را به انجام, اما کسانی که در حال بزرگ در رزومه کاری.

افزایش

ویرجینیا (17-7), 9-5 ACC). حاکم قهرمانان ملی جان سالم به آنچه که می توانست یک بیماری ناتوان کننده از دست دادن ضرب و شتم توسط کارولینای شمالی توسط دو بله Tar Heels کاهش یافته است که دور و برخی از رزومه کاری-ساختمان بالقوه با شماره 7 دوک و شماره 5 لویی آینده.

کریتون (20-6, 9-4 بزرگ شرق). هفت برد در هشت بازی از جمله بیش از شماره 10 Seton Hall اتحاد گرگ McDermott تیم در شکل خوب است.

راتگرز (18-8, 9-6 بزرگ ده). شوالیه اسکارلت’ اجرا نسبت به خود NCAA Tournament اسکله از سال 1991 یک دست انداز زیبا با یک پیروزی بیش از ایلینوی در روز شنبه.

سنت مری (21-6, 8-4 WCC). این Gaels برنده نمی تواند-از دست دادن بازی برابر اقیانوس آرام در روز شنبه و یک زن و شوهر از قبل از مواجهه با شماره 2 Gonzaga در به طور منظم فصل آخر.

سقوط

ایلینوی (16-9, 8-6 بزرگ ده). شماره 22 Illini از دست داده اند و چهار مستقیم و دیدم ستاره Ayo Dosunmu پایین رفتن با یک مصدومیت زانو برابر ایالت میشیگان است. خبر خوب: Dosunmu دچار هیچ آسیب ساختاری و ایلینوی جامد است رزومه به این نقطه است.

دانشگاه استنفورد (16-9, 5-7 Pac-12). پس تعجب از Pac-12 کاردینال گیر کرده روی حباب پس از هفت ضرر و زیان در هشت بازی.

ممفیس (17-7, 6-5 AAC). وزش نسیم ملایم وزش باد 10-نقطه سرب در وقت اضافه از دست دادن به سینسیناتی بود که دمیده فرصت است. دو بازی در برابر هوستون و دیگری در برابر ویچیتا ایالت خواهد بود.

کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا (17-8, 7-5 اطلس-10). سه ضرر و زیان در چهار بازی باعث می شود روز سه شنبه در مرحله نهایی مسابقات با دیتون عظیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im