بر اساس گزارش سالانه دفتر او، دفتر دادستان کل ایالت ماورا هیلی بیش از ۱۲٫۳ میلیون دلار بازگرداندن و مجازات علیه کارفرمایان را به نمایندگی از افراد شاغل در ماساچوست در سال مالی ۲۰۲۰ ارزیابی کرد.

هیلی در بیانیه ای اعلام کرد: «این روز کارگر، ما کارگران بی شماری را در سراسر ماساچوست جشن می گیریم که سلامت و ایمنی خود را به خطر کرده اند تا ما را از همه گیر COVID-19 عبور دهند.» “همانطور که ما با هم کار می کنیم تا از این بحران بیرون ائیم و اقتصاد خود را بازگشایی کنیم، بخش کار عادلانه من به اجرای دقیق قوانین دستمزد و ساعت دولت ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که با هر کارگری در هر صنعت بر اساس قانون عادلانه رفتار می شود.”

از ۱ ژوئیه ۲۰۱۹، تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰، بخش کار عادلانه AG کارفرمایان را ملزم به پرداخت نزدیک به ۶٫۷ میلیون دلار در بازگرداندن و ۵٫۷ میلیون دلار مجازات کرد و بر اساس پنجمین گزارش سالانه روز کار هیلی در مورد سرقت دستمزد و دیگر اشکال بهره برداری از کارگران، به بیش از ۱۲۹۳۹ کارگر در نتیجه اقدامات این دفتر کمک شد.

این بخش ۱۷۳ بازدید از محل های کار در سراسر ۹۲ شهر و شهر را قبل از بازدید از سایت توقف همه گیر COVID-19 در مارس ۲۰۲۰ انجام داد، به هزاران تماس اعضای مردم پاسخ داد و بیش از ۶۰۰۰ شکایت دستمزد و ساعت را پردازش کرد.

همه گیر و بحران اقتصادی پس از آن پیش روی خانواده های کارگری در سراسر ماساچوست بر کار بخش کار عادلانه در نیمه اخیر سال مالی ۲۰۲۰ مسلط شد. این بخش بیش از ۴۰۰٬۰۰۰ دلار دستمزد نهایی برای بیش از ۶۰۰ کارمندی که در اثر رکود اقتصادی شغل خود را از دست داده بودند، بازیابی کرد، و یک کارگروه داخلی بهداشت و ایمنی برای پاسخ به کارگران نگران ایمنی محل کار تأسیس کرد. از ۱۱ مارس تا ۳۰ ژوئن، این بخش به بیش از ۱۵٬۰۰۰ تشکیل دهنده که به دنبال کمک بودند پاسخ داد.

صنعت مهمان نوازی با ۲۵۲ اقدام اجرایی و بیش از ۴٫۱ میلیون دلار بازگرداندن و مجازات، بزرگترین درصد استنادها را از دفتر AG دریافت کرد. بیشتر استنادها در این صنعت رستوران ها را درگیر می کرد، از جمله بسیاری برای نقض قوانین کار کودکان ایالت ارزیابی می شدند.

بخش کار عادلانه تلاش های خود را برای بررسی شکایات کار کودکان و حفاظت از کارگران جوان گسترده تر کرد و بیش از ۳٫۴ میلیون دلار مجازات علیه ۳۷ کارفرما از جمله زنجیره ای مانند دانکین، کدوبا و وندی ارزیابی کرد. در بزرگترین پرونده کار کودکان که تا به امروز توسط دفتر AG رسیدگی می شد، چیپوتل برای حدود ۱۳٬۰۰۰ تخلف مورد استناد قرار گرفت و بیش از ۱٫۸ میلیون دلار مجازات و ارزیابی پرداخت کرده است.

بخش کار عادلانه همچنین نزدیک به ۲٫۵ میلیون دلار در بازگرداندن و مجازات علیه کارفرمایان ساختمانی به نمایندگی از بیش از ۵۰۰ کارمند ارزیابی کرد. در یک مورد، دفتر ای جی به یک شرکت ساختمانی چیسکوپی و رئیس آن نزدیک به یک میلیون دلار بازگرداندن و مجازات برای نقض قانون دستمزد غالب دولت برای کار انجام شده در پروژه های عمومی استناد کرد. این بخش همچنین یک تیم میدانی سایت ساخت و ساز چند زبانه تشکیل داد که بازدید از سایت های ساختمانی، کارگران و پیمانکاران درگیر و اطلاعات مشترکی در مورد وظایف کارفرمایان تحت قوانین دستمزد دولتی انجام می داد. در همه این بخش با ۹۷ نماینده شرکت تماس گرفت و با ۱۶۸ کارگر در مورد انطباق قانون دستمزد و ساعت مصاحبه کرد.

هیلی همچنین به طرح دعوی در دادگاهی پیوست که تصمیم وزارت کار ایالات متحده برای به شدت باریک کردن مسئولیت کارفرمای مشترک و اجازه دادن به کسب و کارها را به راحتی خود را از مسئولیت سرقت دستمزد سپر می کرد.

افرادی که بر این باورند که حقوق آنها در محل کار شان نقض شده است، ممکن است با خط تلفن کار عادلانه دفتر او در (۶۱۷) ۷۲۷-۳۴۶۵ تماس گیرند. اطلاعات بیشتر در مورد قوانین دستمزد و ساعت دولت نیز به زبان های متعدد در www.mass.gov/ago/fairlabor.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im