نازی ها نفوذ کرده اند 1970 در شهر نیویورک با یک طرح برای ایجاد یک چهارم رایش و مایر Offerman مصمم است تا آنها را متوقف کند.

به عنوان توسط Al Pacino (“The Irishman,” “پدرخوانده”) در آمازون, درام, سریال “شکارچیان” اکران دوشنبه, او یک بازمانده هولوکاست با یک دستور کار برای شکار کردن صدها اگر نه هزاران نفر از جنایتکاران جنگی نازی ها زندگی در ایالات متحده است.

او به جلو می آید زمانی که جوانی نیویورکر یونس Heidelbaum (لوگان لرمان, “The Perks of Being a Wallflower,” “خشم”) شاهدان مادر بزرگ خود را در حال کشته شدن توسط یک مزاحم مرموز یک جرم با شباهت به دیگران مرتکب علیه یهودیان در دیگر نقاط کشور نیز هست.

وارد Offerman به یونس در زیر بال خود را و او را به یکی از شکارچیان در یک عملیات مخفیانه که ماموریت است که برای شکار نازی ها زندگی در این سمت اقیانوس اطلس, کمک به دیگران در داخل و خارج از اجرای قانون از جمله FBI agent Millie مالون (Jerrika Hinton “grey’s Anatomy”).

برای Pacino, تازه, یک نامزدی اسکار برای “ایرلندی” که در آن او با همکاران دیرین Robert De Niro, Joe Pesci و مارتین اسکورسیزی نقش ارائه فرصت برای کار با, جدید, خون, فرصت او را در آغوش گرفت.

“من (لذت بردم) این عنصر از تعجب با افراد جدید,” او گفت:. “آنها فقط منفجر شدن با خود انرژی و تعهد خود را و باز بودن خود را.”

“این مردم خیلی خوب هستند و در این,” او اضافه شده است. “این نیز در بسیاری از راه های آسان تر برای من ، این همه داستان من در همه. این عمدتا به من می گویند لوگان داستان. … و آن را یک تجربه فوق العاده است. و من نمی توانم بگویم که در مورد تمام چیزهایی که من انجام داده ام.”

لرمان, به طور طبیعی, هیجان زده شد به همکاری با یک افسانه و مرد او بازیگر مورد علاقه.

“رفتن به دیدار با او برای اولین بار,” او گفت: “من متوجه شدم که او بسیار فروتن بخشنده و مهربان و دوست داشتن فردی که با این نسخهها کار واقعا سخت است و ما باید کار مشابه اخلاق و ما واقعا عاشق شدن با هم و رفتن را از طریق مواد و به طور کامل تحقق این دنیا و شخصیت های ما به عنوان یک تیم. بنابراین من واقعا لذت می برد که.”

“وجود دارد یک برق خاصی در اتاق که متفاوت از هر گروهی از بازیگران من شده بود با زمانی که من با (او) …” او ادامه داد. “(او) باعث می شود آن را واقعا آسان برای همه است.”

هر چند اساسا داستان, داستان حاوی برخی از عناصر در واقع رئیس در میان آنها وجود دارد که نازی ها زندگی در آمریکا پس از جنگ جهانی دوم که در برنامه ریزی برای افزایش قدرت دوباره.

اما برای شکارچیان خود خالق سری دیوید ویل گفت: “که بخشی از ایجاد این اختراع ، به دانش ما نیست لزوما. آنها شکار این افراد در دادگاه و از طریق قانونی عمل است. این قطعه از تحقق آرزو و بدانم که اگر این گروه از راز نازی شکارچیان بودند که از بین بردن این افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im