آلبرتا coronavirus بینی: اساسا ramping تا ICU ظرفیت

این استان می خواهد به بیش از دو برابر تعداد تخت ICU موجود برای COVID-19 بیماران در یک هفته و 1100 پایان ماه

تعداد COVID-19 موارد همچنان رو به افزایش در آلبرتا و این بدان معناست که یورش به طور جدی بیمار بیماران آغاز خواهد شد جاری شدن سیل در اتاق اورژانس با بسیاری از پایان دادن به در هواکش در بخش های مراقبت ويژه. این سازی که دولت استانی امروز منتشر شد پیش بینی انواع حالات اعم از “محتمل” است که فرض می شود هر کس را نگه می دارد تا با خود به انزوا و فیزیکی فاصله دستورالعمل به “اکستریم” بدترین سناریو.

احتمال سناریوی تخمین می زند که تعداد بیماران نیاز به ICU تخت را به اوج در حدود 232 (محدوده 220 به 244) در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است. شدید سناریو هل که اوج جلو به اوایل مارس با حدود 392 بیماران نیاز به تخت ICU برای زنده ماندن.

که یک مشکل است. از امروز وجود دارد فقط 158 تخت ICU موجود برای COVID-19 بيمار در کل استان است. و این بدان معناست که به اندازه کافی وجود ندارد تخصصی ICU تخت مسئولیت رسیدگی به حتی محتمل ترین سناریوهای. اگر وضعیت بدتر و سپس آلبرتا را در ناامید تنگه.

بنابراین مانند سایر حوزه های قضایی, آلبرتا است, ریشه شکل دهی مجدد آن بیمارستان به آماده شدن برای آنچه که می تواند آمده است. آن است که ایجاد ICU ظرفیت در همه جا آن را می توانید از جمله آنچه در حال حاضر مورد استفاده به عنوان اتاق عمل و اتاق درمان.

آن را انتخاب کرده است, اگر آن را می خواهد به ماندن بگیرید پیش از آنچه ممکن است در آینده. آن را تنها به نگاه در بیمارستان در شهر نیویورک است که به شدت تنه زدن تخت ICU در هر نقطه از آن می توانید حتی اتاق ملاقات–انجام معامله با آن ناگهانی بحران است.

آلبرتا دارای مجموعه خود را به یک چالش دلهره آور. یک هفته از آن می خواهد به بیش از دو برابر تعداد تخت ICU موجود برای COVID-19 بيمار به 325. در دو هفته آن را می خواهد که تعداد پرش به 570 و سپس صعود به 1,081 آوریل 29, تعداد و بالاتر از آن احتمال اوج 232 تخت و 392-تخت اوج در آن بالا سناریو.

برای قرار دادن که ظرفیت افزایش در چشم انداز زمانی که انتاریو منتشر شده خود را استانی مدلسازی در هفته گذشته از آن تخمین زده می شود آن را تا به حال حدود 600 تخت ICU موجود برای COVID-19 بيمار. آن برنامه ریزی شده بود در حال گسترش است که ظرفیت 900 تخت آوردن آن COVID-19 ICU ظرفیت به حدود 1,300 خواهد بود که فقط یک smidge بالاتر از تعداد بیماران انتظار می رود بسته به آن تخت. هنوز هم کسانی از 1300 تخت ICU در انتاریو 200 تخت بیش از آلبرتا در حال برنامه ریزی برای ایجاد حتی اگر غرب استان تا 1.2 میلیون نفر در مقابل انتاریو 14.7 میلیون.

و فرض بر این است که آلبرتا که می تواند به دست آوردن نه تنها متخصص تجهیزات برای کسانی که تخت ICU بلکه استخدام متخصص پزشکی پرسنل مورد نیاز برای این بیماران است.

البته همه این مدلسازی سناریوهای محتمل در بسیاری از متغیرها: آیا مردم پایبند به دستورالعمل های بهداشتی, آیا کسانی که محدودیت اقامت به عنوان آنها در حال استراحت و یا شدیدتر و اینکه آیا گسترش بیشتر COVID-19 به جمعیت های آسیب پذیر مانند کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا از راه دور جوامع بومی است forestalled.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im