Aliquippa تظاهرات گذشته شارون در PIAA 1 دور

توسط:
سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 | 8:35 PM
بسکتبال یک بازی از تنظیمات. معمولا این تیم است که باعث می شود حق بازی در تنظیمات خواهد بود این تیم به پایان می رسد که در این بازی پیروز است.

که برای Aliquippa که در زمان 14-نقطه سه ماهه اول کسری و اعدام باز گشت در برابر شارون در روز شنبه. این quips به بیرون آمد با یک 79-72 پیروزی در Farrell s E. J. McCluskey تربیت بدنی در دور اول از PIAA کلاس 3A مسابقات است.

پس از دادن تا 45 نیمه اول امتیاز به شارون Aliquippa برگزار شد در منطقه 10 runner-up فقط با 27 امتیاز در نیمه دوم. Quips به’ مربی دوایت Hines برای اولین بار بود برای منحرف کردن اعتبار برای تنظیمات به بازیکنان در دادگاه است.

“نبود حتی ما مربیان تلاش برای ایجاد هر گونه تنظیمات” Hines گفت. “این تیم بود و اعتقاد داشتند که آنها می تواند قفل کردن و به چالش کشیدن خود را. ما به نام فاصله آنها نشسته اند تا خود کردم و خود را با هم و آنها را خارج وجود دارد و بسیار تحت سلطه — پیکور با هر با در اختیار داشتن.”

شارون (16-11) شروع به بازی در یک خط داغ, ضربه در 4 از 5 3-نقطه تلاش در سه ماهه اول. Camren عطاالله تا به حال 11 سه ماهه اول امتیاز برای ببرها از جمله سه نفر از 3s. ببر led 26-14 در پایان اول است.

اوایل پیرامون موفقیت منجر به دهانه در رنگ. شارون نقطه گارد مایکل کالوی در زمان استفاده و تبديل در سه “و یک” سبد در سه ماهه دوم. انتقال بازی از کالوی و شرکت منجر به 45-38 شود در حاصل کار دو تیم.

“ما بازی در یک طبقه شکسته و آسان سبد” شارون مربی ژاک Sarver گفت. “مایک (Calloway) کلیدی بود برای ما به خط و تصمیم گیری خوب در زمانی که به درایو زمانی که به ساقه و زمانی که به تصویب و آن را دشوار است به انجام در برابر این بچه ها.”

در حالی که شارون رهبری هشت در شکستن یک 9-0 اجرا در اواخر نیمه اول به کمک سوئیچ شتاب به انگلیسی دوبله. پس از کالوی سوم و یک Aliquippa برش 11-نقطه کسری بودجه خود را با یک دقیقه بازی در سه ماهه. اجرا شد دربسته در محیط با بازگشت به عقب دزد که تبدیل به انتقال dunks توسط مایکل داوکینز و Zuriah فیشر در انتهای دیگر.

حرکت انجام شده در نیمه دوم که در آن quips به تبدیل دفاعی شدت و بیشتر از خود انتقال سطل.

که زمانی که فیشر در زمان بیش از نمره 16 از بازی خود را بالا 32 امتیاز در سه ماهه چهارم.

“او انعطاف پذیر وجود دارد خارج وجود دارد” Hines گفت. “او در بازی با وقار قرار داده و این تیم را در پشت خود و او به اجرا درآمد ، او می خواست توپ. او می خواست به غالب است. او می دانست که این آخرین رفتن در اطراف به عنوان یک ارشد و ارشد, زمان بزرگ بازیکنان مرحله تا در زمان بازی است.”

فیشر همچنین تا به حال 14 ریباند به رهبری Aliquippa. داوکینز به دنبال با 18 امتیاز و Dewayne بازبی شمارش 12. Calloway رهبری شارون با 19 امتیاز و عطاالله پس با 15. مر’Quan پترسون و اوتیس راننده هر برتر دو چهره از روی نیمکت ببر.

این quips به’ دفاع مجبور 21 گردش در حالی که ارتکاب تنها نه.

“من فکر می کنم آنها به تن ما را از لحاظ جسمی” Sarver گفت. “این دشوار است وقتی زیر در بچه ها همه همان skillset. همه آنها گارد خوب و فیزیکی هستند. هنگامی که آنها در حال اجرا را از طریق تمام کسانی که بچه ها که در حال بازی در دفاع و پس از آن که زمانی که فیشر در نیمه دوم وقتی که بچه ها کمی با گاز کشته و فیزیکی می پوشد شما را.”

Hines توافق فیزیکی از تیم خود دفاع نقش بزرگ در نتیجه.

“من فکر می کنم ما به تن آنها را در سه ماهه سوم و چهارم و ما قادر به سرمایه گذاری در بسیاری از گردش. دفاع ما تبدیل به جرم ما برای بیشتر قسمت ها, و من فکر می کنم ما که امشب.”

با پیروزی Aliquippa (17-9) پیشرفت به دور دوم که در آن آنها خواهد شد بازی شمالی کاتولیک روز چهارشنبه در یک سایت و زمان مشخص شود. منطقه قهرمان تروجان ها را شکست داد وستمنت تپه از منطقه 6 74-55. این یک چالش است که Hines و انگلیسی دوبله هیجان زده به در.

“آماده شود. Big tits, تیم, چالش بزرگ WPIAL قهرمانان,” او گفت:. “ما فقط باید برای رفتن به خارج وجود دارد و بازی های ما بازی ما نقش نظم و بیرون رفتن و لذت بردن از آن است.”

برچسب ها: Aliquippa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>