همه چشم ها در نسکار آن را به عنوان نژادها نسبت به راه اندازی مجدد

4 دقیقه پیش

شارلوت, N. C. — ورزشی در نهایت دوباره شروع خواهد شد و همه چشم ها در نسکار که به نظر می رسد به مسابقه در سرعت کامل پیش رو به وجود آوردن.

این تحریم بدن در حال کار بر روی یک تجدید نظر در برنامه است که می تواند نسکار در مسیر بازگشت در حدود سه هفته است. 9 مه نژاد در Martinsville Speedway در ویرجینیا هشتم تعویق اما نسکار امید به مسابقه آخر هفته زیر.

هر رویداد خواهد بود بدون تماشاگر, محدودیت های سفت و سخت که می تواند از حضور در هر تیم و در یک مسیر در فاصله رانندگی برای کارولینای شمالی مبتنی بر تیم است.

که به نفع دارلینگتون جاده سریع السیر در کارولینای جنوبی برای یک روز مسابقه مارس 16 یا 17. کوکا کولا 600 در شارلوت موتور جاده سریع السیر برای برنامه ریزی مارس 24 نیز برگزار می شود مراسم یادبود روز آخر هفته برای 60 سال متوالی اگر کارولینای شمالی فرماندار نشانه های خاموش.

نسکار برگزار شد تنها چهار نفر از آن 36 نژادها و از جان گذشته است برای بازگشت به مسابقه و ایجاد درآمد است که در خود نگه دارد از اوایل ماه مارس.

“من می دانم که ما باید نسکار. من می دانم که IndyCar بچه ها در ارتباط با نسکار” گفت: Ed, نجار, تنها راننده است که یک تیم صاحب در IndyCar. “بسیاری از مروج همان مروج. ما همه کار با هم سعی کنید به درک که چگونه به انجام این کار چگونه به انجام آن راه حق نه تنها ما را در مسابقه برگشت به طرفداران که می خواهید به آن را ببینید بلکه آن را در یک راه امن برای, که در آن ما در حال رفتن به ایجاد مسائل جدید در این بیماری همه گیر.”

نسکار شده است کار بر روی یک پروتکل برای محافظت از اعضای تیم و رانندگان که در حال جدا شده در کابین خلبان از ماشین خود را در طول مسابقه. آن است نه ریختن هر نور را در چگونه آن را در برنامه های اجتماعی را حفظ فاصله در مسیر و یا چه نوع از تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز خواهد بود.

نسکار نیز داده است تیم تنها پیشنهاد برنامه های جدید و شده اند وجود دارد بسیاری از بررسی ها چون خیلی بستگی به جزئیات در هر دولت است.

هفته گذشته امریکا Carolina رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر گفت: نسکار تیم می تواند به بازگشت به مسابقه مغازه ها به عنوان یک کسب و کار ضروری ارائه شده کار نمی کند اختلال در محلی اقامت در خانه سفارشات و کارکنان قادر اجتماعی به دور است. قبلی محلی سفارشات منقضی مارس 30, معنی تیم به لحاظ نظری می تواند به عقب در محل کار تا پایان این هفته — اگر آنها می دانند که آنچه به آماده شدن برای.

مسابقه شارلوت در پایان ممکن است تحت بررسی توسط کوپر و مقامات بهداشت عمومی. کارولینای جنوبی گفته اند دولت میزبان “بهار” و مسابقه. فرمانداران ایالت فلوریدا و تگزاس دعوت کرده اند نسکار برای رقابت وجود دارد و بدون تماشاگر. گرجستان آرام محدودیت و آتلانتا موتور جاده سریع السیر است که در فاصله رانندگی. بنابراین Bristol Motor Speedway در تنسی است.

راننده الکس بومن معتقد است این مسابقه خواهد بود خوب هر زمان که آن رزومه و شخصیت کمک خواهد کرد که انجام این ورزش است.

“من فقط فرض کنیم کمتر دوربین ها و مصاحبه ها و چیزهای شبیه به آن است به طوری که برخی از چیزهای که ممکن است قطع و یا باید در قالب های مختلف اما همه ما هنوز هم همان افرادی که با ما هستند” بومن گفت. “Clint Bowyer هنوز هم می شود خنده دار است. Kyle Busch هنوز هم برای مردم دیوانه در او.”

برخی از مسابقه در حال حاضر آغاز شده است: پارک جفرسون بین المللی جاده سریع السیر در داکوتای جنوبی شتافت در خاک بیضی بدون تماشاگر شنبه و Tri-County مسیر مسابقه در کارولینای شمالی گفت: از آن خواهد شد که مسابقه پنج شنبه شب بدون فن.

نسکار مدل کسب و کار به شدت به حمایت و تلویزیون و هر دو را به یک توقف. مسابقات قهرمانی برنده خدمه رئیس رادنی Childers هفته گذشته ذکر شده خود را در سبد خرید گلف, مسابقه, شبیه ساز, Peloton و اسباب بازی های دیگر برای فروش پس از استوارت-هاس مسابقه شد تیم نهایی در نسکار به قطع پرداخت.

مایک Tatoian رئیس جمهور داور بین المللی جاده سریع السیر در دلاور قرار بود میزبان برای اولین بار از دو جام نسکار سری مسابقات این آخر هفته. در عوض یک نسخه مجازی از مسیر خود را استفاده خواهد شد در نسکار iRacing سری به عنوان او در انتظار رقابت واقعی است.

او گفت: مسیر گذاشته نگهداری آن تیم و furloughed یک “انگشت شماری از دیگران” در هنگام خاموش شدن است اما هنوز برنامه ریزی در میزبانی مسابقات این سال است.

“بدیهی است که تمام جانبی درآمد ما از بلیط کالا, امتیازات, پارکینگ, اردو زدن, کسانی که دلار در حال حیاتی برای کسب و کار ما” Tatoian روز دوشنبه گفت:. “اما با توجه به شرایطی مثل همه کسب و کارهای دیگر در جهان ما در حال رفتن به انجام بهترین ما می توانیم. ما ساخته شده است بودجه بر این اساس اگر ما طرفداران و یا ما نمی طرفداران اما در هر صورت ما را از طریق این سالم, و ما شروع 2021 در یک موقعیت خوب.”

فرمول یک نمی شود و فصل آن تا ژوئیه به عنوان همه چیز شده است در خود نگه دارد از یک مک لارن عضو تیم آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از مارس بازکن در استرالیا. این تیم در حال مشتاق به بازگشت و نیز تماشای نسکار پیشرفت.

“آن را به ما. آن را به ایمنی از هر کس دیگری” مک لارن راننده Lando نوریس گفت. “طرفداران آن را می خواهم (اما) هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم در جهان است که صادقانه می شود. اگر چیزی را اشتباه می رود, آن می تواند تاثیر ورزش در یک راه بزرگ است.”

دسته بندی:
ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im